Şimdi Ara

Tempralar nasıl araba (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
56.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tempralar nasıl araba
  • Tempra gibi araç bir daha gelmedi, ilk çıktığında nasıl bir arabaydı o öyle, göstergeler, arka tasarım vs bakar dururduk.

iç hacim, motor, serilik... çok güzel araba, halen de yolda gördüm mü bakarım.

hakkındaki şehir efsaneleri çoktur ve komiktir.

Fiat temparaya devam edeydi iyiydi. golf gibi efsane olurdu...

ikinci el araç alsam, ilk arabam olsa ya da düşük bütçeyle kalabalık bir aile için alsam, direk alırdım temprayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 28 Temmuz 2013; 23:38:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunkrgl

bence tempralar inanılmaz rahat araba vw den inince bu ne kadar rahat bi araba dedim şaşırttı benı

Konu açılış tarihi 2008.

Eski konudan devam. Neyse!

Tempralar gerçekten çok konforlu araçlar.

Nazik ön takımlar ise eksi yönü.

Kasası günümüzde de beğeni toplayan nadir araçlardan. Bence güncelliğini her zaman koruyacaktır.
  • silecek ve far kollarında bile aydınlatma olan tek araç :)
  • Arkası bu kadar büyük olmasa sırf ön konsolu için bile alınabilecek bir araç.Sanki Tempra alsam park edemiyeceğimi hep düşünürüm
  • Köye giderken abim arkadasının arabasını alırdı yaklaşık 40-45 km gidiş geliş 80-90 km yol. 30 liralık gaz atardık 25 lira yaktığını soyluyordu tüplü biz 30 atıyorduk yani buda bnce az bi yakıt. ve çok seri gitmicem demez 180 üzerine çıkarsın.
  • 1992 model tempramız sıfırdan beri babam da... iyi bakılıp değer verildiği sürece mükemmel bir arabadır arkadaşların dediği gibi üretime devam etseydi efsane olurdu. 22 yılda bir sefer beyin arızası verdi o da motor yıkanırken yıkayan vatandaş beynin üzerini kapatmayı unutmuş onun dışında her aracın verdiği sorunlar dışında sorun vermedi. 2 sefer göstergedeki ampüller patladı değiştirdik göstergedede başka sorun olmadı. Kronik sorunu sıfır aldığımız günden beri var yağ çıkıyor dışarıya engel olamadık. şu anda 160 bin km de hala gayet yakışıklı ve bir çok araç da olmayan donanıma sahip :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-M

• 6-7 bin liraya 93-94 model SX-A iyi bir tercih bence
  • arkadaşlar bu tempra 1.6 larn en iyi model hangi arızalı dyr herkez
  • Şehir içi atak , seri midir bu araç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0 motor kesinlikle alma
    Konfor olarak iyi bir arac ancak cok narin

• abartıldıgı kadar degil kendi sınıfının ve segmentinin en konforlu arabasıdır tek gecerim
  • Arkadaslar merhaba. 96 MODEL tempra s alacağım nasip olursa 8000 TL Ye boyasız orjinal 145 binde. 2004-2007 arası kullandım. Öndüzeni bir defa yenilemiştim sonrasında hiç sorun yaşamadım. Tempra nın temizi gercekten guzel araba parasına göre. Bu arada 8000 lira sizce nasıl?

• tempra eskiden zengin arabası idi malesef şimdi gençlerin arabası tabi bu söz her genç için değil temprayı eskiden herkez
    alamazdı eskiden 100.000 liraydı tempranın lakabı uzay mekiği idi tempra eskiden avrupa türkiyede çok tutmuştu kullanıcıları çok memnundu tempra ya çok iftira atıldı tempra kolay kolay arıza yapmayan bir araçtır söylenenler aksi
    kaza anında 2 ye bölünmez 180i geçince kuru kafa işareti çıkar seni uyarır eskiden tempranın geçtiği yerlerde insanlar
    şaşkın şaşkın bakardı o dijital klimalarını görünce bayılırlardı tempra kliması ozamanlar en iyi araçtı bozulmaz
    kolay kolay binilir iyidir sağlamdır parçaları kolay bulunur modifiye 3000 5000 liraya yeni gibi olur alınır
    alabilirsin  Tempralar nasıl araba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.