Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.373
Cevap
17
Favori
141.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklenen oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 oldu.
  • Sampiyon Rafael Nadal. Djokovic macinin ardindan sampiyon olacagi belli gibiydi zaten

Ferrer cok zayif kaldi.

Her ikisine de tebrikler...

• Ferrer alsın istiyordum olmadı. Nadal bence zorlanmadı. zaten skorada yansıdı. Tebrikler nadal. 8 şampiyonluk tek grand slam ayağında bravo..
  • Reyiz döktürdü yine
  • Ferrer çok iyi bir oyuncu ama dünyanın en iyilerine gücü yetmiyor, bugün çok iyi mücadele etti, ama favori olan kazandı, kadınlarda da öyle.

Çok güzel bir Fransa açık izledik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camilo Cienfuegos

Ferrer çok iyi bir oyuncu ama dünyanın en iyilerine gücü yetmiyor, bugün çok iyi mücadele etti, ama favori olan kazandı, kadınlarda da öyle.

Cokovic-Nadal dışında güzel maç varmıydı? Geçen sene çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic of Ireland

quote:

Ferrer çok iyi bir oyuncu ama dünyanın en iyilerine gücü yetmiyor, bugün çok iyi mücadele etti, ama favori olan kazandı, kadınlarda da öyle.

Ben final maçını da beğendim, Gasquet - Vavrinka maçı da baya güzeldi, yani şu futbolsuz dönemde iyi geldi

• görünen o ki nadal katıldıgı surece bu turnuvayı başka birinin alması buyuk supriz olur.

Ayrıca, federer de artık wimbeldon da 1 kere daha kazansın ve sonra efendi gibi bıraksın itin kopegin maskarası olmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic of Ireland

quote:

Geçen yıl bombaydı. Bu yıl bir tek Nadal - Djokovic maçı akıllarda kaldı.
  • Haas isner maci guzeldi bir de bu yil.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

görünen o ki nadal katıldıgı surece bu turnuvayı başka birinin alması buyuk supriz olur.

Ayrıca, federer de artık wimbeldon da 1 kere daha kazansın ve sonra efendi gibi bıraksın itin kopegin maskarası olmadan.

Ben de son bir Wimbledon şampiyonluğu istiyorum da itin köpeğin nedir abi çok ağır sallamışın diğer oyunculara. Ayıptır.
  • Iki finalde de supriz olmadi favoriler kazandi.

• Nadal efsanesi devam ediyor.
  • Nadal is the best diyoruz bir kez daha :)
  • Yesinler Nadal ınızı.

Nadal ı severim ama djokovic tüm dünyanın kabul ettiği üzere 1 numara djokovic.

Benim desteklediğim mutlaka dünyanın bir numarasıdır diye düşünürüz hep. Nedense bi başkası daha iyi olsa bunu kabul etmeyiz onlarca örnek gösteririr şöyleydi böyleydi deriz. Kabul edinki djokoviz dünyanın en iyisi.

Bugün nasıl marion bartoli benim desteklediğim canım ciğerim favorimse ve dünyanın en iyisi değilse nadalda en iyisi değil. En iyi bikaçından birisi.

Yaşasın djokovic.
  • Yarı final maçı bu turnuvanın en güzel maçlarından biriydi.Aslında Novak-nadal maçları bana göre herzaman çok güzel oluyor.Novak ın o mücadelesini izlemek çok zevkli.Nadal a karşı asla pes etmiyor.Dün ki maçı izlemek için izledim.Nadal ın alacağı zaten belliydi.Ferrer in bu maçı kaldıramayağını biliyordum.Ben en azından bir trebreak beklerdim ama olmadı.Nadal bu turnuvayı kimseye kaptırmaz belli.
    Federer de bir ark.dediği gibi umarım Wimbledeonu kazanır ve yavaş yavaş bırakır...Gerçi onun kafasında 1 numarayken bırakmak da olabilir ama çok zor...
  • Federer ( emekliliği hakkında): Şampiyon olduğum zamanları yeniden yaşamak istiyorum.
    Şimdiye kadar aldığım sonuçlar bu durumu göz önüne çıkartabilir fakat ben hala en üst seviyede mücadele edeceğime inanıyorum.
    Eğer şimdi emekli olursam benim için çok erken olacak. Uzun süre daha oynamayı hedefliyorum.
    Oynamaktan zevk aldığım süre boyunca bırakmayı düşünmüyorum. Şu an için tenisi bırakmam söz konusu değil.
  • Wimbledon kura çekimleri yapıldı. Djokovic ve Ferrer bir yarıda diğer yarıda Federer,Nadal ve Murray var. Djokovic finale kadar Federer,Nadal,Murray üçlüsüyle karşılaşmayacak. Finale çıkar, orada da rakibine göre fiziksel olarak daha iyi durumda olmanın da avantajını alarak kupayı alır gibi gözüküyor zira Federer ve Nadal çeyrek final ve sonrasında diğer 3 en iyi oyuncuyla karşılaşacak. Özellikle Federer'in işi çok zor.

Federer'in olası şampiyonluk yolu : Hanescu, Stakhovsky, Fognini, Almagro, Nadal, Murray, F: Djokovic
    Nadal'ın olası şampiyonluk yolu : Darcis, Kubot, Paire, Wawrinka, Federer, Murray, F: Djokovic
    Murray'nin olası şampiyonluk yolu : Becker, Lu, Robredo, Tipsarevic, Tsonga, Federer, F: Djokovic
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.