Şimdi Ara

telefon tavsiyesi 900 tlye kadar (bir daha uzun bir süre telefon tav. yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar. merhaba bu sefer fikrimi değiştiriyorum. maksimum 900-950tl arası internette hızlı,kamera enaz 3.2 mp olan,müzk sesi iyi olacak,ekran boyutu en az 3.5 inç (belki 3.2 olabilir.) arada kaldığım telefonlar huwei x5, htc desire, nokia c6 01 ve nokia e5).kamerası enaz flaşlı 5mp kamera ,sağlam olacak. sadece bu telefonlar arasında fikir istiyorum.telefon kasım-aralık aylarında alınacak. 2.el olmasın.

• O fiyat araliginda optimus black ya da xperia neo alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 24 Ağustos 2011; 1:49:55 >
  • sony ericsson xperia neo 8mp exmor r sensör 3,7 inç bravia engine destekli ekran hızlı seside tatmin eder seni. tam sana göre 950 1000 tl arası hatta kampanyalı 820 tl'ye alan var
  • Neo.
  • optimus black
  • Galaxy s de alabilirsin.
  • timesceph arayüzü nden dolayı sony ericsonu istiyorum.
  • Sene sonuna kadar bekle derim yeni nesil telefonlar gelecek hem yilbasinda %50indirim de olur .(uzun sure telefon almayacagini belirttin ona istinaden yazdim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb-optimus

timesceph arayüzü nden dolayı sony ericsonu istiyorum.

Bide adını doğru yazabilsen
  • hop dalga geçme .tamam. oraya istiyorum değil istemiyorum olacaktı. zaten.
  • Kamera açısından yetersiz neo,optimus black veya white tavsiye ederim o fiyata daha iyisini bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

Kamera açısından yetersiz neo,optimus black veya white tavsiye ederim o fiyata daha iyisini bulamazsın.

Dalga mi geciyon ya

Neo kamerada her turlu gomer P970'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Kamera açısından yetersiz neo,optimus black veya white tavsiye ederim o fiyata daha iyisini bulamazsın.

Dalga mi geciyon ya

Optimus black fotoğrafcılığı adlı konumu incelemeni tavsiye ederim.. Ben zaten ' gömemez ' demedim, yetersiz dedim
  • Nasıl Neo yetersiz? Neye göre yetersiz? Neo'nun çektiği gece fotoğraflarını hangi cihaz çekebilir başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Nasıl Neo yetersiz? Neye göre yetersiz? Neo'nun çektiği gece fotoğraflarını hangi cihaz çekebilir başka?

Bunları ben söylemiyorum hocam, neo kullananlar söylüyor
  • xperia neo mu optimus black mi dersen benim tavsiye edeceğim smartphone optimus black olur. kullanıyorum ve son derece memnunum. hızı fazlasıyla tatmin edici, tasarımı çok şık. nova display ekran'ın parlaklık seviyesi ve hassasiyeti son derece yeterli. kamera kalitesi en iyi cihazlardan bir tanesi. 2mp ön kamera da cabası. fiyatı da oldukça uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _blackmamba_ -- 25 Ağustos 2011; 12:04:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Dalga mi geciyon ya

Optimus black fotoğrafcılığı adlı konumu incelemeni tavsiye ederim.. Ben zaten ' gömemez ' demedim, yetersiz dedim

Konuna baktım, abartılacak kalitede fotoğraf yok denecek kadar az. Çekilen fotoğrafların birçoğu çok cansız renklere sahip. Telefonda ekrandan dolayı güzel görünüyor olabilir ama bilgisayarda gerçek ortaya çıkmış resmen. Neo kullanıcılarından bazıları kameranın çok da iyi olmadığını iddia ediyor ama bence bu kişiler fotoğraf çekmeyi bilmiyor. Doğru ayarlar yapıldığı zaman Neo ile çok prof kareler elde edilebilir. Aynı şeyleri Arc kullanıcıları da defalarca dedi ben o zaman da dedim yanlış şekilde çekiyor olmalısınız diye. Nitekim haklı da çıktım ve Arc 2011 En iyi kameralı cep telefonu ödülünü aldı. Arc ile Neo da aynı sensör-lens-yazılım olduğuna göre aynı kalitede fotoğraf çekmeleri gerekir. Herşey çeken de biter.

Neo ve Black arasındaki en önemli Fark bence CPU ve GPU'dur. Bu ikisindede Neo üstün daha iyi bir CPU ve GPU'ya sahip. Daha sonra Ram , Dahili hafıza, ekran, kamera ve Android sürümü filan gelir. Black hala daha 2.2 de, LG 2.3'ü verdiğinde Neo 2.4'e geçmiş olacak büyük ihtimalle bunu da göz önünde bulundurmak gerek. Black'in üstün olduğu yerler Dahili hafıza ve Ekran olabilir. Ekranı da herkes pil tasarrufu sağlaması amacı ile %20-40 arası kullandığından dolayı bu seviyelerde gözle görülür seviyelerde fark olmaz. İki cihazı da vatanda yarım saat kadar inceledim. Bu gözlemlerime göre konuşuyom. Vatanda Neo 890 , Black 920 liraydı. Tekrar söylüyom bu fiyata alınacak en iyi telefon Xperia Neo'dur. Telefonda önemli olan CPU- GPU - RAM miktarıdır, Ekran parlıklığı veya kamera kalitesi değil.

• Ek olarak, isteyenler şuradan Neo'nun çekimlerine bakabilirler

http://www.esato.com/phonephotos/index.php?s=1&model=MT15i&make=Sony+Ericsson

Şu sayfayadaki renklere de iyi bakın , bu canlılık Black de yok.

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=201545&start=30

• Yorumsuz, xperia neo alanlar kameralarına ayar çekmek zorunda sanırım öyle demişsinde. Ne yani ben alıcam telefonu ve bide kamera ayarımı yapıcam güzel olması için ? kendisini kötümü ayarlayıp gönderiyolar ? Bi yanlışık var o sözünde.. Eklemek istediğim baska bişey yok iyi forumlar.
  • quote:

Yorumsuz, xperia neo alanlar kameralarına ayar çekmek zorunda sanırım öyle demişsinde. Ne yani ben alıcam telefonu ve bide kamera ayarımı yapıcam güzel olması için ? kendisini kötümü ayarlayıp gönderiyolar ? Bi yanlışık var o sözünde.. Eklemek istediğim baska bişey yok iyi forumlar.

Kaç yaşındasın adamım sen ? Çocukça konuşuyosun resmen, gelmişsin burada millete yalan yanlış bilgilerinle tavsiye de bulunuyorsun bide.

Dünyanın en pahalı , en iyi kamerasını da alsan ayarlarını yapmadan çekersen bi işe benzemez. Önemli olan doğru zamanda doğru ayarları yaparak fotoğrafı çekmektir. Kamerayı açtığın zaman ortama uygun sahne modunu , ev değerini , pozlama mesafesini - yönünü iyi yapacaksın. Herşey otomatik olursa fotoğraflar bişeye benzemz. Misal, açtığın konuda sadece TheMidnıght sanırsam nicki o arkadaş doğru düzgün 2-3 fotoğraf eklemiş , diğerlerinin bir değeri yok neredeyse. Ben o fotoğrafları çeksem eklemem bile bide onları övmüşsünüz güldüm resmen. SE fotoğraf konusunda çok daha ileri bir boyutta.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.