Şimdi Ara

Temel lise [YARDIM LAZIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 11 sınıf öğrencisiyim ve şuan ticaret meslek lisesinde okuyorum 2 sene öncesinden kendi kararımla ben üniversite doğru dürüst okuyamam diyerekten meslek lisesine geçerek hatta ettiğimi şimdi farkına vardım 2 sene üniversite sınavsız geçiş hakkı var diyerek beynimi yıkadılar , ve çalışmayı çok seven öğrenci tipi değildim fakat şuan 11.sınıfa geldiğimde olayları farkına vardım ve benim ygs çalışıp iyi bi üniversiteye gitmem hazırlanmam lazım dedim ama bunu kendı okulumda yapamam cunku dogru durust bir matematik dersi görmüyoruz edebiyat desen öyle fızık biyoloji kimya zaten görmüyoruz. 12 saat ve 6 saat 2 tane meslek dersim var toplam haftada 18 saat ve seneye stajım var hangi birine çalışayım? yani 12 saatlik dersten düşük alsam sınıfta kalıcağım ygs hayal olucak.Neyse konuya dönelim arkadaşlar ben bu olaylar yüzünden temel liseye geçmek istiyorum daha rahat ygs hazırlanmak için. fakat 9 ve 10 sınıftaki kendi gördüğüm derslerle temel lisedekiler aynı olmadıgı icin zorlanırmıyım diye korkuyorum meslekten geldim diye ezerlermi felan diye korkuyorum temelde okuyup bitirmiş veya okuyan memnun kalan görüşlerini bildirebilirse sevinirim.

• Dostum geçmeni tavsiye ederim anlatığın kadarıyla bi altyapın yok temel liselerde dershane mantığıyla ders işliyolar beden eğitimi gibi müzik resim gibi dersler yok doğru düzgün sözel derslerde yok 12. sınıfım ve direk olarak sınava yönelik hazırlıyolarlar ygs ilk konusundan başlıyorlar tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.