Şimdi Ara

Telefonlari tokusturunca fotograf yollayan application

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mutlaka deneyiniz super bi application

adi ise: BUMP

Iki telefonu birbirine tokusturunca fotograf,contact,facebook ve twitter gibi sosyal agdaki arkadaslari, gonderebiliyorsunuz.

Tek kelimeyle mukemmel

• deneyelim bakalım..bilgi için teşekkürler
  • İkiside iphone olmak zorunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

İkiside iphone olmak zorunda?

evet dostum
  • Alla alla çok ilginç ya. Elime vuruyorum olmuyo telefona vuruyorum oluyo. Nerden anlıyor ki diger telefonu.. Bluetooth vs kapalı. Super birsey ama nasıl çalıştığını cozemezsem uyuyamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

Alla alla çok ilginç ya. Elime vuruyorum olmuyo telefona vuruyorum oluyo. Nerden anlıyor ki diger telefonu.. Bluetooth vs kapalı. Super birsey ama nasıl çalıştığını cozemezsem uyuyamam

iphone bizi hergun yeni bi app la sasirtmaya devam ediyor.
  • Sadece iphone 2 telefonunda iphone olmasi yeterlimi yoksa modelleri de aynimi olacak! İp4 e ip4 yada ip3g ye ip3g gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

Alla alla çok ilginç ya. Elime vuruyorum olmuyo telefona vuruyorum oluyo. Nerden anlıyor ki diger telefonu.. Bluetooth vs kapalı. Super birsey ama nasıl çalıştığını cozemezsem uyuyamam

iki telefonunda aynı anda titreşimi algılaması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pittsburgh

Arkadaslar mutlaka deneyiniz super bi application

adi ise: BUMP

Iki telefonu birbirine tokusturunca fotograf,contact,facebook ve twitter gibi sosyal agdaki arkadaslari, gonderebiliyorsunuz.

Tek kelimeyle mukemmel

şaşırtıcı gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Sadece iphone 2 telefonunda iphone olmasi yeterlimi yoksa modelleri de aynimi olacak! İp4 e ip4 yada ip3g ye ip3g gibi

iphone olmasi yeterli modeli farketmiyor.
  • Yalnız tokuşturunca otomatik Genpa'ya yollayan bir versiyonu da lazım.Hani tokuşturma olayının boş bulunup biraz abartılma ihtimalini düşünürsek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Yalnız tokuşturunca otomatik Genpa'ya yollayan bir versiyonu da lazım.Hani tokuşturma olayının boş bulunup biraz abartılma ihtimalini düşünürsek...

app i genpa cikarmis olabilir mi??
  • Sonra iphonenun diğer telefonlardan ne farkı var diyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Yalnız tokuşturunca otomatik Genpa'ya yollayan bir versiyonu da lazım.Hani tokuşturma olayının boş bulunup biraz abartılma ihtimalini düşünürsek...

Ben sabahları yumurta yemeyi severim. Genelde de ben şampiyon oluyorum evde.

Aynı taktik dimi?

• tokuşturalım bakalım hangisi rafadan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.