Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.784
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni imei numaramı girmişler sonunda bu demek oluyor ki telefon ellerine geldi demek ki peki kaç günde kargoya verirler tahmini olan var mı :S?
  • hala dağa haber yok 24.04.2014 te verdim telefonu kayıt tarihi de bu . ben kafama tukurim surda zorluya goturmedım anasını satim git oraya ver bosu bosuna salak herif yaa ceza bu ceza
  • cihazım değiştirildi, son test aşamasında, 14 nisan giriş 14 mayıs çıkış olur heralde, 1 aydan önce vermiyorlar bunlar, bilerek mi denk getiriyorlar anlamadım ki.
  • Kargo Giriş Tarihi 14-04-2014 11:49:09
    Geliş Tarihi 14-04-2014 16:50:16
    Bitiş Tarihi 13-05-2014 12:51:12

Şimdi yazdılar son test tarihi kaldı bakalım hayrlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcrazy

Kargo Giriş Tarihi 14-04-2014 11:49:09
    Geliş Tarihi 14-04-2014 16:50:16
    Bitiş Tarihi 13-05-2014 12:51:12

Şimdi yazdılar son test tarihi kaldı bakalım hayrlısı

siz bunlarahttp://b2b.teleservice.com/ts2000/result.phpl

linkinden kullanıcı adı sifreyle bakıyorsunuz degilmi?

cunkuhttp://www.teleservice.com.tr/tr/status-of-my-device.html sitesi calısmıyor.

ben ankaradan gonderdigim icin ts2000 de hicbirsey yazmıyor sanki. benmi yanlıs anlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 13 Mayıs 2014; 15:52:41 >

• Arkadaşlar teknosadan şuanda yeni alınan bir ıphone nun kaç yıl apple garantisi oluyor ?
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    2 yıl kardeşim..
  • Teşekkür ederim.
  • denizcrazy D kullanıcısına yanıt
    benm de bugün değişim yapılıp kargoya verildi
  • Merhaba Değerli Müşterimiz;

Cihazınız yenisi ile değiştirilmiştir. Şuanda son test işlemleri yapılmaktadır.

Bilginize,
    İyi Çalışmalar.

Customer Service
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    arvato teleservice | Bağlarbaşı mah. Atatürk cad. Çağla sok. No:9 Maltepe TR-34848 Istanbul | Türkiye
    Phone + 90 216 458 97 97
    E-mail: destek@teleservice.com
    Internet:http://www.teleservice.com.tr

hadi ayrılda gel

• Bugün aradım bana hala cihaz bekliyoruz dediler. Dedim ne zamana kadar gelecek bu alet 7 - 20 iş günü diyordunuz dedim neredeyse 20 iş günü olacak, bu hafta gelirse hemen göndeririz olmazsa haftaya dediler, arkadaş delirtecekler.
  • "Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelliğine göre Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır"

tamir süresi 10 iş gününü geçti geçici cihaz temin etmeniz gerekmiyor mu? Diye mail attım gelen cevap;

Merhaba Değerli Müşterimiz;

Değişim kararı alındığı zaman siparişleri de verilmektedir. Şuanda için gerekli işlemler devam etmektedir.

Bilginize,
    İyi Çalışmalar.

Customer Service

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişimi yapılanlar ve telefonunu alanlar hangi tarihte hangi şehirden garantiye verdiklerini söyleyebilirler mi?
  • bugun cihaz takip acıldı ve sonunda girdim ama soyle bi ekran var hala saka gibi !!!!!!!!! degisim cihazı imei numarasıda yazıyor. swap ok de ne zaman !

degisim imei nosunu mcks den kontrol ettirdim iphone 5 kayıtlı yazıyor. bu demek oluyorki cihaz geldi. neyi bekliyoruz bilen varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 13 Mayıs 2014; 20:57:03 >
  • bi gelsede kurtulsak sunlardan kabusa cevirdiler normal bi servisin yaptıgnı
  • Benim cihazım geldi arkadaşlar 21.04.2014 te gönderdim
  • yusufbenzil Y kullanıcısına yanıt
    gözün aydın
  • ben 9 nisanda verdim hala bilgi yok
  • biraz da şans işi bu iş Allaha kalmış.
  • ben 17 nisanda gönderdim hala ses yok
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.