Şimdi Ara

Temyiz davası ne kadar sürer (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
7
Favori
169.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25. Hukuk dairesi Ön inceleme modunda bekliyorum 10 gün oldu... Tarihsel olarak Temmuz 2017'de BAM 'da başladı sürecim.. Yaklaşık 1 sene demektir.
  • 5.hukuktan haber varmi daha ne kadar bekliyecegiz millet 1 senede aliyor parasini bizim 5 seneyi gecti bu nedir arkadas yahu anlamiyorum 😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim dosya 5.hukuk dairesinde ama hala öninceleme için atama bekliyor hiçbir gelişme yok.2019 da da ümidim yok istinaf batmış
  • Şimdi İstanbul Bam 25 hukuk u aradim.Alacaklarda 2017 yılı 800 lü dosyalarda olduklarını söylediler.Bekleyenlere duyurulur.1 seneyi daha unuttum ben.:-)

• Benimde iş mahkemesini kaybettim hakim dosyayı incelemeden Ank ya istinafa gönderdi dosya karara çıkmiş görünüyor ama bir açıklama tebliğkat yok sonuç ne gelir bilmiyorum 3 yıl oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben iş mahkemesini kaybettim nedeni tarihi geçmiş ürünü alıp parasını ödeyip çöpe atmaktan 3 yıl oldu 1 yıldan fazlada Ankara İstinaf mahkemesi nde karara çıkmiş görünüyor ama sonuç ne bilemedim

• Saban bey davanizdan haber sonuc gelisme bir durum varmi bi lr gelisme oldugunda buradan paylasabilirmisiniz

• hala öninceleme için atama bekliyor
  • konyada ankara bam bakıyor
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    5 para etmez ya bu sistem rezillik başka birşey degil allah yardımcımızı olsun
  • 3700 delermis yil.sonuna kadar cozulur dedi bilginize 5.hukuk dairesi

• arkadaşlar benim dosyamda İstanbul bam 31. hukuk dairesinde işe iade istemli 2018 temmuzda açıldı, arayıp durumunu sorduğumda henüz daha 2017 işe iadelerin bitmediğini söylediler, adli tatil sonrası üyelerde değişmiş işe iade dosyaları öncelikli ama şu an üyelerde değiştiği için süre nasıl işleyecek hiçbir şey söyleyemiyoruz dediler 3-4 hafta sonra tekrar aramamı istediler.fikir olması açısından paylaştım tabii hukuk dairesinden dairesine fark ediyor olabilir.
  • Mahkeme Eskişehir 2. İş Mahkemesi

Dosya Türü Hukuk Dava Dosyası

Açılış Tarihi 30/05/2016

Dosya Durumu İstinafta

Dava Türü İşçi İle İşveren İlişkisinden Kaynaklanan

Benim dava durumu bu. Davayı kazandık ama gerekçeli karar var sadece. Bunun hızlanması için herhangi birşey yapma şansımız var mı?

• arkadaşlar
    görevsizlik kararına itiraz edip istinafa gönderdim
    bu süreçde normal gerekçeli kararlar gibi uzuyor mu ?
  • 3500 deymiş dosya sırası
  • Sanki yargıtay daha iyiydi. Daha kısa sürede cevaplanıyor dosyalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanelektrik -- 24 Eylül 2018; 11:51:42 >
  • Yargıtay daha hızlı gibi geldi bana da
  • Öncelikle üyelik sıkıntısı çektiğim için anca yazabiliyorum davam 2018/1345 ankara 5.hukuk da (bam-bam-bam) Eylül 10 ununda aradım 5. Hukuğu 2018 in başlarındayız haftada 45 dosya incelenip karara bağlanıyor dedi hanım efendi süreyi sen hesapla dedi 1345/45=30 30/4=7 7 ay veya 6.5 bende aps ile öne almak için mağduriyetimi belirten dilekçeyi aps ile 5.hukuk daire başkanlığına 13 tl vererek yolladım cevap Yok 20 işgünü kuralına uymalarını bekliyorum cevap gelirse görüşürüz ben mağdurum amacım kimsenin hakkına geçmek değil davamı öne almak için çabam maddi skntımdan öne alınırsa davam hakkını helal etsin önümdeki kişiler dilekçemde de belirtim hak yemek değil amacım ama süreç uzun olunca insan çare arıyor

• İstanbul Bam 29. Hukuk 2017/3000 sıralarındaymış.
  • Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt
    Merhaba,benim dosyam 19.01.2018 de ankara bam 9. Hukuk diresine gittj ve hala on inceleme icin atama bekliyor.kalem siraniz gelmemis diyor sadece.dosya siralari kaclarda bilgisi olan varmi acaba.9.aya girdik bekliyoruz hala.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.