Şimdi Ara

Temel Karamollaoğlu: İstiklal Mücadelesi, Sizden Kurtulmanın adı olur (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim neden bu adama bir sosyalist olarak oy vereceğimi umarım şu cümleler daha net izah etmiştir.

Seçimlerde eğer tekrar ak parti gelirse kazanan akp olsada kaybeden Türkiye olacaktır. Onun için mi benim için sadece vicdan dan öte değil bu seçimler

Ülke batarsa da vicdanım rahat. Oy veren kitle kara kara düşünür ben ne yaptım diye.

Bu ülkenin kim hangi hükümet gelirse gelsin 2019 senesinde çok beter duruma düşeceğine adım gibi eminim. Olay çoktan bitti. Son geldi. Geri dönüş yok herkes boğazına kadar boka batacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uslubu ve ciddi dik duruşu takdir ediyorum
  • Mevcut iktidar ve yalakası olan gayrı milli partilere oy vereceğime MİLLİ Görüş liderine oy veririm daha iyi. Sonuna kadar yanındayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saadet partisi AK Parti iktidarından önce başörtüsü özgürlüğü, imam hatipler falan diyordu seçimlerde, Erdoğan onların vaadettiklerinin hepsini yaptığı için adamların argümanı bitti saçmalama moduna ve maddiyatçı söylemlere geçti. Adam sizin ideolojinizin yapılacak dediği şeylerin mümkün olanlarını yaptı zaten. Saadet partisine ihtiyaç kalmamıştır.
  • Çok güzel bir dille tane tane anlatmış muhalefet dediğin budur real politika yapıcaksın milletin sorunlarından bahsediceksin halkın günlük yaşamından kesitler vericeksin sorunları sabırla tek tek ele alıp halka anlatıcaksın ve neticesinde sen muhalefetini en güzel şekilde yapmış olucaksın gerisi halka kalmış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.