Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Telsim kb Sınırlamasını kaldırdı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Telsim kb Sınırlamasını kaldırdı mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    48 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by muharrem kurtarıcı</i>
    <br />ok fakat ben oyun indirebiliyorum hatta 40 kb kadar sakın bır yanlıslık yapmıs olmayayım (c55 ve telsim)www.waptr.com sitesinden hemde birden cok ilk once inderimiyordu ve bana gprs baglantı hatası veriyordu bende http profillerindeki csd ve gprs ayarlarını telsımın sayfasındakı ayarlarla yeniledim ve simdi istedigim gibi indiriyorum fakat fazla kb'lı polyfonik melodı indirirken uzun veri hatası verıyor yanlıslık yokya ayarlarda ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Arkadaşler telsim kb sınırlamasını kaldırmış görünüyor yada arkadaşın söylediklerinde bir yanlıslık var tam bilen bir arkadaş varmı acaba

|
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    Nerdeki Kb sınırlamasından bahsediyorsun?
    |
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    gprs-waptan dosya cekerken kb sınırlaması var 3 yada 4 kb üzeri dosyaları cekmiyor bundan bahsediyor ama kalkıp kalmadığını bilmiyorum denemek lazım..
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.