Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ts2000 sisteminde hala hicbirsey guncellenmedi..

Geliş Tarihi 25-04-2014 12:29:03
    Bitiş Tarihi 25-04-2014 15:41:28
    Son Test Tarihi
    Transfer Tarihi 25-04-2014 15:41:28 - Internal Shipment

sekilde gorunuyor. cihaz takip sayfası zaten calısmıyor.
    arayınca degisim onaylandı cihaz bekleniyor denildi.... yine deniyorum sansımı aramayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcrazy

Telefonun geldi mi naptın ? Bendimde salı günü 20 iş günü oluyor

22 iş günü oldu hala ses yok, ya bunlara toplu bi dava açmak lazım

bunların her yerde reklamı yapın, kimse teleservis ile bağı olan ürün almasın
  • az once 4. aramadan sonra ulasabildim. hala aynı. telefon bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokhdall

az once 4. aramadan sonra ulasabildim. hala aynı. telefon bekleniyor.

Yanilmiyorsam benim cihazda 24'unde ya da 25'inde kayda girmisti.

Haftaya tedarik edip gonderirler insallah da biter bu dert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu konuyu baya bi araştırdım derinlerine indim, 21.04.2014 tarihinde gönderdim bende ve 24.04.2014 tarihinde değişim cihazı bekeleniyor diyordu halada öyle diyor 20- 30 defa telefonla görüştüm robot gibi cevap verdiler bugun yarın gelir dediler, ama daha yok ve apple türkiyeyi aradığımda ne deseler beğenirsiniz cihazınız için bize yeni cihaz gönderme talebi 08.05.2014 tarihinde girildi yani dün bu tarihten önce hiçbir giriş bulunmuyor dedi şok oldum, sizinde aynı durum olabilir buyuk ihtimalle bi 20 gün daha beklicez.
  • Aramızda hukukçu varsa bir açıklasın teleservice şirketine tazminat davası ya da kapattırma davası fln açamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukszr

Arkadaşlar ben bu konuyu baya bi araştırdım derinlerine indim, 21.04.2014 tarihinde gönderdim bende ve 24.04.2014 tarihinde değişim cihazı bekeleniyor diyordu halada öyle diyor 20- 30 defa telefonla görüştüm robot gibi cevap verdiler bugun yarın gelir dediler, ama daha yok ve apple türkiyeyi aradığımda ne deseler beğenirsiniz cihazınız için bize yeni cihaz gönderme talebi 08.05.2014 tarihinde girildi yani dün bu tarihten önce hiçbir giriş bulunmuyor dedi şok oldum, sizinde aynı durum olabilir buyuk ihtimalle bi 20 gün daha beklicez.

Bende aradım, dedim ilk laf kendi adıma konuşmuyorum yüzlerce mağdur insan adına konuşuyorum dedim, teleservise şirketi bizleri mağdur ediyor, cihazlarımız günleri geçmesine rağmen gelmiyor, bizlere gerekli bilgi verilmiyor, anlattım baya, apple şirjetinin yaptırım yapmasını istedim bu şirkete, kadın bana haklısınız çok şikayet geliyor dedi, ben bu kaydı alıyorum, ve merkeze göndericem dedi fakat sizde mail yazın , bana bi mail adresi verdi fakat ben kodlayamadım buraya ingilizce mail at dedi kesin dönüş alırsın dedi, şikayetlrrini belirt dedi, hatta teleservicede sizinle ilgilenmeyen kim ise onların ismini yaz dedi, onlar gerekeni yaparlar

Arkadaşlar arayın söyleyin, kayda alıp merkeze gönderiyorlar ne kadar çok şikayet olursa o kadar iyi

Bu adresi bilen varmı aramızda

Kadının bana kodlattığı adres bu fakat nasıl göndericem :)

apple customer support hollyhill cork ireland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trecc11 -- 9 Mayıs 2014; 13:44:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar apple destek hattı bu linkte şikayet edelimki bu mağduriyetin cezasını ceksinler bu numara ve adreslerden ulaşabilirsiniz 00800 448 829 873 - 0 (216) 282 15 11 http://www.apple.com/tr/contact/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantan -- 9 Mayıs 2014; 14:10:08 >
  • arkadaşlar applecare ile görüştüm dava açılcak hadi hayırlı olsun ingilizcesi olanlara :

Hey, Selcuk!
    Thank you for chatting me today.
    How are you doing?

thanks

i am fine

bat a bit angry

Oh no! What seems to be going on, and I’ll see what I can do?

first of all my name is selcuk, i want to warn you about something , i am in Turkey and i send my iphone 5 to teleservice to repair they said we will swap my phone , but i am waiting for 1 month they said the service takes 20 days, but they didnt give my new phone yet. in Turkey most of the people are having problem with teleservice, and they are making us wait for 2-3 months for change phone. Please contact with the turkey company and help me

i want my new iphone

Wow! I am sorry that company is taking so long. Have you tried contacting them? Did they give you any reason for the timeframe?

i contacted but they are so rude here, they only say "wait" they dont give any information to us , they even dont answer my calls

here in turkey i think there are many people having problem with this company

they only says your phone is coming from abroad

they are blaming apple

I see. Our Apple Authorized Service Providers are separate companies so we would not be able to track the status of any repairs.

They are, in some cases able to order iPhones from us, but we can only send those out once they order them.

also for example if i want my old phone back from them and if my new phone comes to them they are selling it to someone i think they are doing some illegal thing

If you suspect any illegal activity, I would definitely contact your local authorities, or legal council for advice. I am not familiar with the laws in your area, and Apple cannot address or ****e you on how to handle any illegal activity in your area.

Does that make sense?

i know their websites that sells swap iphones

I am very sorry that you feel like you are being mistreated by an Apple Authorized Service Provider. I am going to note the case with the information you have provided, also, if you have time, I am going to consult a Senior ****or, so we can make sure this issue with Teleservice is addressed. Would you like me to do that now?

yes i want it

also they dont send our new iphone in 1 or 2 months please open a case for this it's legal time is 20 days here

Great! Can I please have your postal code so I can look up that service provider?

they are not taking us in account , they cant contact you because here no one can speak or write english but there are lots of people

do you want my home adress?

All I need is the postal or Zip code.

i am living in another city my postal code or the companies ?

The companies is fine.

okay wait please i will look

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR-34848

here is the companies full adress

postal code is the last one

Great! Thanks!

https://www.brightmobil.com/product/category/apple-1

this is their website that sells swap iphones

please also warn them about my issiue please :(

i want my phone

• arkadaşlar lütfen ingilizcesi olan applecare ile apple sitesi üzerinden chat başlatsın ve şikayet etsin bunları apple tek ben yazdığım halde dava açacağını söylüyor sizde olursanız daha ileri gidebilirler lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

quote:

Arkadaşlar ben bu konuyu baya bi araştırdım derinlerine indim, 21.04.2014 tarihinde gönderdim bende ve 24.04.2014 tarihinde değişim cihazı bekeleniyor diyordu halada öyle diyor 20- 30 defa telefonla görüştüm robot gibi cevap verdiler bugun yarın gelir dediler, ama daha yok ve apple türkiyeyi aradığımda ne deseler beğenirsiniz cihazınız için bize yeni cihaz gönderme talebi 08.05.2014 tarihinde girildi yani dün bu tarihten önce hiçbir giriş bulunmuyor dedi şok oldum, sizinde aynı durum olabilir buyuk ihtimalle bi 20 gün daha beklicez.

Bende aradım, dedim ilk laf kendi adıma konuşmuyorum yüzlerce mağdur insan adına konuşuyorum dedim, teleservise şirketi bizleri mağdur ediyor, cihazlarımız günleri geçmesine rağmen gelmiyor, bizlere gerekli bilgi verilmiyor, anlattım baya, apple şirjetinin yaptırım yapmasını istedim bu şirkete, kadın bana haklısınız çok şikayet geliyor dedi, ben bu kaydı alıyorum, ve merkeze göndericem dedi fakat sizde mail yazın , bana bi mail adresi verdi fakat ben kodlayamadım buraya ingilizce mail at dedi kesin dönüş alırsın dedi, şikayetlrrini belirt dedi, hatta teleservicede sizinle ilgilenmeyen kim ise onların ismini yaz dedi, onlar gerekeni yaparlar

Arkadaşlar arayın söyleyin, kayda alıp merkeze gönderiyorlar ne kadar çok şikayet olursa o kadar iyi

Bu adresi bilen varmı aramızda

Kadının bana kodlattığı adres bu fakat nasıl göndericem :)

apple customer support hollyhill cork ireland

evett

az once apple turkiyeyi aradım.durumu anlattım ve 28 nisanda degisim kararı alan teleservice 7 mayısta apple a tamir gormekte diye kayıt girmis. !!!!!!!!!!!!!!
    bunun siparis vermek demekmi oldugunu sordugumda evet dedi ama umarım oyledir.
    daha sonra bu konuyla ilgili teleservice e kendisinin bir yaptırımda bulunamayacagını fakat amerikadan kıdemli danısman ile gorusturebilecegini soyledi bende tamam dedim.
    kıdemli danısmanla gorusmemde cihazı nerden aldıgımı service provider ın kim oldugunu vsvs herseyi sordu ve bende derdimi anlattım. seninde dedigin gibi benim tek olmadıgımı 10 larca kisi adına konustugumu ve teleservice in bu vurdumduymaz ve yavas sisteminden sikayetci oldugumu belirttim.
    kendisinin bu konuda direk teleservice le gorusup konu hakkında bilgi alacagını ve gerekirse yaptırımda bulunacagını ayrıca sirket hakkında sikayet kaydı acacagını bu konuda uzgun oldugunu belirtti.
    bana bir kayıt actı ve numarasını verdi. buradan yaptıgım islemleri kontrol edebilirsin bilgisini verdi.

28 nisanda onaylanıp 9 gun sonra siparisi verip vermedigininde kesin emin olamadıgım bir sirketi kimse kusura bakmasın her turlu ortamda sıkıstırmaya calısırım.

apple dan gorustugum kisi

 Stefanos Anastasiadis
     AppleCare Senior ****or
     Apple Distribution International

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 9 Mayıs 2014; 16:33:18 >

• bu arada senin yazdığın adresle görüşüyorum şuanda :)
  • bu swap phone ların satıldıgı brightmobil sirketi teleservice mi? yada ortaklarmı nedir durum? eger oyleyse bu adamlar swap phone ları bu kadar insan beklerken nasıl satarlar
  • quote:

bu swap phone ların satıldıgı brightmobil sirketi teleservice mi? yada ortaklarmı nedir durum? eger oyleyse bu adamlar swap phone ları bu kadar insan beklerken nasıl satarlar

evet brightmobil mesela sen telefonu garantiye gönderdin ve değişim kararı çıktı 20 gün falan geçti sende mesela eski telefonunu geri istedin gelmeyince ve onlarda appledan zaten yeni telefon istemişti, sen vazgeçtin ve onların eline 0 bir cihaz geçti :) ve işte onu satıyorlar :)
  • quote:

bu arada senin yazdığın adresle görüşüyorum şuanda :)

Hocam o adesemi posta atıyoruz, nasıl oluyor benim kafa durdu, bi yandan işle bi yandan bu dertle uğraşıyorum, bana tam adresi atarmısın bende ingilizce bir şey yazıyım, artık yetti bu insafsızların insanları mağdur etmesi

• quote:

quote:

Hocam o adesemi posta atıyoruz, nasıl oluyor benim kafa durdu, bi yandan işle bi yandan bu dertle uğraşıyorum, bana tam adresi atarmısın bende ingilizce bir şey yazıyım, artık yetti bu insafsızların insanları mağdur etmesi

apple.com dan supporta tıkla orda teknik destege tıkla sonra online discussion secenegine tıkla orda yonergeler var takip et chat sayfası acılcak ordan yazışabilirsin :)
  • quote:

quote:

quote:

apple.com dan supporta tıkla orda teknik destege tıkla sonra online discussion secenegine tıkla orda yonergeler var takip et chat sayfası acılcak ordan yazışabilirsin :)

Tabi ingilizce atmak lazım, bende de ingilizce yok, bir şekilde halledicem, birine çevirtip göndereyim artık

• quote:

quote:

bu swap phone ların satıldıgı brightmobil sirketi teleservice mi? yada ortaklarmı nedir durum? eger oyleyse bu adamlar swap phone ları bu kadar insan beklerken nasıl satarlar

evet brightmobil mesela sen telefonu garantiye gönderdin ve değişim kararı çıktı 20 gün falan geçti sende mesela eski telefonunu geri istedin gelmeyince ve onlarda appledan zaten yeni telefon istemişti, sen vazgeçtin ve onların eline 0 bir cihaz geçti :) ve işte onu satıyorlar :)

ben bu isin pek boyle isledigini sanmıyorum.

bi insan 0 cihazı neden istemesin. bence getirip satıyorlar. 20 is gunu dolana kadar da kimseye telefon melefon vermiyorlar. bahaneleride hazır. yurtdısından bekliyoruz vsvs.
    gunahlarını almıyım ama bence bu sekilde sistem.

• quote:

quote:

quote:

ben bu isin pek boyle isledigini sanmıyorum.

bi insan 0 cihazı neden istemesin. bence getirip satıyorlar. 20 is gunu dolana kadar da kimseye telefon melefon vermiyorlar. bahaneleride hazır. yurtdısından bekliyoruz vsvs.
    gunahlarını almıyım ama bence bu sekilde sistem.

hayır senin yeni cihazını vermiyolar bekletiyolar geldiğinide söylemiyolar sen iptal edip gelmeyince eski cihazı alıyorsun bence olay bu

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.