Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.374
Cevap
17
Favori
141.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@FlyingHigh Havaya giren Dustin Brown, dünyadaki her tenisçi için sıkıntı yaratır. Hewitt'i yenmesinde öyle çok da şaşılacak bir durum yok.
  • De Brito'da Sharapova karşısında 4-1 önde ilk sette. De Brito kısa olmasına rağmen güzel oynuyor.
  • Sharapova için durum kritik. Setlerde 1-0 geride, 2. sette de 4-3 geride.

Federer maçı başlıyor

Edit: Tsonga çekilmiş!!!! turnuvada sakatlanan sakatlanana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 26 Haziran 2013; 19:14:45 >
  • Sharapova da elendi neler oluyor bu yıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • De Brito için 5. maç puanında maçı kazandı. Gerçekten iyi oynadı. Nadal sonra da Sharapova ilginç şeyler oluyor.
    Kohlschreiber ,Isner, Azarenka,Stapenek,Cilic,Shvedova ve son olarak Tsonga turnuvadan çekildi. Bu da ilginç. Tam 7 kişi sakatlandı.
  • İmzama De Brito`yu da yazayım mı diye düşünüyordum, umudu kesmiştim aslında ondan ama bugün yanılttı beni. Helal olsun.

• Head raket kullananlarda kordajın alt tarafında X veya yan yatmış S falan var bunların sebebini bilen var mı ? Kafama takıldı. Murray ve Djokovic'te yok sadece sanki..
  • Tenis biraz daha kalite mi kazanıyor yoksa tam tersi mi ?
  • şarapova elenince buyuk manevi haz duydum.

Tay gibiydi, sakatlık molası almalar falan amiyane tabirlke çirkeflikti.

Avusturalya açıkta aynı yontemle azarenka yşampiyon oldu, o gun gozumden düşmüştü maşa da aynı şekilde.

Artı bu işler, looser dimitrovla beraber olup, bık bık konuşup serenayı taklit etmeyle olmuyormuş.

Neymiş, oturup kafanı tenise verecekmişsin.

Helali hoş olsun britoya.
  • Federer de ikinci seti verdi Stakhovsky karşısında.Durum 1-1 setlerde.
    Federer setlerde 2-1 geride şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Preszsbuild -- 26 Haziran 2013; 21:34:19 >
  • Federer de elenecek, oyununu bir türlü toparlayamadı.

• ağır toplar arka arkaya gidiyor gibi
    Aman dikkat Novak....

• Federer adamı öldürecek çok sinirlendi.

• federer gidici.
  • Federerde giderse ben kadınlara yöneleceğim.
  • federerde gitti.

stakhovsky muazzam oynadı.Sezarın hakkı sezara.

Federerin tenisi bırakması lazım ,zira soylerken içim hoş oluyor ama tenis omnu geçen sene olkimpiyatlardan sonra bıraktı bile.

Artık çolugun çocugun maskarası olmadan bırakması lazım.

Şu noktadan sonra her turnuvada o itibarından eksilecek.
  • Ve bitti....
  • Yanlız federer çok bozuldu, adamın suratına bile bakmadı bitişte. Maçn tek güzel yanı adamın sevgilis hoş kızmış .

Federerw aşırı dercede üzldüm orası ayrı

• Ah Federer ah. Şu adamın servis-volesi ne bi çare bulamadan gittin. Şimdi biz kimi izleyeceğiz?
  • Şu stakhovsky bir dahaki turda dandik bir adama elenmesin de bir anlamı olsun bari RF'nin elenmesinin. Yalnız şu lig tv muhabirleri kesinlikle tenis maçının nasıl anlatılacağını bilmiyor. Oyun oynandığı sırada vırvır konuşuyorlar. Ntvspor'u özledim.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.