Şimdi Ara

Tembellik mi Amaçsızlık mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün gün yatmak istiyorum 1 saat ayakta dursam sanki 10 saattir ayakta gibiyim. Uyuyorum ama yine yorgunum. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Çalışmak istemiyorum. Sadece günler geçsin diye yaşıyorum. Aslında hedeflerim var ama hedeflerim için hiçbir şey yapmıyorum.

Sadece uyumak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynısı takma

Hayat bizi çok yormuş belli xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 18 Nisan 2019; 23:34:41 >
  • spora başla knk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı durumdayım.Kafamda yapacağım çok plan vardı bu yıl ama sürekli erteliyorum ve tembellik var üzerimde.

• Hocam ben de 1 senelik plan program listesi yaptım ama hiç başlama hevesim yok üstelik 1 sene içinde rahat rahat yapabileceğim şeyler ama bütün günü oturarak uyuyarak geçirmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: crx9001

Hocam ben de 1 senelik plan program listesi yaptım ama hiç başlama hevesim yok üstelik 1 sene içinde rahat rahat yapabileceğim şeyler ama bütün günü oturarak uyuyarak geçirmek istiyorum.
    Kafa rahatlığı olması gerekiyor.Insanin çok şey düşünüp,sıkıntı yaparsa uyumak geçiyor icinden.Uyku isteği bende öyle oluyor

• Tanı koymak gibi olmasın ama bence depresyondasın.Ben artık dayanamadım yarın gidicem psikiyatriste yaşayamıyorum böyle.
  • aynı durumdayım üstüne okb de var
  • Bende de var bu durum. Motivasyon gerek sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3-4-3 -- 19 Nisan 2019; 2:49:52 >
  • Sanırım hiçbir şey yapmamak bir tür hastalık oluşturuyor ve tek kurtuluşu bir şeyler yapmaya başlamak.
  • Bilmiyorum.
  • Up

• hiçbirşey yapmamakta anormal olan birşey yok istemiyorsan yapmazsın

lakin aslında insan özgur falan değildir mecburen herkes birşey yapmak zorunda kalıyor
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.