Şimdi Ara

Telefon virüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xiaomi mi 6 telefonum sürekli böyle şeyler indiriyor. Cleanmaster, malwarebytes, Eset, mi güvenlik uygulaması ile tarattim. Ne yapmam gerek?

Telefon virüsü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son yüklediğiniz uygulamaları kontrol ettiniz mi? Görsel içeriği nedir? Belki de virüs olmayıp telefonunuzdaki bir uygulama güncelleme yapmaya çalışırken hata olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • format at en temizi. yoksa düşünürsün acaba gitti mi biyerlere bulaştımı diye sürekli.
  • TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim. Öyle tuhaf bir uygulama yok telefon kız arkadaşımın öyle apk kurmayıda bilmez. Daha önce kendi telefonuma jar uzantılı bir virüs bulaşmıştı ben bir şekilde temizledim buna ne yapsam çare olmadı tamda hatırlamıyorum eski telefonuma ne yaptım da virüs silindi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Telefon tam bir kız telefonu olduğu için üşeniyorum dosya yedeklemeye. :( ancak çare o gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.yilmaz4545

Telefon tam bir kız telefonu olduğu için üşeniyorum dosya yedeklemeye. :( ancak çare o gibi
    benim telefona da operadan yemek tarifi bakarken bulaştı o saçmalık hiç anlamıyorsun bile nasıl nerden bulaştığını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.