Şimdi Ara

Tenis lisansı nasıl alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tenis oynamaya başladım ve anladığım kadarıyla turnuvalara katılmak için tenis lisansı almak şartmış. İnternette dolastım fakat tam anlamıyla net bir bilgi bulamadım. Nasıl alacağım ben bu lisansı? Lisans almak için belirli zamanlar varmış sanırım ücreti falan varmış klübe üye olma gibi şartlarmı?

Ayrıca 22 yaşındayım sizce geç bir yaş mıdır turnuvalara katılmak için? Tenis ile ilgilenenler yardımcı olursa sevinirim

• Ben de merak ediyorum UPPP
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takim olmadan nasil bireysel lisans alinir? Bende okul takimindan ayrildim bireysel turnuvalara katilmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://i-kort.ttf.org.tr/home.seam sitesine giriyorsunuz. sol menüde yeni oyuncu başvurusuna girip gerekli alanları dolduruyorsunuz. sonra ziraat bankasına 50 lira(35 yaşına kadar sonra 70tl) yatırıyorsunuz. (parayı yine bir arayıp sorun değişmiş olabilir ama ben bu yıl 50 lira verdim.) dekontu taratıp siteye yüklüyorsunuz. size lisans numarası ve şifre veriyorlar hazır. sonra turnuva başvurularınızı site üzerinden yapıyorsunuz.

Edit: 22 yaş turnuvalara katılmak için geç yaş değil. sana tavsiyem +13 turnuvalarına gir. yeni başlayanlar ve +18 turnuvaları hem pahalı hem de puan vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbryan -- 22 Kasım 2015; 21:13:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.