Şimdi Ara

Teleservice garanti kapsamında tamir için fatura istiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, sorum tamda bu şekilde. lumia 535 imi microsoftun sayfasında sorgulattığımda garanti süresi içinde olduğunu görüyorum ama fatura kayıp. Teleservice faturasız garanti kapsamında tamir yapıyor mu? Ya da başka önerebileceğiniz servis var mıdır?

Şimdiden bakan ve/veya cevap veren arkadaşlar teşekkürler.

• Tamir eder hocam. Kaşeli garanti belgesi varsa da olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti tamirinde fatura istenmiyor ancak değişim yapılırsa fatura isteyebilirler.
  • hepsi manyak bunların kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkürler.
    Tekrar teleservice cihaz gönderimi sayfasına baktım. Garantisi var ise "Var ise cihaza ait fatura veya sözleşme kopyasını cihaz ile birlikte gönderiniz." yazısı var. Sözleşme kopyası garanti belgesi mi oluyor? Oluyorsa dediğiniz gibi faturaya gerek yok, garanti belgesi fotokopisi yeterli.

Ya da elimde yok bunlar, biz garantiden hallederiz mi demek istemişler

Teleservice sayfası :http://www.teleservice.com.tr/tr/service-routing.html#step1

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Fatura istiyorlar fakat garanti belgesi fatura yerine geçmektedir. Eğer üzerinde kaşesi tarihi falan varsa. Hiçbir şey yoksa bile. Imei üzerinden görebiliyorlar garantiyi, sen görüyorsan onlar da görür merak etme :)

• Aldığınız yerden yemi bir fatura nüshası da isteyebilirsiniz.

• hepsi manyak bunların kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı zaten o ama adamlar istiyor diye birkaç yerden de duyunca, bir sorayım dedim.
  • Benim avrupadan aldığım 830 u gönderdim garanti belgesiyle beraber yine de fatura istediler.halbukingaranti belgesinin üzerinde imei model kaÅŸe ve tarih olmak üzere bütün bilgiler mevcut.konuyu microsoftla konuÅŸtum fatura getirin her türlü ücretsiz 2yıl garantimiz olacak dedi.sonra telefonu bana geri gönderdiler ve ayrıca teleservis beni btk ya gambazladı.twlefona mesaj geldi kayıt dışı diye.ne güzel sekiz aydır kaçak kullanıyordum.

• Su forumu da bı duzeltseler1

• 30 @ yakın telefon yolladım hiçbirinde de fatura istemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Garanti tamirinde fatura istenmiyor ancak değişim yapılırsa fatura isteyebilirler.

Hocam siz ceza almamışmıydınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Garanti tamirinde fatura istenmiyor ancak değişim yapılırsa fatura isteyebilirler.

Hocam siz ceza almamışmıydınız?

Çaktırma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.