Şimdi Ara

telsim gprs ucretini degistirdi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandan beri bu forumu takip etmekteyim gprs ten internete gireyim diye c336 aldim. tam aycell hattı alcagim gunun gecesi bu sayfadan kb basina ucrete gectiklerini ogrendim. telsime de guvenemedim almadim. ama temmuz bitiyor hala 5 milyon. gec oldugunu dusunsemde almak icin dun bayiiye gittim. sabit ucret 8 milyon oldu dedi adam hemen telsimin sayfasina baktim hala 5 milyon yaziyor. ne dersiniz haber dogrumudur. yanlis olsa bile cok mu gec kaldim acaba almak icin. (ilk fatura olmasa coktan alirdim)

• evet ücret değişmedi hala 5 milyon.
  • bence git al ne olacak bir 35 te faturaya verirsin zaten nereye verilmiyor ki.ama ayda 7.5 milyon 5 milyon degil ötv+iv içinde olunca 7,5 milyon ayda gelecek ona göre.sadece gprs ücreti.
  • valla Müşteri hizmetleri ne derse o ben marttan beri takip ediyorum teli alırken ne alcan mart başı paralı olcak dediler hala mart sonu nisan ortası haziran kenarı derken agustos geldi cattı.
  • hala 5 milyonn ,keske 8 milyon olsa agustosta :)))
  • :))
  • <font color='red'></font id='red'><font size='6'></font id='size6'>

evet ama yakındır bence
  • zaten 1 ay dial up ile bağlansan 35 den fazla tel parası gelir.
  • ne 35 ı nede 200 u mıllere 300den asagıya gelmıyor kafelere bence bunada sukretmenız lazım
  • ne 35 ı nede 200 u mıllere 300den asagıya gelmıyor kafelere bence bunada sukretmenız lazım
  • geçen her gün bence büyük bir kayıp günde üç saat bağlanmak 5 milyon tutar iss ile birlikte.şimdi siz bu parayı bir haftada çıkartırsınız hem birazcıkta cesur olun yahu bu böyle uzun zamandır söyleniyor ama yaklaşık 4-5 ay oldu alalı nerden baksanız 750 saat olmuştur.gelin siz hesaplayın ne kadar ettiğini.
  • acarken odenen vergiler paralı olursa kapatırken odeyecegim vergiler (ki insallah olmaz) data kablo ve telefon... ogrenciyiz sunun surası ama ne kadar yakınsak ne kadar sevmesekde sukretmek lazım eee nedemisler 5 milyonluk internet bu kadar olur
  • olsun hala kullanıyoruzz çook şükürr bu aralar hız sorunuda kalmadı daha ne olsun[^]
  • ehuheue valla hayata bakış açım deişti istediim an dial up gine baglanıyodum ama bu bambaska fatura ödemeyecegini bile bile girmek mükemmel.. :)
  • ben de bir yıllık tt net'im olmasına rağmen gittim
    520m ve telsim aldım :)))
    ve 5 mil. sınırsız inretnet keyfi super
    şu sıralar ev tel arızalandı hiç umursamıyorum
    sanırım kapatacağım
  • Arkadaşlar az önce mesajla faturam geldi cep to cep in sadece 5milyon gelmesi gerekir 8 milyon lu bişey gelmiş sanırım zam geldi
  • yoo doğru bana her ay 8 400 geliyo. Vergiler falan dahil buna.
  • vergilerle birlikte 8 milyondur herhalde çünkü 5 milyon+adı hernehaltsa bir kaç vergi fiyatta bir değişme yok
  • Keşke sabiti 20 falan bişey yapsalar da deseler ki kb ücretine geçilmeyecek. Hızı da artırsalar hoş olmaz mı?
  • sabiti 30 yapsınlar.hız artsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.