Şimdi Ara

TELİF HAKKI OLMAYAN MÜZİKLER & ŞARKILAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
110.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://www.youtube.com/channel/UCVCKlk2TtazKYIfuJUS4ocA buradaki müziklerin hepsi %100 telifsiz ve ücretsiz arkadaşlar hemde her tarz müzik var tavsiye ederim başka yerde aramaya bile gerek yok :)
  • söylediklerisallanmayan S kullanıcısına yanıt
    Başka bir konu ile karıştırıyorsunuz.

Bir eser anonim olsa bile o eseri yorumlamış, icra etmiş bir sanatçının veya orkestranın yapıtını eser kullanım bedeli ödemeden KULLANAMAZSINIZ. Bu noktada ese rher ne kadar anonim olsa da icracı tarafından fonogram hakkı doğar.

NOT : Mozart'ın eserlerinin veraset yoluyla geçmiş varisleri vardır. Mozart eserleri anonim değildir.
  • Ticari gelir elde etmeyeceğiniz proje ve yapımlarınızda JAMENDO sitesinden müzik eseri kullanabilirsiniz. CC lisanslı müzikler amatör/eğitim amaçlı projeler ve kullanımlarda hak talep etmez. Profesyonel işlerde kullanmanız gerekirse de çok çok cüzi rakamlarla kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Metiri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'da birsürü royalty free müzik var. Geneli edm ve ya dubstep ama biraz ararsan istediğin müziği bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peju kullanıcısına yanıt
    Telifsiz şarkı bulması bir sıkıntı zaten. Aşağıdaki kanalı buldum en son sayfa küçük ama güzel müzikler paylaşıyor ve kategorilere ayırmış.Bunun gibi onlarca YouTube kanalı var ancak hem güncel değil hemde videoları reklamla dolduruyolar. Bu kanalda indirme linkleride var Yandex Disk'e yüklemiş indirmeside kolay ve hızlı ama adamın kanalı pek değer görmemiş abone oldum hemen . Dediğim gibi seni memnun edecektir link'e girip bakabilirsiniz. Sizde abone olup destek olun benim gibi . Adam hep güncel abonesi yok zavallının

https://www.youtube.com/channel/UCNf8H8b9r5mMnHyLdTEJaQw

• quote:

Orijinalden alıntı: ajan0744

Telifsiz şarkı bulması bir sıkıntı zaten. Aşağıdaki kanalı buldum en son sayfa küçük ama güzel müzikler paylaşıyor ve kategorilere ayırmış.Bunun gibi onlarca YouTube kanalı var ancak hem güncel değil hemde videoları reklamla dolduruyolar. Bu kanalda indirme linkleride var Yandex Disk'e yüklemiş indirmeside kolay ve hızlı ama adamın kanalı pek değer görmemiş abone oldum hemen . Dediğim gibi seni memnun edecektir link'e girip bakabilirsiniz. Sizde abone olup destek olun benim gibi . Adam hep güncel abonesi yok zavallının

Peju @ 7 yıl önce
    eju @ 7 yıl önce
    ju @ 7 yıl önce
    u @ 7 yıl önce
    @ 7 yıl önce
    7 yıl önce
    .777777777777777777. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ

. YIL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesela Moonlight Sonata (by Beethoven) telifsizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

quote:

Orijinalden alıntı: ajan0744

Peju @ 7 yıl önce
    eju @ 7 yıl önce
    ju @ 7 yıl önce
    u @ 7 yıl önce
    @ 7 yıl önce
    7 yıl önce
    .777777777777777777. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ
    . 77. YEDİ

. YIL

Ortak anlamadım vallahi :D

• Telif haksız muzik diye birşey yok arkadaşlar nocopyrightan aldıgımız müziğin onlarla olan 2 senelik anlaşması dolmuş. yüklediğimiz onca videoda birden telif çıktı aklınızda olsun :) nasıl bir saçmalık orasını anlamak güç. şarkıların altında yazması lazım şu seneye kadar telifsiz diye.
  • baya eski bi konuymuş ama sorun güncel bişey soracaktım?

ben youtubedan para kazanmak İSTEMİYORUM arkaplana hit şarkıları koydum

bu sitede oynatılabilir ama para kazanılamaz diyo bu olay gerçek mi?
    https://www.youtube.com/music_policies

YANİ KULLANABİLİRİM?
  • konu ile ilgili yeni bilgiler varmıdır ?
  • Youtube ara: NCS

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Royalty free" demek ücretsiz demek değildir. royalty free demek, her kullanım için ücret ödemene gerek yok demektir :-)) yani bir kere öde ve sürekli kullanma izni. bunun yanında yeni nesil şarkılar ve fon müzikler için ücretsiz diye birşey yok. Ancak bazı siteler referans göstermek kaydıyla ürünlerini kullanıma açıyorlar. yani onların reklamını yaptığınız sürece ürünlerini kullanabilirsiniz. Ben referans göstermeden böyle bir müzik kullanmıştım.. youtube da telif yedim. sonra referans gösterdim ve durum düzeldi.

selamlar,
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.