Şimdi Ara

Tempo d'oro mechanico otomatik saat(tchibo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün kahve içmek üzere tchibo ya gittim. Magazada saatlere bakarken ortadaki görevliye baska çeşitler var mı diye sorunca. Çıkarmadıkları modelleri gosterdiler ve su an aldığım modeli cok sevdim boyutu tasarımı vs. Hayatımda ilk defa saat aldım ve bu kadar para bayılmazdım ama kolumda iyi durunca dayanamadım aldım :))
    Fiyat 270tl biraz pahalı geldi ama arkadaşım mekanizmasının iyi olduğunu soyledi ve 3 yıl garantili olması ve arkada german yazısı etkiledi beni .d

Teknik olarak hangi mekanizmaya sagip olduğunu nasıl bilirim? Ve fiyat sizce pahalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironcarbonom -- 14 Kasım 2017; 19:53:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birkaç gün önce daha uyguna satıldı ama beğendiyseniz mesele yok. Mekanizmasını bir arkadaş bulmuş başka bir forumdan normal bir mekanizma çin üretimi ama bu fiyat segmentinde sıfır otomatik saat zaten alamazdınız. Marka olarak saat forumlarında övülmüş yani keyifle takmaya bakın gerisi önemli değil.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler saatcilerde baktım tam ototmatik saat bu fiyat aralığında bulamadım zaten en azından ürünün arkasında tchibo var ve standartları belli. Bu arada 10 günü aşkındır kullanıyorum ve geri kalma yok en azından ben farkedemedim 1 dk olmadı eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Bende bugün aldım. tam otomatik ve gün ay yıl olmak üzere 3 farklı fonksiyonu var ve hepsi aktif.

450 liraya düşmüş taksitlendirdim 486 liraya ne olursa olsun bu kadar şık ve güzel otomatik saat bulmak mümkün değil. dediğiniz gibi 3 yıl garanti ve tchibo'nun arkasında olması gözüm kapalı almama neden oldu.

sizin saatinizde bir sorun oldu mu? :)

• Şu fiyatları görünce içi kan ağlıyor insanın. Tarihe bakmasan o fiyata otomatik saat mi olur, replikadır diyecektimTempo d'oro mechanico otomatik saat(tchibo) 

• :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.