Şimdi Ara

TEMPRA İÇİN NİYE KÖTÜ YORUM ALIYORUM.KULLANAN VARMI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
65.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage][/simage]arkadaşlar bilen bilmeyen çamur atıyor adam hayatında tempra kullanmamaış binmemiş dijitalleri bozuluyormuş yıllardır tempra kullanıcısıyım kaçıncı tempram daha arıza nedir bilmem şuanki yeni araçlarlada degişmem birtek bulunmayan sw bagaj kolu bunmuyor onuda istyene içerden elektrikli yaparım fiyatı 200tl başkada bulunmayan bişeyi yok lütfen hayatında tempra kullanmayanlar kulaktan dolma çamur atmasınlar onlarda kuşlara binsinler köy yerinde binmeme ragmen şuan kullandıgım sw tempramla 18000km yaptım alttakım lokum gibi abartmayalım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyolramazan -- 20 Haziran 2013; 15:04:19 >
  • arkadaşlar bende de 93 tempra sx modeli var.araba konforu, yol tutuşu , şehir dışı ve içi yakıtı ,parça uczluğu vs. yönünden mükemmel.özellikle de uzun yol keyfine diyecek yok.senede 2 defa eskişehir malatya arası 850km gidiyorum yorgunluk falan yok.parçası pahalıymış,çok yakıyormuş falanlar filanlara inanmayın.ama tek sıkıntısı içerideki sesler(döşemeler vs). o da olmasa değme keyfine.YERLİ MERCEDES...
  • ben de sxa vardi yolda hafif boyle yaylana yaylana gitmesi insanin ruhunu okşuyodu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuşu çok süper toyota corollamız vardı efsane kasa ondaki rahatlığı veriyor bana. şuana kadar masraf açmadı bakalım
  • Zamanın da kral araçtı gerçekten. Ancak yeni modelleri çıkmadığı için yılların verdiği yorgunlukla yavaş yavaş tükenecek bu güzel araç maalesef.
  • 1998 YILINDA KULLANDIM ARAÇ ÇOK GÜZEL VE PERFORMASLIDIR
    YAKITI ÇOK VE HASSAS BİR ARABA ÇOK FAZLA İNCİNMEYE GELMEZ
  • BU TEMPRANIN PARÇASINI BULAMIYORUM TEMPRA KÖTÜ DİYE YORUM YAZANLAR ARABADAN 1 GRAM ANLAMAYANLARDIR KULAKTAN DOLMA BİLGİLER TEMPRA ŞAHİN DOĞAN ÇOK İYİ BİR ARAÇTIR MOTORU AYNIDIR PARÇALARI BİRBİRİNE OLUR AYARICA OLMASINADA GEREK İSTEĞİN PARÇACIDA BULURSUN PARÇASINI ÖNEMLİ OLAN ARACIN YOL TUTUŞU ÇOK İYİDİR SENEDE BİR DEFA FALAN ALT TAKIM YAPTIRMANA GEREK SENEDE BİR DEFA YAPTIRAN ARKADAŞLAR DEMEKKİ SİZİN USTALAR ESKİ PARÇAYI GERİ TAKIYOR SİZİ ORAYA BAĞIMLI YAPIYOR BEN 5 YILDIR BİNİYORUM HİÇ ALT TAKIM DEĞİŞMEDİM
  • Hiç bir fiat arabasını önermem.
  • bu arabayı almak isterseniz bir daha düşünün düzgün adamlar çoktan ellerinden çıkardı araçlarını onlardanda genelde yamuk işlerle uğraşan adamlar alıyor bu aracı ne zaman tarfikte görsem kendini kanıtlamak için götünü yırtarcasına gittiklerine şahit olurum. kendilerini ezilmiş ve horlanmış hissettikleri için diğer araçlarla yarışma isteği içindedir buda araçların hunharca ve gaddarca kullanılması demekki buda aracın ebesine atlanmış olduğu anlamına gelir. kendini tatmin etmek için ölümüne giden tempralar emin olun diğer şöförlerin umrunda değilsiniz.
  • zamanında 1 milyon satmış araç,servisler dahil kimse bakıma yada arızaya gelen tempraya ne yapilaçağını bilmezdi,düşünün bu tempranın zırhlı olarak üretilen 6 arabası japonyaya ihraç edildi,opeli,wv,renultu zamanında ülkemizde tempranın yanında sütcü beygiri gibi tipsiz kalırdı

• Abiler Tempra Konforuyla Ve Serilik Olarak Aynı Modelde Bmw Mercedesi Yakalar.
    TEMPRA SX A (avrupa)
    TEMPRA SX AK (Avrupa Klima)

Tempra 2.0 Uzak Durun Tamiri zordur sx a ve ak lereden farklıdır bazı parçaları adamı delirtir.
    Tempra SW Geniş Aileisneiz Alın Ama sesinden kafanız agrır ıcerıye ses alır

Yakıt Olarak Lpg De şahin doğan kartaldan Az Yakar

Tamir Olarak Biraz Zordur Kapı Kilidi Bagaj Kilidi Toplam 1 gunde değişir tak sök işi cok olur Ama tempraya bınıyorsan ve 91 92 vs Arabalarda bu kadar kondor goruyorsan Aldırmıcaksın Boyle Durumları

Teknolojı Olarak Arka stop lambalarını gostergede gosterır yanıyor dıe kaliferler hemen ısıtır ıcerıyı

Dijital Gosterge Sorunu En Önemli Sebebi Sıvıdır Göğüslüğü silerken cilayı veya temızleyıcı maddellerı sıkarsanız gostergeye dogru arza verır aynı dijital saat gıbı

Serılık Dersenız iyi yururluklu 1.6 larda devrinde kalkış yaparsanız 175 180 Garantılersiniz

Kasada tır gıbıdır kendı modelındekı arabaları ezer ama sakın tanusa denk gelmeyın bolersınız tempranızı

Alt Takım Cok Hassasdır Bozuk yollar dağ yolarrında giderseniz sürekli alt takım düşer Ama karayolunda Sıkıntı Olmaz

Kasa Olarak Buyuktur Impala kadar uzundur

Bagajı Cok Genıstır Dış Gorunusten Anlasılır

Alıpta sıkıtınızda Değerinde Satıcak Olursanız sx a ve sx ak leri 3 Gun Icınde Bılemedın 1 Haftada Satılır.

Şansızman Düzgundur Yag Gıbı Vıtesı Vardır

Zor Bulunan Parçalarıda fren balataları Cunkı Orjinali Yok Fabrıka Cıkısları Hatalı Cıkabılıyor Balataların

Parçaları Ucuzdur.

• ES3NT kullanıcısına yanıt
    Sx demek istedi herhal

• dardanel16 kullanıcısına yanıt
     TEMPRA İÇİN NİYE KÖTÜ YORUM ALIYORUM.KULLANAN VARMI?

tamam şahinden torostan tipli olabilir ama abartmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: predator93

tamam şahinden torostan tipli olabilir ama abartmayalım.

Resimlerdeki otomobillerin hepsinden daha tipli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• predator93 kullanıcısına yanıt
    amcam göz doktoru sen bu resimleri o zaman için tempradan şık buluyorsan gözler ciddi

• quote:

Orijinalden alıntı: jejr

Abiler Tempra Konforuyla Ve Serilik Olarak Aynı Modelde Bmw Mercedesi Yakalar.
    TEMPRA SX A (avrupa)

Tempra 2.0 Uzak Durun Tamiri zordur sx a ve ak lereden farklıdır bazı parçaları adamı delirtir.

Tamir Olarak Biraz Zordur Kapı Kilidi Bagaj Kilidi Toplam 1 gunde değişir tak sök işi cok olur Ama tempraya bınıyorsan ve 91 92 vs Arabalarda bu kadar kondor goruyorsan Aldırmıcaksın Boyle Durumları

Teknolojı Olarak Arka stop lambalarını gostergede gosterır yanıyor dıe kaliferler hemen ısıtır ıcerıyı

Dijital Gosterge Sorunu En Önemli Sebebi Sıvıdır Göğüslüğü silerken cilayı veya temızleyıcı maddellerı sıkarsanız gostergeye dogru arza verır aynı dijital saat gıbı

Serılık Dersenız iyi yururluklu 1.6 larda devrinde kalkış yaparsanız 175 180 Garantılersiniz

Kasada tır gıbıdır kendı modelındekı arabaları ezer ama sakın tanusa denk gelmeyın bolersınız tempranızı

Alt Takım Cok Hassasdır Bozuk yollar dağ yolarrında giderseniz sürekli alt takım düşer Ama karayolunda Sıkıntı Olmaz

Alıpta sıkıtınızda Değerinde Satıcak Olursanız sx a ve sx ak leri 3 Gun Icınde Bılemedın 1 Haftada Satılır.

Zor Bulunan Parçalarıda fren balataları Cunkı Orjinali Yok Fabrıka Cıkısları Hatalı Cıkabılıyor Balataların

Parçaları Ucuzdur.

benim sxa aracım oldu. avrupa falan değildi, yerliydi.

göstergede arka stopları yanıyor diye gösterir demişsin ki bu da yanlış. eğer yanmazsa gösteriyor, yanarsa göstermiyor. düzgün yanan bir stopu neden göstersin ki zaten?

kasa impala kadar uzundur ha... :))))

yahu herkesin yolda gördüğü birşey. impala'dan (5417) ne kadar uzun olduğu internette de yazıyor zaten. golf'den (4268) bile azıcık uzun (4354): 8 cm. bir hb ile bir sedan arasında o kadar da fark olsun.

tüm bunlardan sonra diğer yazdıklarına da pek güvenesim gelmiyor. ben 1 sene filan kullandım ama o kadar yıl geçti ki hiçbiri güncel değil. sadece niyeti olan varsa zamanının güzel arabalarındandı diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jejr

Abiler Tempra Konforuyla Ve Serilik Olarak Aynı Modelde Bmw Mercedesi Yakalar.
    TEMPRA SX A (avrupa)

Parçaları Ucuzdur.

Biliyorumki arabaya hiç binmedin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu iyi hortlamis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tempra abilerim ve benim ilk goz agrimiz.Ben suremeyecek kadar kucuk yastaydim fakat o zamanlar herkes uzun yoldaki konforundan bahsederdi. Bir defasinda ışıklarda bekliyoruz yeşil yandi karsiya geciyoruz birisi geldi sag önden vurdu küt diye.2 defa 360 derece donmusuzdur.

......nenin evladi kacmaya calisirken ordan vatandasin birisi arabasiyla vuran adamin onune kirdi ve durdurdu adami. Adam sarhosmus artik arabasi eski kasa dogandi. Bizim tempradada onun aranadada bayagi hasar vardi. Kaportasi pek saglam degil gibi bi intiba birakmsiti bana o zamanlar

• Bende tempra 92 sx var depriyaja basinca deprajda gıcç diye ses geliyo neden olabilir tamirci normal dedi bide sol alt tapla arizali dedi aciliyeti varmıdır değişmem gerekirmi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.