Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.373
Cevap
17
Favori
141.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nadal elenmiş içimin yağları eridi hemde 3-0 süpürülerek Steve Darcis Nadal a antitenisçi diyince bazı arkadaşların zoruna gitmişti.Nadal hızlı kortlarda zorlanan bir adam zaten Darcis karşısında winnerlarda ezilmiş 32 ye 53. Çim kortun en hızlı olduğu zaman turnuvanın ilk maçları.Zamanla aşınan çimin toprak kort karakterine yaklaştığını her seferinde görüyoruz.Nadalın finale kadar gelmesi tehlikeli oluyordu adam bildiği toprak oyununu burada da oynayabiliyordu.Roland Garros finalisti wimbledon da ilk turdan eleniyorsa ve elendiği adamda genç bir adam değilken Nadalı sorgulamak lazım.Nadal Anti oyununu sahaya yansıtamadığı zaman sonuç böyle olabiliyor.Oyununda eksik olan noktalar çok daha bariz gözüküyor hızlı kortlarda.Sadece toprakla Nadalı değerlendirenler onun gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu bile söyleyebiliyor ama durum öyle değil.Artı olarak oyunun estetik yönüne yaptığı katkı çok az bana göre.O yüzden Pete Sampras ,Federer ve Novak çok daha değerli benim gözümde.

• The_MAD kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Ama kısmen. Nadal oynamaktan çok oynatmayan bi adam. Kazanmayı biliyor ve bunun üzerine oynuyor. Ama köşlerden yaptığı o falsolu vuruşlara diyecek bişey yok. Yinede oyun stilini hiç sevmediğimi söyleyemem.

Siz federer in kine hareket mi diyorsunuz. O yaptığı şeyin adı nedir bilemedim ama siz bide benim tenis topunu 70 - 80 metre ötedeki paten alanına gönderişimi görseniz kimbilir ne diyeceksiniz. Hemde yaklaşık 7 metre yüksekliğindeki tel örgüye rağmen. Nasıl yaptığımı merak eden olabilir. Hemen anlatıyim.

Topun fileye paralel ve hızlı biçimde gitmesi için iyice gerildim ve iyice geriden gelen raketimle öyle bir vuruş gerçekleştirdim ki top yükseldi yükseldi yükseldi ve gözden kayboldu. Ama vazgeçmiyorum tabi gün gelir dünyada ilk 500 e girerim.
  • arkadaşlar sopcast ya da torrent stream üzerinden wimbledon ı nasıl izleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

arkadaşlar sopcast ya da torrent stream üzerinden wimbledon ı nasıl izleyebilirim?

digiturk play 5tl
  • Günün programını öğrenebileceğim bir yer var mı? Sürekli ligtv'den reklam kovalıyorum. Sitelerine de yazmaktan acizler.
  • Günün programına wimbledonun ana sayfasından order of playe bakabilirsin saatlere +2 ekle:) ama aynı korttaki bir maç bitmeden diğeri başlamaz günde bir kortta 3 maç olur sadece ilk maçın başlayacağı saati bilebilirsin:)
  • Çok teşekkürler.
  • Bugün Tsonga-Gulbis maçı çok zevkli olur. Onun dışında Sharapova-Larcher de Brito ses açısından ilginç olacak ve tabii ki Bouchard-Ivanovic de izlenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

Bugün Tsonga-Gulbis maçı çok zevkli olur. Onun dışında Sharapova-Larcher de Brito ses açısından ilginç olacak ve tabii ki Bouchard-Ivanovic de izlenmeli.

Tsonga'nın maçı saat kaçta hocam?
  • 16.30-17.00 gibi başlar tahminen. LigTV yayınlayacak.
  • isner çekildi.

1.set servis atarken sakatlandı.
  • darcis de çekildi.

Nadalı yenmişsin niye çekilirsin.

Hoş bu kadar kucuk adamsın işte.

Hayatının maçını aldın bırak tenisi torunlarına anlatırsın ben nadalı yenmiştim diye.
  • Maçların Türkiye saatleriyle görebileceğim bir site var mı ona göre uydudan yabancı kanallardan takip edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Maçların Türkiye saatleriyle görebileceğim bir site var mı ona göre uydudan yabancı kanallardan takip edeceğim.

Hocam kanal bulursan haber et lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hewitt esrar satıcısına yenildi.

Utan kendinden adam utan tenisi bırak. yemin ederim gram beyni olan adam o esrarcıya yenilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

quote:

Maçların Türkiye saatleriyle görebileceğim bir site var mı ona göre uydudan yabancı kanallardan takip edeceğim.

Kanal bulurum da önce maçların saat kaçta olduğunu öğrenmem gerek mesela şuan maç varsa 5 dklık iş kanal bulmak.
  • Bouchard 2 - 0 Ivanovic Maç İstatistikleri
    6-3 6-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qerrard! -- 26 Haziran 2013; 16:42:50 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

quote:

Kanal bulurum da önce maçların saat kaçta olduğunu öğrenmem gerek mesela şuan maç varsa 5 dklık iş kanal bulmak.

wimbledon'ın internet sitesinde order of play'e gir.. ordaki maç saatlerine +2 ekle.. bu kanallar hotbird da var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.