Yüzbaşı
10 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Bi Arkadaşımın Tavsiyesi Üzerine "Yeni Rejoice Fresh - Mentollü Kepeğe Karşı Etkili " Denen Şampuanı Aldım. Kafamı Islattım Şampuanı Kafama Sürdüğüm An Tıpkı Mentollü Sakız Çiğneyince ağzınızın yanar gibi olup ferahlaması ile aynı şekilde Saç Dipleriniz Ferahlıyo. Banyodan Çıktım Şu anda Hala Aynı Şekilde.
1-2 Haftalık Düzenli Kullanım sonucunda Kepeğede Kesin Çözüm Sunuyor. Büyük boyu 5.9 YTL Diğer Şampuanlara 3 Ytl veriyorsanız buna 6 ytl verin. Hiç Değilse 1 kere deneyin farkı göreceksiniz. Ben arkadaşıma dua ediyorum sizde bana edeceksiniz
Duman Avcılarıyız biz Duman Duman. İçmeyiz İçirtmeyiz Çünkü Haklıyız Sağlıklı Yaşam uğruna Büyük Bir Savaş Veririz benden irish abime gelsin bu şarkı hadi ben kaçar

(çaktırmayın ) bu arada belirteyim 88 liyim ağzıma sigara değmedi daha
Merhaba Arkadaslar Dual Layer DVD yazmaya calisiyorum bir kac gundur ama pek basarili olamadim malesef soyle bur durum var. DVD yi koyuyorum Nero ile dosyalari gosteriyorum daha sonra yazma kismina gelince diskte yeterli alan olmadigini one surerek DVD yi geriye atiyor... :( 8.5 gb lik DVD ye yazmak istedigim 7 GB lik bir dosya kafam oldukca karisti bu konuda bir fikri olan var mi?

Bu arada kullandigim Nero Surumu 6.6.0.12 eski surumlerle de kullandim zaten bu su anda en gunceli ... bir cozum bulamadim multisession sorun cikariyor onu kapat gibilerinden birsey okudum bir forumda ama o da yaramadi siz ne dersiniz bu duruma??
Merhaba download ettigim Rar li bir dosyanin icinden bazi mp3leri cikaramiyorum dosya adi uzun hatasi veriyor. oldukca fazla dosyada bu var eger rarin icinde teker teker isimlerini degistirirsem basa cikilacak gibi degiller. Ne yapmali da bunlari isimleri kaybetmeden cikarmali varmidir bir kolay yolu ???
Ekran karti driverimi guncelmeye calisirken bir sorunla karsilasiyorum tamammen konut satirinda acmam lazim anladigim kadariyla linux u hicbir gorsel ogenin calismamasi mi lazim ? nasil yapacam bunu ctrl+Alt+F1 ile dusuyorum komut satirina ama arka planda calistigi x server icin yemiyor tabi dogal olarak bunu nasil kapatiriz??
Arkadaslar hatirliyormusunuz Ilhan Roberto Carlos un sagindan atip solundan gecmistide Ronaldo Faul ile durdurmak zorunda kalmisti... bu videoyu ariyorum nette nerden bulurum sizde baktim bayaa yere ama yok. Birlikte kaldigim 3 Brezilyali ev arkadasima bi nostalji yaptirmak istiyorum da
pek hatirlamiyorlar
Hangi surumde sorun yasamam sizce wireless internet konusunda emin degilim acikcasi wireless driverini taniyip tanimayacagindan emin olmadigim icin hep kurulumu erteliyorum. deneyen arkadaslar bilgilerini benimle paylasirsalar sevinirim. Bilgisayar 64Bit Amd 3000 Compaq Preserio

ikinci olarakta bir external driverim var Hizli sistemden almistim box olarak icinde 80gblik bir hdd yerlesik durumda bunu tanimada sorun cikarirmi sizce? bu konulardaki deneyimlerinizi benimle paylasirsaniz cok mutlu olurum

Saygilarimla...
Arkadaslar gordugunuz gibi videolara olan bi garezi var windows xp nin herhalde divx film olan klip olan sayfalari actigimda eger onizleme acik ise direk bu hatayi veriyor. degilsede dosyanin ustune geldiginde bu hatayi veriyor sizce nedendir bu sorun resimde hata mesaji gozukuyor akil yurtmeme yardimci olursaniz sevinirim. hatta direk akil verirseniz o da olur :)

saygilarimla
herkese iyi calismalar

Bad Gateway
The following error occurred:
[code=DNS_HOST_NOT_FOUND] The host name was not found during the DNS lookup. Contact your system administrator if the problem is not found by retrying the URL.

IIS kurdum erismek istedigimde yukaridaki hatayi aliyorum sizce sebebi nedir ? TEsekkurler simdiden saygilar
Merhaba Arkadaslar su anda yurtdisinda yasiyorum ve buyuk dosyalarimi ftp ye koyarak turkiyeden arkadaslarimla paylasmak istiyorum ama turkiye merkezli hostinglere ulasma hizi cok yavas burdan upload yaparken bandwidth in hepsini kullanaiyorum o zaman burdaki serverlara 100k 150k ile cok rahat upload yaparken ordakilere 25i gecemiyorum turkiyeden donwload hizinin Kanada dan da upload hizinin iyi olabilecegi bi server arayisi icerisindeyim Tercihen ASP teknolojini desteklemesi benim icin iyi olur bandwith te sinir olmamasi tercihim yayim icin degil ftp icin kullanicam ama amator denemeler yapabilirim uzerinde sizlerin kullandigi hostinglerden rakamlarla ornekler verebilirseniz sevinirim simdiden cevap veren arkadaslara cok tesekkurler.
Hakkında
Meslek: Rapper
Forum İmzası:
Hakkımda:
Patricia Abla Seni Çok Seviyorum. I Kiss You :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 687
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 20.587 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.