Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.374
Cevap
17
Favori
141.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 20 Haziran 2007; 18:51:40 >
  • Sharapova berbatti bugun.1 saatte isi bitirdi Ivanovic.Yanlis strateji uyguladi Maria ve beklemedigim kadar kotu oynayip bekledigim gibi elendi.
  • Ne yapalım buraya kadarmıs, daha once de soyledigim gibi Maria'nın omzunda ki sakatlıkla buralara kadar gelebilecegine bile inanmıyordum. Uzgunmuyum hayır, biraz burukluk var ama.

Henin, Jankovic'i 6-2'lik 2 setle zorlanmadan gecti ve finale adını yazdırdı.Ya ben bugun cok cekismeli maclar bekliyordum.

Bayanlar Finali;
    Justine Henin vs Ana Ivanovic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 7 Haziran 2007; 18:27:41 >
  • Henın-Jankovıc macı Henin adına beklediğimden kolay geçmiş.Yaptıkları tüm maçların toplam skoru da 6-0 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 7 Haziran 2007; 22:23:40 >
  • bu konu ile bi alakkası yok ama msn ile ilgili bir site açtım girip üye olursanız svinirim

site:http://msn-manyagi.forumactif.biz/
  • Federer Davydenko'yu 3-0 yenerek adini finale yazdirdi.(Ust uste 8 kez yuh Federer yuh)
    Mac bastan sona cekismeli gecti 3 saat gibi bi sey surdu.
    Mac 2 kez tiebreak lere gitti.Davydenko'yu tebrik etmek lazim iyi dayandi.3. sette buyuk avantaj yakaladi ama olmadi.Bir Federer klasigi diyebiliriz.

Maç boyunca 10 'ace' atan Federer'e Davydenko 2 'ace' ile karşılık verdi. Federer'in 3 çift hata ve 48 basit hatasına karşılık Rus raket 5 çift hata ve 58 basit hatayla maçı tamamladı.
  • Veee Nadal'ın da Djokovic'i 7-5, 6-4, 6-2'lik uç setin ardından saf dısı bırakmasıyla beklenen finali izleyecegiz.Bakalım Federer tek eksik kalan Grand-slam kupasını muzesine ekleyebilecek mi yoksa Nadal ust uste 3. kez Federer'i turnuvadan 2.'lik oduluyle mi gonderecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 8 Haziran 2007; 20:18:22 >
  • Turnuva basindaki dusuncelerim degisti ve artik Federer'in tek eksik Grand Slam kupasini alcagini dusunuyorum.
  • Son karsılasmalarında Nadal'ı toprak kort'da yenmisti. Bu galibiyet Federer'e Nadal'ı gecmesi icin gerkli guveni verecektir.

Yarın Bayanlar Finali!!!
    Justine Henin vs Ana Ivanovic

Bakalım Ana ilk Grand-slam finalinde sampiyonluga uzanabilecek mi? Henin karsısında isi gercekten cok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 8 Haziran 2007; 21:41:00 >
  • Roland Garros'da bayanlarda sampiyon JUSTINE HENIN

Henin maca iyi baslayamamisti ama kisa surede kendini toplayarak sampiyonluga ulasmayi basardi.Henin kendini toparlamaya basladigi zaman Ivanovic de bir cokuntu vardu.Alisik oldugumuz Ana yoktu kortta.Boylece Henin 1 saatte isi bitirdi.

Boylece Henin Monica Seles'in rekorunu egale etmis oldu.Belcikali'nin bir tek Wimbledon'da şampiyonluğu bulunmuyor.
    (Benim icin uzucu oldu.Henin'i hic sevmem ama hakederek aldi tebrikler Henin)
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

Henin maca iyi baslayamamisti ama kisa surede kendini toplayarak sampiyonluga ulasmayi basardi.Henin kendini toparlamaya basladigi zaman Ivanovic de bir cokuntu vardu.Alisik oldugumuz Ana yoktu kortta.Boylece Henin 1 saatte isi bitirdi.

Sanırım bunun sebebi ilk kez Grand-slam finali oynaması olabilir.
    Ne diyelim tebrikler Henin ve elif!

Yarın Federer ve Nadal'ın buyuk mucadelesini Eurosport ekranlarından izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 9 Haziran 2007; 22:17:42 >
  • yaa arkadaşlar kaç gündür yoktum..hatta final maçını bile izleyemedimve şu an oynana federer-nadal maçınıda kaçırmaktayım..
    henin şampiyon olduuuuuuuuugerçi setleri öğrendikten sonra pekte bişi kaçırmadığımı anladımneyyse tebrikler..
    bu arada lebron sennle dalga geçemedim yawçok üzüldüm sharapovaya
    umarım bugün nadal federer'i yener tekrar..

• ve nadal yine şampiyonnnnnn
  • nadal nadal ve tekrar nadall
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

bu arada lebron sennle dalga geçemedim yawçok üzüldüm sharapovaya

Arkadaslar sizin de belirttiginiz gibi Nadal'ın Federer'i 6-3, 4-6, 6-3 ve 6-4'luk dort setle yenmesiyle, ust uste 2. kez Federer, Fransa'dan ikincilik kupasıyla donmus oldu.

Veee bu macın ardından Roland Garros'un da sonuna geldik. Bu konuda beni yorumlarıyla yalnız bırakmayan herkeze tesekkur ederim. Bir sonraki duragmız Wimbledon'da gorusmek uzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 12 Haziran 2007; 10:17:49 >

• Finallerde istedigim sonuclar cikmadi ama guzel bir turnuva oldu.
  • Ana Ivanovic'in final macı ardından soyledikleri;

Ivanovic: Daha once de buradaydı ve daha oncede Grand-slam kazanmıstı. Bu yuzden duygularını nasıl kontrol altına alması gerektigni cok iyi biliyor. (Henin hakkında)

Benim icin ise bu bir ilkdi ve normal olarak iyi bir performans gostermek istemistim. Tum turnuva boyunca kendimi cok iyi hissettim, bu yuzden bugun de en iyi oyunumu gostermek istedim. Ve cok fazla heyecanlandım ve belki kendimi fazla zorladım.

Justine'den ogrenenecek cok seyim var o tam bir sampiyon. Ve eminimki macın basında o da benim gibi heyecanlıydı ama heyecanına benim yaptıgımdan cok daha iyi karsı koydu.

İlk oyunda durum 40-15 iken birden bire kendimi gergin hissetmeye basladım, vurdugum toplar her yere gidiyordu, kontrol edemiyordum. Bu yuzden macın dısında bir seyler dusunmeye calısıyordum.

Ayrıca servisime cok fazla konsantre olmustum ve topu saga atmaya calısıyordum, bu yuzden nereye harek edecegime yada nereye oynayacagımı hic dusunemedim. Ve o bunu iyi kullandı ve benim karsımda avantaj elde etti.

Hatta bazen geri donme sansı ve bir kac iyi puan yakalasamda, Justine ordaydı ve bana ufak bir pencere bile gostermiyordu, gercekten zordu.

Bence oyunum çime cok iyi uyuyor. Ve bundan sonra file onune daha cok gelecegim, sanıyorum bu Wimbledon icin cok iyi olacak.

Burdaki ve Berlin'de ki sonuclar kendime guvenim konusunda ve yeniden buyuk turnuvalara girmek konusunda bana yardım edecektir.

Kesinlikle, Grand-slam kazanmak ve sıralamda 1 numaraya ulasmayı cok istiyorum. Bu turnuva bana cok buyuk bir deneyim oldu. Hedeflerime ulasmak icin bu tur durumlarla bas etmeyi ogrenmeliyim.

Orjinal text: http://eurosport.yahoo.com/09062007/58/french-open-ivanovic-learn-justine.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 11 Haziran 2007; 12:21:16 >

• Justine ise; "Bu son sampiyonlugunun kendisini en mutlu edeni oldugunu soyledi ve yenilgi kesinlikle bir secenek degildi" dedi.

Buradan sonrası kendi cevirim degil, Ntv'den alıntıdır;

Rafel Nadal, maçtan sonra yaptığı açıklamada, çok mutlu olduğunu belirterek, ''3. set çok önemliydi, önemli puanlar aldım. Burada tekrar kazanarak bir rüyayı gerçekleştirdim. Daha iyi olmak için çalışacağım'' dedi.
    Federer ise, artık Wimbledon Turnuvası'nı düşündüğünü belirterek, Roland Garros'ta finalde ikinci kez kaybettiği için üzgün olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 12 Haziran 2007; 10:29:10 >
  • Son olarak bir hatırlatma; Wimbledon 25 Haziranda baslıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Son olarak bir hatırlatma; Wimbledon 25 Haziranda baslıyor.

görüşmek üzere..bende herkese tşk ederim..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.