Şimdi Ara

telefona virüs girdi yardım! !

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> telefona virüs girdi yardım! !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    Beyler dun aksam telefona apk indiriyodum birden virüs girdi ve p**oclubs hots*x felan indi telefon u sifirlamama hard reset atmama ragmen gitmedi avast security vs. Inidrdim şunları silemiyorum nasil temizleyebilirim yardim edin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    Telefona hard reset at (googleda araştırabilirsin) eğer yine gitmezse buyuk ihtimal sisteme yapısmistir stock rom atman gerekebilir onu da google dan arastirabilirsin yine. Kolay gelsin.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: möhendis kafası

Telefona hard reset at (googleda araştırabilirsin) eğer yine gitmezse buyuk ihtimal sisteme yapısmistir stock rom atman gerekebilir onu da google dan arastirabilirsin yine. Kolay gelsin.

Stock rom falan tehlikelimi yani yanliş birsey yapinca telefina zarari varmidir

Stock rom telefonun asıl yazılımıdır zaten bi zararı yok fakat yazılımı atarken hata yaparsanız telefon hard brick olabilir buda başınızı ağrıtır. Eğer bu işlerle ilgili tecrübeniz yoksa hiç bulaşmayın derim güvendiğiniz sizi kazıklamayacak bir telefoncuya yaptırabilirsiniz.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Rsqeq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Muhtemelen telefonun rootluydu
    Rootlu telefonlara daha kolay yapışıyor virus. Revoveryden format at sonra rootu kaldir düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    3668 Mesaj

Rootlu telefona daha zor bulasir. Tabi dogru yazilim ile. Bu virus sitelere girerken kurayimmi bilmem ne diye soruyo bilmeden kuruyorsun hop al basina bela.
    Tel rootlu ise adavay yazilimini kurarsin. Bir reklam engelleme uygulamasi. Ne tarayicidaki reklamlari gorursun nede uygulamalardakileri.
    Virustu bilmem neydide karsina cikmaz !

Konuyu acan arkadas. Telin modeli neyse nette stock romu bul kur varsa sd kartinida formatla. Sorun cozulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    integer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.