Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.373
Cevap
17
Favori
141.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eurosport macın cogunu yayınlamadı ama izledigim kadarıyla, Maria bu macta eskiye dondugnun sinyallerini verdi umarım boyle devam eder.
    Son turnuvalarda cok iyi performans gosteren genc Djokovic'i de yakından takip ediyorum bakalım o ne kadar ilerleyebilecek.
  • Venus Williams,Jelena Jankovic'e 6-4, 4-6 ve 6-1'lik 3 setle yenilerek 3. turda turnuvaya veda etti.Zaten Venus, Jankovic'i yenseydi buyuk bir surprize imza atmıs olacaktı.

Federer, İtalyan Potito Starace karsısında 6-2, 6-3, 6-0'lık 3 setle zorlanmadan 3. turu atladı.

Nicole Vaidisova, Samantha Stosur'u 6-4, 6-4'luk 2 setle gecti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 1 Haziran 2007; 18:04:45 >
  • Venus gecen senede Jankovic e yenilerek veda etmis.Aliskanlik olmus artik
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

Venus gecen senede Jankovic e yenilerek veda etmis.Aliskanlik olmus artik

Aslında artık Venus'un isi bitti diyecem ama Williams Kardeslerden emin olamıyorsun ki.Daha sene basında Serena, uzun bir sakatlık doneminden yeni cıkmıstı ve Avustralya Acık'da seri bası bile degilken finalde Sharapova'yı darmadagın edip sampiyonluga uzanmıstı.
  • Dementieva elenmis
  • Abi, Dementieva'nın basını her macta agrıtıp hak ettigi yerlere gelmesini engelleyen tek bir handicap'ı var oda servis.Bu macta Bartoli %70 ile ilk servis kullanıp 1 cift hata yaparken Dementieva %49 ile ilk servis kullandı ve 14 cift hata yaptı.Normal sartlarda Dementieva boyle oynasa Bartoli'yi yine yenerdi ama servis probleminin yanında Bartoli'nin 17 basit hatasına karsılık Dementieva 49 basit hata yapınca yenilgi kacınılmaz oldu.

srgnaau insallah baska turnuvalarda Dementieva'yı yine sampiyon gorecegiz.
  • Sharapova, Kudryavtseva karsı bugun oynadıgı macı 6-1, 6-4'luk iki setle gecerek ilk 16'ya kaldı.Sharapova'nın sırada ki rakibi İstanbul Cup'dan sakatlıgı yuzunden cekilen Patty Schnyder.
    Amelie Mauresmo, Safarova'ya 3-6 ve 6-7'lik iki setle yenilmesinin ardından turnuvaya veda eden bir diger onemli isim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 2 Haziran 2007; 15:54:10 >
  • Dementieva'nin elenmesinden sonra favorim Sharapova oldu.Kazanmasina sevindim.
    Dementieva da servis problemi var.dogru.Bunu Istanbul Cup'ta da gorduk.Zaten 14 cift hata maci direk rakibe vermek
  • yaa yok valla..tuttuğumu kurutuorum ben yaa..bugünde amelie mauresmo elendi..valla artık korkuyorum birisine taraf olup desteklemeye..neyyse artık favorim justine-henin
    Novak Djokovic-Olivier Patience maçı ise izlediğim en güsel maçlardan birisiydi..7-6 2-6 3-6 7-6 6-3 lük setlerle Djokovic maçı alıp 4.tura yükselmeyi başardı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

yaa yok valla..tuttuğumu kurutuorum ben yaa..bugünde amelie mauresmo elendi..valla artık korkuyorum birisine taraf olup desteklemeye..neyyse artık favorim justine-henin

elif, Henin senin yuzunu kara cıkartmayacaktır ama sen destekledikten sonra Henin'da turnuvaya veda ederse; Kaan Kural'ın lanetine benzer gizli bir guce sahipsin demektir.

• quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

quote:

yaa yok valla..tuttuğumu kurutuorum ben yaa..bugünde amelie mauresmo elendi..valla artık korkuyorum birisine taraf olup desteklemeye..neyyse artık favorim justine-henin

elif, Henin senin yuzunu kara cıkartmayacaktır ama sen destekledikten sonra Henin'da turnuvaya veda ederse; Kaan Kural'ın lanetine benzer gizli bir guce sahipsin demektir.

yaa deme ölee..murat kosova deseydi daha bi korkardım
    ama benim güvenim sonsuz henin'e

• Sharapova cok zor olsada Schnyder karsısında 3-6, 6-4, 7-9'luk setlerle macı almayı basardı.
    Cok heycanlı bi mactı nerdeyse TV karsısında kalp krizi geciriyordum.
    Nicole Vaidisova ise Garbini 6-3, 6-1'lik skorlarla gecti.
    İyi haber elif. Justin Henin, Sybille Bammer karsısında turu 6-3, 6-4'luk iki setle zorlanmadan gecti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 3 Haziran 2007; 21:14:57 >

• Henin'in isi zor.Serena'yla yapacak.Bu mac o kadar kolay olmayabilir.Ben bir surpriz bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

Henin'in isi zor.Serena'yla yapacak.Bu mac o kadar kolay olmayabilir.Ben bir surpriz bekliyorum.

En son 2 ay once Miami 2007 finalinde karsılasmıslardı.Cok heyecanlı ve krankrana gecen mucadelenin ardından gulen taraf Serena olmustu.Bakalım Henin Roland Garros'da cevap verebilecek mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Sharapova cok zor olsada Schnyder karsısında 3-6, 6-4, 7-9'luk setlerle macı almayı basardı.
    Cok heycanlı bi mactı nerdeyse TV karsısında kalp krizi geciriyordum.
    Nicole Vaidisova ise Garbini 6-3, 6-1'lik skorlarla gecti.
    İyi haber elif. Justin Henin, Sybille Bammer karsısında turu 6-3, 6-4'luk iki setle zorlanmadan gecti.

bugün maalesef hiçbi maçı izleyemedim yaaabi nalbandian-davydenko maçınn son setine yetişebildim..
    henin'in yendiğini öğrendim(bi gariplik var yalnız dimi..hani ben tutuorum henin hala elenmedi)..
    sharapova-schnyder maçı güsel geçmiş..ama maalesef kaçırdım..sanırım maç sayısını filan değerlendirememiş dimi?..neyyse bu benm için pek içi açıcı bi hbr olmasada senn adına sevindim.ama kanımca toprak kortta henin yada serena karşısında bi şansı yok sharapova'nın
    buda benden sana kötü(!) hbr..aa yeter ama yani.hep gül hep gül bi yere kadar

• bu arada yrn nadal-hewitt maçı varrrr..güsel maç olur yaw..gerçi nadaldan kötü bi sürpriz beklemek anlamsız toprak kortta ama..olsun umarım çekişmeli bi maç olur
  • quote:

bugün maalesef hiçbi maçı izleyemedim yaaabi nalbandian-davydenko maçınn son setine yetişebildim..
    henin'in yendiğini öğrendim(bi gariplik var yalnız dimi..hani ben tutuorum henin hala elenmedi)..
    sharapova-schnyder maçı güsel geçmiş..ama maalesef kaçırdım..sanırım maç sayısını filan değerlendirememiş dimi?..neyyse bu benm için pek içi açıcı bi hbr olmasada senn adına sevindim.ama kanımca toprak kortta henin yada serena karşısında bi şansı yok sharapova'nın
    buda benden sana kötü(!) hbr..aa yeter ama yani.hep gül hep gül bi yere kadar

Bugun bir ara bayag umutsuzluga kapılmıstım ama Sharapova 3 mac puanını cevirdi ve beni yeniden sevindirmeyi basardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 3 Haziran 2007; 23:03:04 >

• 3 puan hemde..neyyse işi görülür inşş
    serena-henin maçı olcak ha..üzüldüm yaw..bak görüomusun kalan 2 favorim vardı yine birisi elenecek
  • dünkü sharapova-patty maçı çok güzel oldu.
    sharapova'da nasıl bi yürek var Ben böyle bi kazanma hırsı görmedim
  • Bugun bayanlarda karsılasma olmazken, erkeklerde Rafael Nadal, Lleyton Hewitt'i 6-3, 6-1, 7-6'lık setlerle geride bıraktı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.