Şimdi Ara

Telefonun şarj göstergesinin yanındaki icon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
17.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam bir şeyi yoktu sabah kalktığımda şarj yüzdesinin yanında değişik bir icon çıktı,ne olduğunu veya neden olduğunu bilen var mı acaba?
    Telefonum jailbreak'li (limera1n)

• home tusuna 2 kere bas asagini saga kaydir lock bitonu var onun uzerine bas yok olur o icon
  • Home tusuna 2 kere bas mtde en sola cek kilit isareti var ona tikla gecer
  • bunu bilmiyorsanız muhtemelen ios4 e yeni geçtiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jungle35

Dün akşam bir şeyi yoktu sabah kalktığımda şarj yüzdesinin yanında değişik bir icon çıktı,ne olduğunu veya neden olduğunu bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 30 Aralık 2010; 15:00:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jungle35

Dün akşam bir şeyi yoktu sabah kalktığımda şarj yüzdesinin yanında değişik bir icon çıktı,ne olduğunu veya neden olduğunu bilen var mı acaba?

Normalde telefonu yana çevirdiğinizde görüntü de yatay olur ya, o kilit oldugunda telefonu yana çevirmeniz bir şeyi değiştirmez görüntü aynı kalır çünkü o işlevi durdurur o kilit.

Home tuşuna iki defa basarak multi tasking menüsünü açın parmagınızı sağa dogru kaydırın en soldaki ikona bir tek dokunun düzelir

• tam olarak adı;

Düşey yön kilidi...
  • Bende yeni öğrendim gâvur yapmıs
  • cok ise yarayan bir ozellik.. cogu zaman kullaniyorum.. zirt pirt donmesini engelliyorsun boylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

cok ise yarayan bir ozellik.. cogu zaman kullaniyorum.. zirt pirt donmesini engelliyorsun boylece.

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

quote:

cok ise yarayan bir ozellik.. cogu zaman kullaniyorum.. zirt pirt donmesini engelliyorsun boylece.

Aynen.

nasıl aktif ediliyor onu anlıyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULUSOY

quote:

quote:

Aynen.

Home tuşuna çift bas multi-tasking menüsünü sağa çek ( sol tarafta kalıyor yani kilit ikonu ) orda kilit ikonuna bas tamamdır

• Özellikle yataktayken safari keyfi güzel oluyor ios 3teyken çok aramıştım böyle kilidi olan bir browser.
  • multi program menüsünde sola gidebileceğimizi bilmiyordum teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

quote:

Orijinalden alıntı: ULUSOY

quote:

quote:

Aynen.

Home tuşuna çift bas multi-tasking menüsünü sağa çek ( sol tarafta kalıyor yani kilit ikonu ) orda kilit ikonuna bas tamamdır

çok sağol ALLAH razı olsun sayende birşey daha öğrendik :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.