Şimdi Ara

TEMPEST A GRADE WEAPON ALACAKLARA DUYURU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklasık 1 hafta once mother tree aldım acumen sa ozellıgını kullanmak ıcın mammona gıttım ama calısmıyor,sımdı 574 cast speed ile 74+ yım,hıcbıseyım. sadece sılahlardakı bug olsa gene ıyı server da nereye ayak bassan bug. sıktı artık.

• tempeste yeni basladim tempesteki şu buglari solesene mesela ne bugu var para bugu mu?
  • yok allahtan ole bisey duymadim,yani bizim isimize yaricak bug yok sadece oyun zevkinin icine eden bug lar var..
  • Tüm işeyarar buglari ruslar bulur bizede sadece onlarin elindeki,üstündeki item lara aval aval bakmak düşer
  • Bi A garde olabilsek......

Bu arada sorması ayıp,para nerden buldun A grade için..... anlatsana..

Açım ben..

• reco merak etme olm ben sana can a ertana ve kendime a grade + set yapacam.
    tempest de benim kadar çile çeken yoktur 62 lvl destroyer var a grade e gecemedim bi türlü ama azimliyim bundan sonra ona buna yardim yok üstte söylediklerim hariç bir iki kaideyi bozmuycak arkadaşlar var tabi eski ottoman clan lideri olarak tan elimden geleni ardima koymuyacağim yaptiklarim yapacaklarımın teminatıdır zuahaha
  • reco merak etme olm ben sana can a ertana ve kendime a grade + set yapacam.
    tempest de benim kadar çile çeken yoktur 62 lvl destroyer var a grade e gecemedim bi türlü ama azimliyim bundan sonra ona buna yardim yok üstte söylediklerim hariç bir iki kaideyi bozmuycak arkadaşlar var tabi eski ottoman clan lideri olarak tan elimden geleni ardima koymuyacağim yaptiklarim yapacaklarımın teminatıdır zuahaha
  • Helal olsun 3 kişiyi donatana oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hex -- 26 Mart 2006; 21:48:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.