Şimdi Ara

Telefonu satıp Ps Vita alıyımmı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

Orijinalden alıntı: mr.fear

arkadaşlar ben 5-6 ay önce 900 tl ye xperia play almıştım onuda zaten aynı zamanda psp ye de para vermemek için almıştım ama vita ya 900 tl filan diyolardı şimdi 750 ye filan satılıyor ben play i 400 e filan okutturup sahibinden 500 e filan temiz ikinci el alıyımmı veya arkadaşın teyzesi yurtdışına hon kong a gitti ordan ona 350 tl ye bitane alacak bende sorup telefonu satıp aldırtıyımmı değermi sizce yani kısacası arkadaşlar telefonu satıp almalımıyım telfon dursunmu aynı zamanda the new ipad'im de var ayrıca ben tel i satıp alınca yaz tatilinde filan bi 3 ay telfeonsuz kalabilirim babannem para yollamazsa (yanlış anlaşılmasın karne hediyesi babında:) 3 ayın sonundada iphone 3gs alabilirim bizim telfonculardan dersiniz değermi

Sizinle aynı düşüncedeydim gül gibi Samsung Galaxy Nexus Android 4 telefonu verip ps vita aldım ama sonradan biraz pişman olmadım desem yalan olmaz.
    Android telefonsuz olmuyor. Bence aynı ayar bir telefon gelmediği sürece takas yapmayın. Aynı ayar bir telefon daha alırda 2 tane olursa takas yaparsınız.

bende yeni htc one s aldım ps vita yerine :) alette iş yok :( şimdilik .

• 2013te vita için indirim olacağı bahsediliyor. bende vita alacaktım ama oyun alternatifi çok az ve türkiyede bulman zor. hatta yurtdışında bulman bile zormuş gibi şeyler duydum.vita alacaksan biraz daha oturmasını bekle. bu kadar az satan bir konsol ya rafa kaldırılır ya indirime gidilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karatepe

PS VİTA DA VAR PS IPAD DE HANGİSİ LAZIM SA SİZE VEREBİLİRİM UYGUN ŞARTLARDA.
    PM ATMANIZ YETERLİ.

ps vitayı halen düşünüyorum ve ucuzu.com da sıfırı 619 tl bana bi 450 ye lazım :) ilerleyen aylarda bulabilirsem alcam ;)

yazıcıoğlunda bi ara 400-450 civarında ilan vardı vita için ama 2.elmi 0'mı bilmem
    hatta hala öle
    http://www.syd.com.tr/SONY-PS-VITA,LA_326-2.html#labels=327-2

• Kadıköy'de 480 liraya bulunabiliyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karatepe

PS VİTA DA VAR PS IPAD DE HANGİSİ LAZIM SA SİZE VEREBİLİRİM UYGUN ŞARTLARDA.
    PM ATMANIZ YETERLİ.

ps vitayı halen düşünüyorum ve ucuzu.com da sıfırı 619 tl bana bi 450 ye lazım :) ilerleyen aylarda bulabilirsem alcam ;)

Aynen öyle bende fiyatın 500 tl'yi bulmasını bekliyorum.Hafıza kartlarının fiyatı düşmeyecek.Bari vitayı ucuza alayım.Bu gidişle 2-3 aya kalmaz fiyat 500 civarı olacaktır.

Gercekten mı hocam :) 500 liranın ikinci elide bı 350-400 eder bedava fiyatı :)

Makineyi almak mesele değil de oyunları gerçekten de pahalı ama.120 lira en fazla 1 hafta oynayacağım bir oyuna verilmez.O oyun dört dörtlükte olsa.Sonuçta parayı çaydan toplamıyoruz.Ama sony oyunları storeden biraz daha ucuza satar.

aynen ama maalesef hocam durumlar böyle sony nin satış politikası oyunlar pahalı alet ucuz ve böylece alet şey gibi elinizde kalıyo bence bi en geç 6 ay'a kırılır ozaman a kadar aleti alıp pcniz ile vakit geçirmeniz tavsiye edilir

Aynen öyle işte.Ps vita işini artık seneye erteledim.Elimde 700 tl para var.Hesapladım sıfır ps vita 600 lira.En az 16 gb'lık kart almak gerekiyor yoksa aletten randıman alınmıyor,kartın fiyatı 130 lira.Taşıma kabı ve ekran koruyucu kılıf alınmazsa da olmaz,bunların fiyatı da 30 lira.Ve en önemlisi de oyun fiyatları.Sıfır oyunlar 100-150 arası,2.el oyunlar 40-80 arası.En azından 3-4 tane oyun almak gerekiyor.Sonuç olarak masraf üstüne masraf yani...Ben ps vita almaktan vazgeçtim.Şu şartlar altında makine kırılmadan kesinlikle almam.Bunun içinde en azından 1 yıl beklemek lazım.Ama kırılmasına gerek yok,oyunlar ucuz olsun hemen alırım.Oyun fiyatları tam bir rezillik yani.Kaliteli oyun sitelerinde 5.5 puan almış bir oyunun fiyatı 140 lira.Sony kusura bakmasın,ben bu şartlar devam ettiği sürece almayacağım,vazgeçtim.

Hem ne güzel seneye belki bi üst modeli çıkar renkleri daha farklı olur aletin 3004 teki kırmızı gibi :) ayrıca üst. Modelin kamerası 5 mp + flash olup hdmi destegi sağlayıp rengi değiştirip browser ı daha hızlı yaparlar ve alet coktan kırılmış olur ve bisürü oyun çıkar :)

hdmi dışında çok bir artısı yok, fotoğraf çekecek birinin son tercihi vita olmalı heralde.

• ps vita oyun için ise
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.