Şimdi Ara

televizyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi bir televizyon eve almak istiyorum ne önerirsiniz

• ilk başta şunu söylemen lazım bütçe ne kadar?

ikincisi artık tüplü teknoloji yavaş yavaş ortadan kalkıyor eğer alabiliyorsan plazma tv al
  • Plazma tv önermem ömrü 10.000 saat çalışma kapasitesi var.
    10.000 saat dolunca plazmayı atıyosun ve yenisine müracaat
    Engüzeli prejeksion tv
  • Kesinlile plazma alma projeksiyon veya tüplü. Tüplü alırsan Sony marka 84ekran kaliteli bulabilirsin. Fiyat: 3.500 YTL.
  • Philps 72ekran 100hz al bence gayet iyi. fiyatı 1400 YTL
  • almışken geleceğe yönelik al parana kıy derim
    Philips,Sony,
    veya Arçelik de iyidir
  • Arçelik almanı tavsiye etmem, Philips veya Sony al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 17 Ocak 2005, 16:14:11 >
  • Evet ya Arçelik çok sorun çıkarır.
  • bende sony 72 100hz flat vardı, memnun değildim, eğer 72 ekran ( 4/3 ) bir tv bakıyorsan şiddetle philips 9009 pixelplus tavsiye ederim...
  • almısken pioneer ın plazmasını al mali yönden sıkıntın yoksa
  • şimdi bilgisiz arkadaşlara daha doğrusu atıp tutanlara birkaç kelam edecem . Diyorki plasma tv alma onun yerine projeksiyon al plasma ların tüp ömrü azzz

şimdi arkadaşlar en baba projeksiyon cihazının ortalama lamba ömrü 2500-4500 saat arası değişir tamam mı ?

plasmalarda ise 80000-100000 saat arasıdır. ortalama 90.000 saat olduğunu düşünürsek bir günde 24 saat var şimdi kısaca bir hesaplama yapalım 90.000 / 24 :=3750 yapar bunu 365 e bölersek ise 10 yıl yapar sevgili arkadaşlarım. hesap sanırım gayet açık
    eğer sevgili arkadaşım tüplü bir tv almak istiyorsan flat olarak sana tek tavsiyem sony vega 72 100 hz olacak yanlız bunda made in kısmına çok dikkat et singapure falan bulursan iyidir. Ama doğubankta falan orjinal Japanda bulubilirsin , biraz tuzlu olur ama değer ..... Eğer bu da fazla gelirse Samsung Plato 100 hz. alabilirsin . renk performansı sony yakalar ama köşelerde hafif bir kırılma olur. Yerli malı tüm flatlerden uzak dur tecrübeyle sabittir.

NEYSE BEN BABAMA BİLE BU KADAR BİLGİ VERMİYORUM . maksat paran ziyan olmasın

• buralarda harcanma yaw
  • ya kusura bakma emsalsiz34 bir anda cevapları okuyunca sinirlerim zıpladı diğer arkadaşlardan da özür dilerim
  • arkadaşlar bencede plazmanın geleceği belli diil. yani tüplü tvlerin ortadan yavaş yavaş kalkıyo olması diye bişi yok. yani plazma marketi daha tam oturmadı, daha da bi süre oturmaz bence. yani ülkemizde plazma pazarının geleceği hiç parlak görünmüyo. neler olur bilinmez ama şimdilik tavsiye etmiyorum...

projektör konusu ise zaten arkadaş gerekeni söylemiş... kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamon -- 19 Ocak 2005, 0:07:26 >
  • Projeksiyon kesinlikle almanı tavsiye etmem. Tüplü al Marka tavsiyesi ise LOEWE.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Projeksiyon kesinlikle almanı tavsiye etmem. Tüplü al Marka tavsiyesi ise LOEWE.

kesinlikle tavsiye ederim kayıtlıları da cıktı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Projeksiyon kesinlikle almanı tavsiye etmem. Tüplü al Marka tavsiyesi ise LOEWE.

arkadaşlar bu prejeksiyon tv ile normal tüplü arasındaki farkın ne olduğu belli, her ikisinde de tüp var bilmiyenler bi araştırsınlar, ondansonra tüplü tv tavsiyesinde bulunsunlar. Bilmiyemler için prejeksiyon tv nin içersinde 3 adet R.G.B. renklerini sağlıyan tüp bulunur.
  • 72ekran 100hz Sony Trinitron
  • Vestel Zeta 87,flat 100 Hz Virtual Dolby,ben çok memnunum.1789 ytl civarı peşin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.