Şimdi Ara

#telegramdan Satoshi kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar telegram'daki bot ile nasıl satoshi mining yapabilirsiniz onu anlatacağım.

https://t.me/Crypto_Claimer_Bot?start=761103023

ilk olarak linkten botu başlatıyoruz bizi Claim BTC Bot bölümüne aktarıyor alt kısımdan Start diyoruz.

Sistem otomatik kazım işlemine başlayacak sizin yapmanız gereken 12 saatte bir girip Bonus bölümünden Diamond almanız bu diamondlar seviye atlamanıza yarayacak ilk başta saatlik 16 satoshi kazıyor seviye atladıkça artıyor.Size 100 diamond verecek bu diamond ile Upgrade bölümüne girip Exp satın almalısınız ki saatlik satoshi geliriniz artsın.

Toplam 500 seviye var Level 500:

Yatırım yaparakta diamond yani exp satın alabilirsiniz ama önermiyorum ne kadar güvenilir kesin değil sonuçta bir telegram botu.

Minimum çekim limiti 100000 Satoshi. Extra/Withdrawal bölümünden çekim yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece 12 saatte bir girip diamond bonusu alıp exp almak ve kazılan satoshiyi toplamak.

çekim kanıtları var internette

• Ben girdim ancak herhangi bir sey başlamadı
  • /start demen gerekiyor

• BTT mevzusundan sonra büyük canımı sıktı telegram bot mevusu, direk sildim hepsini olan 263BTT'ye oldu tabi. Çekim yapabilseydim 27500 BTT + yolladığım 247BTT geri gelecekti.. Referans linki ile claim olayı bana pek mantıklı gelmiyor son mevzudan sonra :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.