Şimdi Ara

Tempra 2.0 ie 16V Donanım Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
95.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu ara bende tempraya sarmış durumdayım fakat 91-95 arası sxa falan arıyorum işin aslında sedan pek hoşuma gitmiyor sw istiyorum ama sw'lerinde km'leri çok yüksek genelde. Düşüklerinde fiyatları pahalı maksimum bütçem 6.500tl bu yüzden hevesim kırıldı. İlk başlarda tipoya ağzım sulanıyordu fakat tempranın daha ucuz olduğunu gördüm ilk arabam olacak öğrenciyim üni'de kullanmak için istiyorum sizlerin tavsiyesi nedir bu araç hakkında ?
  • tempra güzel araçtır 2.0 16 v 148 cat modeli harikada bişey
  • 94 dijital klima 4 cam elt
    bütün dijitaller çalışıyor
    muayene kasım 2013
    tüp görmemiş
    motor 40 bin km önce sıfırlanmış.
    çürük YOk. 8v tempra
    kaç tl eder.
  • ben 1996 model tempra 20ie16v diye aldım bi cat modeli bu cat modellerinin 16 valfi yokmu yoksa benim aldığım 8 valfmi motorun üstündede yazmıyo bişet sadece fiat arması var benşii aydınlatırsanız sevinirim eğer 8 valf çıkarsa tüketici mahkemesine başvurup hakkımı arayacağım resim atılıyosa buraya bi resim koyabilseydim iyi olacaktı yardımcı olursanız sevinirim bu araca bakın 8 valfmi 16 valfmi beni aydınlatın arkadaşlar ruhsatta motor gücü 84 kw yazıyor kaç beygir bu araç

Tempra 2.0 ie 16V Donanım Hakkında
     Tempra 2.0 ie 16V Donanım Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanozcan43@hotmail.com -- 17 Ekim 2016; 20:11:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.