Şimdi Ara

Tem'de trafiği kapatıp drift yaptılar. 200 lira ceza aldılar !!!!! Erken ödeme indirimiyle 150 TL!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba araç başı mı 200 yoksa etkinliğe katılanlardan mı toplam 200 lira çorba parası aldılar.
    konu netlik kazanmalı.
  • arkadaşlar araştırmadan yazmayın insanları galeyane getirmeye çalışmayın.
    200 TL ceza yediler.
    ehliyetleri elinden alındı.
    trafiği tehlikeye atmak 1 ay hapis cezası var mahkemeye cıkacaklar. (yeni kanunla 3 aya çıkartılıyor.)
    bu hareketleri yapanlara akıl sağlığı yerinde mi diye akıl testi yapılacak.
    araç modifiyesinden dolayı bağlandı. (modifiye parçalar sökülmeden trafiğe çıkamayacak)
    Bu konuda öyle bir özgürlük kapatırım 200 tl ye kurtulurum diye birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantarams -- 28 Eylül 2016; 9:29:45 >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Dün fox haberde iki kişi yakalandı. Bu iki kişiye, kişi başı 200 lira ceza kesildi dendi. Bugün bir arkadaşım ehliyetlerine 1 yıl el konmuş dedi. Yani bütün araçlara 200 lira ceza kesse bile bu olayı yarın bir gün yine parası olan biri yapabilir demek oluyor.
  • Bunları koyun gibi bekleyen halka da yazıklar olsun

Herkes inse aracından bunlara 100 bin tl lik dayak atarlardı
  • Bu ülkede ben de zengin olsam ben de kurallari takmam. Neyse uc bes parasini verir takilirim mis gibi. Kurallarin alt sinif icin cikarildigini dusunmeye basladim artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bunları koyun gibi bekleyen halka da yazıklar olsun

Herkes inse aracından bunlara 100 bin tl lik dayak atarlardı

Hocam kimse cesaret edemez etmemeli de, şimdi biri gaza gelip inse karşı taraftan silah yada bıçak çıksa sonucu öyle normal bitmez...

Karşı taraf birbirini tanıyor hepsi birlik olur, fakat arabadan inen vatandaş öyle birlik olmaz sıkıntı olsa hepsi dağılır...Olan boşyere olur :)
  • Biz yapsak ehliyete el koyarlardı . memelekette kanun yokki adamlar binlerce insanı trafikte bekletiyor yediği ceza 200 tl komik valla . Bilsem 200 tl ceza ile kurtarıcam sırf ego tatmini için gider yapardım şahinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

Acil işi olanlar ne eğlenmiştir ama (!)

anlamadan okudugunu bukadar belli etme istersen :) bidaha oku bakalım ne yazmışım
  • ulan 50lik yerde 56 ile gidince 200 lira ceza yiyoruz , Allah belanızı versin
  • Ben boyle sistemin tekerine çomak sokup sokup cikarayim

• Ah bir kamyonum olacktı da orada hepsine sırayla bir tıklatacaktım
  • Bundan sonra böyle beyler...Bu günler iyi günler...Burası Yeni Türkiye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Bak drift yapanları anlıyorum, roll yapanları anlıyorum, makas atanların Allah belasını versin ama onları da anlıyorum.

Bu arabayla durduğu yerde topaç gibi dönme işini anlamıyorum.

Sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün. En büyük sıkıntın 1milyona alacagin arabanin rengine karar verememek olsun :)

• Pembe 54 plaka bmw yi dün arkadasım dudulluda görmüş. Sanırım polisten kaçıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında 150 lira.

• Erken öderse mi😀

• adam bmw ile bagdat caddesinde p.ç.lik yaparken , masum bi çicekçi gencin canını alıyo sonrada , ''PSİKOLOJİM BOZUK DAHA SONRA TESLİM OLACAĞIM'' diyor siz hala neyin davasını güdüyosunuz paranızmı var, altınızda 500 liralık arabamı var,hadi bi duraga daldınız avukat hazırdamı bekliyor yok yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Şehir içi hız sınırı 80 km olan yerden 90 km ile geçtiğim için HIZ cezası yedim bu magandalar trafiği felç edince yedikleri ceza bumu !!!!

Yazıklar olsun bu adalet sistemine...

Keşke yazıklar olsun diyecek kadar bi "adalet sistemi" olsaydı, o bile yok.

• derniere kullanıcısına yanıt
    Aynen

• tnght kullanıcısına yanıt
    O katil hapisten çıktı işin en acısı bu sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.