Şimdi Ara

Temel Lise (Ana Konu) Sorulariniz cevaplanacak(2018) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
8.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temel Liseye git derim. Sadece sınava odaklı olacak. Hem devlet temel liselerde şart koşmuyor sosyal aktiviteleri. Ama koleje gidersen beden eğitimi, veyatta bazı engel teşkil edecek dersleri görmek zorunda kalırsın. Ama temel lisede dershane havası olduğu için sürekli çalışabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinmez0003 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Kusura bakma pek bakamiyorum foruma ama sana genel olarak şunu söyleyeyim fiyatlar göreceli. Yani eğer indirim yaparsan veyatta o dershanenin öğrencisi olursan, 1.5-2 bin TL indirim alabilirsin. Fiyatlar 9000 ila 11.000 TL erken kayıtla birseyler olabilir.

• Estagfurullah, tesekkur ediyorum cevabin icin benimde aklimda 7 bin var. Bir kac arkadasimla beraber gidecegimizden ve erken kayit olmaya calisacagimizdan indirim yapicaklarini dusunuyorum insallah

• merhaba hocam :) bende içinde çok büyük çalışma isteği ve büyük hayalleri olan bir 10. sınıf öğrencisiyim(sabah 9 akşam 9 ders olsa gıkım çıkmaz :))) ) bir arkadaşım uğur lisesine kayıt yaptırmış 11 için, çokta güzel şeyler söyledi orası hakkında. hatırladıgım kadarı ile akşam 4 den 6 ya kadar ygs lys dersleri varmış galiba. hocam benim hayalim odtü elektrik veya hacettepe tıp. ben yorulmak çok çalışmak istiyorum öyle bir dershanemidir uğur ? tam çalışma prensiplerini bilmiyorum, biraz açıklarsanız çok iyi olabilir özeldende yazarsanız size birkaç detaylı sorum daha var. Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler :)
  • Gecen okula dogru cevap diye bir yerden gelmislerdi veli nolari almislardi 8bin tl demisler sizce gidilir mi? Gecen haftaki yorumumda Zaten ailemin razisi oldugunu soylemistim. Yada sizin bildiginiz pendik kartal cevresinde iyi temel lise var mi?

• Montesqui kullanıcısına yanıt
    Uğur iyi liselerden zeki öğrenciler topladı. Gitmeniz tavsiye ederim şimdiden haftada 500 soru çözseniz ve eksiksiz konularınız ile istediğin yeri kazanirsin. Ugurda okuyan arkadaşlarım memnunlar

• Candance kullanıcısına yanıt
    Pendik ve Çevre taraflari bilmediğim için tavsiye veremem hocam ama evet 8 bin tl ortalama fiyat. Eğer arastirmaya devam edersen daha uyguna daha kaliteli yerler bulabilirsin. Her telefonala arayan kurumlara da dikkat edin saçma sapan bir yere bosu boşuna paranızı kaptırmayin hocam

• SolSerçe kullanıcısına yanıt
    Oraya sordukta pek icimize yatmadi maltepe final pendik fem bilimleri falan dusunuyoruz.

• Maltepe finale yazildim umarim pisman olmam.

• Kültüre gitmektense bulunduğunuz lisede kalın

• Loserclub kullanıcısına yanıt
    Hocam sebebinide söyleyin daha iyi olur bence

Öğretmenleri artist, okul yönetimi kaz kafalı olup öğrencileriyle ilgilenmiyor, gelenler genelde düz veya meslek lisesinden gelip karaktersiz kişiler oluyor her türlü ahlaksızlığı yapabiliyorlar. Mesela kapalı bi kız var ama hem ahlakı hem ağzı rezil derecede şerefsiz. Tabi dediklerim ilçeden ilçeye değişir Beşiktaş gibi yerdekilere laf yok

• ali_6195 kullanıcısına yanıt
    Nerde bura ankaradamı ankrada bilen varmı demetevler yenimahallede çokk acil ucuz ve iyi biyer lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğur temel lisesi nasıldır 12 için düşünüyorum. Yaz kursları vs var mıdır? Çalışmayı çok sevmem ama zekiyimdir. Yani konuyu dinlediğim an anlarım. Ve temel liselerin sosyal olarak imkanları nelerdir? Sürekli ders mi çalışacağız?

• Uğur Temel Liselerini biraz iddiali görüyorum. Tavsiye ederim ama zekiyim demekle malesef işler yürümüyor. Eğer testini çözmezsen pek bir başarı elde edemezsin hocam Giden arkadaşlarım memnunlar bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: SolSerçe

Uğur Temel Liselerini biraz iddiali görüyorum. Tavsiye ederim ama zekiyim demekle malesef işler yürümüyor. Eğer testini çözmezsen pek bir başarı elde edemezsin hocam Giden arkadaşlarım memnunlar bu arada

Çok sağolun hocam. tabiki çalışmadan olmaz. mecbur çalışacağız.
    Hocam bana pm atmışsınız pm iniz kapalı olduğu için ben size geri cevap yazamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın hocam benim hatam duzeltiyorum hemen
  • istanbul küçükçekmecede özel mustafaorta analiz temel lisesi var fiyatı çok uygun. kampanya var şuan , teşviksiz 5.bin teşvikle 2.5000tl.
  • Hocam kolay gelsin teşvik için başvurduk 452 puan çıktı teşvik çıkarmı duruma ne bir bilginiz var mı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.