Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TEMPEST A GRADE WEAPON ALACAKLARA DUYURU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II >> TEMPEST A GRADE WEAPON ALACAKLARA DUYURU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    442 Mesaj
    yaklasık 1 hafta once mother tree aldım acumen sa ozellıgını kullanmak ıcın mammona gıttım ama calısmıyor,sımdı 574 cast speed ile 74+ yım,hıcbıseyım. sadece sılahlardakı bug olsa gene ıyı server da nereye ayak bassan bug. sıktı artık.

|
    |
    |
    |
    442 Mesaj
    yok allahtan ole bisey duymadim,yani bizim isimize yaricak bug yok sadece oyun zevkinin icine eden bug lar var..
    |
    |
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Teğmen
    113 Mesaj
    Bi A garde olabilsek......

Bu arada sorması ayıp,para nerden buldun A grade için..... anlatsana..

Açım ben..
    |
    |

• Teğmen
    112 Mesaj
    reco merak etme olm ben sana can a ertana ve kendime a grade + set yapacam.
    tempest de benim kadar çile çeken yoktur 62 lvl destroyer var a grade e gecemedim bi türlü ama azimliyim bundan sonra ona buna yardim yok üstte söylediklerim hariç bir iki kaideyi bozmuycak arkadaşlar var tabi eski ottoman clan lideri olarak tan elimden geleni ardima koymuyacağim yaptiklarim yapacaklarımın teminatıdır zuahaha
    |
    |
    reco merak etme olm ben sana can a ertana ve kendime a grade + set yapacam.
    tempest de benim kadar çile çeken yoktur 62 lvl destroyer var a grade e gecemedim bi türlü ama azimliyim bundan sonra ona buna yardim yok üstte söylediklerim hariç bir iki kaideyi bozmuycak arkadaşlar var tabi eski ottoman clan lideri olarak tan elimden geleni ardima koymuyacağim yaptiklarim yapacaklarımın teminatıdır zuahaha
    |
    |
    Helal olsun 3 kişiyi donatana oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hex -- 26 Mart 2006; 21:48:54 >
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
Masal
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.