Şimdi Ara

Teleservice

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Xperia Z1 telefonumu Teleservice garantisi için verdim cihaz takip kısmında

Tarihçe

Kayıt alındı TELESERVICE 22.06.2015 16:20
    Cihaz tamire alındı TELESERVICE 23.06.2015 21:36
    Üst seviyeye transfer edilmiştir TELESERVICE 24.06.2015 17:31

Tamir Bilgileri
    Harici onarım

yazıyor harici onarım derken neyi kastediyor ? bilen varsa yazabilirmi lütfen

• Güncel cevaplarınızı bekliyorum lütfen
  • Aynı mağduruyeti bende yaşıyorum 2 kere telefon yapıldı diye yolladılar 2 sindede telefon bozuk çıktı hiçbir şekilde muhattap bulamayıyorsun.Telefonun en temel özelliği olan sesli iletişimi bozuk nasıl yapamıyorsun anakarta değişimi yazıyor yine aynı.Bir insanlar konuşamıyorsun hep robot sony desen oraya yönlendiriyorda yönlendirdiği yerde kimse yok.TELESERVİCEDEN KESİNLİKLE UZAK DURUN.ÇÖPE ATIN NORMAL BİR TELEFONCUDA YAPTIRIN FAKAT SAKIN TELESERVİCE VERMEYİN.BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE HER YERE BU YAZIYI YAZACAĞIM.
  • 22.03.2017 tarihinde Sony Xperia C4 model cihazımızı Teleservice firmasına hiç açılmama problemi ile teslim ettik. 27.03.2017 tarihinde cihazınızın onarımı yapılmıştır dediler ve aldık.Eve gelip cihazı açmaya çalıştığımızda aynı şekilde cihazımız açılmadığını gördük.Bu durum üzerine 28.03.2017 tarihinde cihazı tekrar götürüp ilgili firmaya teslim ettik. 29.03.2017 tarihinde tarafımıza tele verilen bilgi aynen şöyledir. "Cihazda sıvı teması var ve ücretli onarıma tabidir denildi." Yani kısacası telefonu tamir edildi deyip teslim ettiler fakat hiç açılmadı.Hani olabilir gözden kaçmıştır deyip sonraki gün tekrar servise götürdüğümüzde sıvı teması var ücrete tabidir demeleri hiç tamir etmedikleri halde müşteriyi tuzağa düşürmek maksadıyla sıvı teması bahanesi üretmeleri, fahiş fiyatlarla servis sağlayıp haksız yere kazanç elde etmek için firmanın yaptığı organize sahtekarlığı göstermektedir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.