Şimdi Ara

Tem'de trafiği kapatıp drift yaptılar. 200 lira ceza aldılar !!!!! Erken ödeme indirimiyle 150 TL!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3-4 sene önce 60lık yerden 70 le geçtim diye 320 tl ceza çıkarmışlardı bana. erken ödemeyle 240 tl.

şaşırmıyorum artık bu ülkede olanlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 TL çok iyimiş .TEMde düğün yapsak 2-4 bin tl falan tutar herhalde bu fırsat kaçmaz
  • çöplerle drift yapmak ne kadar memnun eder tartışılır,renkler bile berbat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle deli dana gibi dönüp buna drift diyen cahilleri anlamıyorum.

bknz drift.
    quote:

Drift sporunda viraja, arkadan kayma açısının öne göre daha fazla olması ve sürücünün virajın açısına göre aracını ayarlaması sonucu oluşan, viraj içerisinde ilerleyerek, gerektiğinde direksiyona ters kontralar vererek (Örn. viraj sola ilerliyor ise direksiyonu sağa çevirerek) araç sürme tekniğidir.
  • Garibanin uc kurusuna tuzaklarla goz dikerler. Su zibidilerin pervasizca eglenmlerine. 200tlcik ceza oylemi. Of of cok soylenecek sey var da banlanmayalim .Ok! Yere...
    200 tl nedir. Sonuna 0 sifir atmayimi unuttumuz. Yanlismi kestiniz.
    Herseyiniz dengesiz. Kuralsiz.

• Bu ulkede dayin olur hakim olursun savci olursun mufettis olursun vali kaymakam olursun herseyi olursun. Bunlarin yaptığı cok kucuk bisey digee yapilanlarin karsisinda. Biri gelir tum bakanliklara damadini sulalesini yerlestirir. Öbürü gelir kendi akrabasini falan. 3.dunya ulkesiyiz bakmayin oyle suraya buraya yatirim yapilmayla biz demokrasi ayaklari cekiyorlar bide haa yine halk kurtardi bunlari 15 temmuzda ama yine ezilen halk ya okadar cok sey var ki ne desem sozun bittigi yer

• baklava çalana 4 yıl, trafiği engelleyen, sivil hayatı insanların ulaşım özgürlüğünü kabadayı gibi engelleyen tiplere 200 lira...

bu ülke bok gibi bir ülke.. En tepedeki adam böyle haksız hukuksuz olursa...
  • Kredi kartına taksit yapıyorlarsa hesap kesiminden sonra ben de kapatayım makulmuş fiyat
  • Arkadaşlar bir şey soracam
    Trafikten men edilen araçlara sonra ne oluyor?O araç bir daha hiç kullanılamaz mı?
    Biraz detaylı yazarmısınız benim bilgim yok bu konuda

• Cezaların caydırıcılığı yok abi memlekette.
    Ne cezası yaptırım yok.
    Kes araç başı 10 bin TL ceza bak bir daha yapabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

baklava çalana 4 yıl, trafiği engelleyen, sivil hayatı insanların ulaşım özgürlüğünü kabadayı gibi engelleyen tiplere 200 lira...

Bilader bunu git ülkeyi kurarken bu kuralları koyanlara sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Bak drift yapanları anlıyorum, roll yapanları anlıyorum, makas atanların Allah belasını versin ama onları da anlıyorum.

Bu arabayla durduğu yerde topaç gibi dönme işini anlamıyorum.

Sen cok yaşa

• Arka tarafta bu zibidiler Yüzünden beklemek zorunda kalanlar var
    Hastası olan acelesi olan biryere yetişmesi gereken
    Belki ihaleye yetişemeyen ceza yiyen bir Sürü senaryo
    Tam bir fiyasko
    Durup selfi yapanlar hepten sorunlu
    Bunlara en ağır ceza makbul ama nerde.....
    Ama herbir bekleyenin herbir Sn si için girdikleri kul Hakk'ını düşündüm de
    ATEŞ SIZI ÇAĞIRIYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

baklava çalana 4 yıl, trafiği engelleyen, sivil hayatı insanların ulaşım özgürlüğünü kabadayı gibi engelleyen tiplere 200 lira...

Bu ulkeyi son 15 senedir ulkeyi kuranlar yonetmiyor.

Ne bicim kafa yapisi arkadas.100 yil oncesi adamlari tartisiyorsun.onlardan hesap sormaya calisiyorsun.mezaribdan gelip kanunlari mi degistirecekler...

Degistirmek isteyen hemen yapar.. bak bir gece de binlerce liste hazirlaniyor. ( Gerci 1 gecede olduğu da yalan ya )

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

2016 yilinda cahil olmak kader degil secimdir .

blok

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    Bu tip şeyler mecliste konuşulur, Ülke kurulurken baklava çalmanın hesabı yapılmaz...

Kadına şiddete neden ağırlaştırılmış cezalar için kararname çıkmıyor? Bir zamanlar kapkaç doruktaydı, meclistekiler neden bir kanun değişikliği teklif etmedi?

İş rant ihale komisyona gelince maaşallah torba yasanın gtü deliniyor yani birader (brother)..
  • 200lıra az imiş torpil falanmı ne yani tem otoyolu koskoca yolu kapatmışlar başka birisi yapsa yolu kapatıyorsun diye 5bn tl yada 10bn tl yada hapse 2ay orda bir yere yetişmeye çalışan var onların halinden kim anlayacak?

• https://www.instagram.com/p/BK7sTIMgaJr/

Bu onlardan biriymiş . Kabahatlerini hala anlamamış bunlar. Bir de destek verenler var

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.