Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam madem valide hanıma alacaksınız 1000-1050 tl den fazla vermeyin sahibinden.com da alınıp jelatini bile açılmadan satılan ürünler mevcut 1000 tl ye gayet güzel bir seçim olur birde redmi 4X modeline bakmanızı tavsiye ederim nispeten daha küçüktür 650 tl ye sıfırını bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar,
    yeni bir telefon almam lazım 1-2 haftaya max. 1300 tl ye ithalatçı garantili olmayan kamera orta derecede ne önerirsiniz, huawei p9 lite iyi ama 16gb hafızadan dolayı eledim. birde huawei gr5 2017 hakkındaki düşünceleriniz nedir..
  • ozyeliz O kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com da hiç jelatini açılmadan satılan telefonlar var 1300 tl ye Huawei P10 Lite bulursunuz ondan alın

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Sahibinden.com da hiç jelatini açılmadan satılan telefonlar var 1300 tl ye Huawei P10 Lite bulursunuz ondan alın

Problem olmayan telefonu neden jelatini acmadan satsinki onu anlamadin, o telefonda bir problem yokmudur da satiyor yeni aldigi telef nu

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Nakite çevirmek için satıyorlar

• Tşkler Rıdvan hocam ama, sıfır düşünüyorum . Sahibinden deki ilanlara sıcak bakmıyorum. Gr5 2017 iş görür mü peki ya da kusuru nedir sizce

• Merhaba herkese iyi aksamlar ben bu aralar telefon alicamda samsung a yazilanlari okudum hakikaten dogru 3 ayda 1 telefon cikiyor j7 pro yu baya kafaya koymustum ama ekrani kronik sorunluymus vede ip sertifikasi yok a7 ye baktim ondada kamera vasat flu cekiyor ne alcam karar veredim istedigim ozellikler 5.5 inc - 5.9 inch arasi S amoled ekran full metal fln olursa cok daha iyi olur kasa su toz dayanikliligi kamerada az iyi ceksin yeter varmi oneriniz butce max 3 bin ithalatci garantili de olmasin ayrica turkiye garantili tercihim kronik sorunda kesinlikle olmasin lg g3 ten baya dilim yandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 21 Aralık 2017; 19:35:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliözcan

Merhaba herkese iyi aksamlar ben bu aralar telefon alicamda samsung a yazilanlari okudum hakikaten dogru 3 ayda 1 telefon cikiyor j7 pro yu baya kafaya koymustum ama ekrani kronik sorunluymus vede ip sertifikasi yok a7 ye baktim ondada kamera vasat flu cekiyor ne alcam karar veredim istedigim ozellikler 5.5 inc - 5.9 inch arasi S amoled ekran full metal fln olursa cok daha iyi olur kasa su toz dayanikliligi kamerada az iyi ceksin yeter varmi oneriniz butce max 3 bin ithalatci garantili de olmasin ayrica turkiye garantili tercihim kronik sorunda kesinlikle olmasin lg g3 ten baya dilim yandı

artık türkiye şartlarında garanti 2.planda kaldı hocam...en iyi garantiyi Apple sunuyor şuan onun eline kimse su dökemez xiaomi mi6 sizin ihtiyacınızı karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Proph

Çok doğru hocam hak verdim size. Xiaomi telefonlar gerçekten fiyat performans ürünleri fakat yine de ben huawei p9 lite 2017 alıcam galiba. Nedeni ise malum anneme alıyorum çok büyük bir performans gerektirmeyecektir kullanımı whatsapp YouTube ve web dediğim gibi. Xiaomi modellerine de baktım attığınız modellerin ekranları genelde büyük olduğu için eledim o modelleri. Yarın sakin kafayla tekrar bakacağım yine de p9 lite 2017ye daha yakın gibiyim. İlginiz için çok teşekkür ederim.

3 ay önce anneme redmi 4x pembe aldım.. yok böyle bir cihaz senelerce samsung kullandım biz resmen eziyet çekmişiz 1 ay sonra kendimede alacağım 3/32 gb olanı tavsiye ederim pişman olmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Merhaba herkese iyi aksamlar ben bu aralar telefon alicamda samsung a yazilanlari okudum hakikaten dogru 3 ayda 1 telefon cikiyor j7 pro yu baya kafaya koymustum ama ekrani kronik sorunluymus vede ip sertifikasi yok a7 ye baktim ondada kamera vasat flu cekiyor ne alcam karar veredim istedigim ozellikler 5.5 inc - 5.9 inch arasi S amoled ekran full metal fln olursa cok daha iyi olur kasa su toz dayanikliligi kamerada az iyi ceksin yeter varmi oneriniz butce max 3 bin ithalatci garantili de olmasin ayrica turkiye garantili tercihim kronik sorunda kesinlikle olmasin lg g3 ten baya dilim yandı

artık türkiye şartlarında garanti 2.planda kaldı hocam...en iyi garantiyi Apple sunuyor şuan onun eline kimse su dökemez xiaomi mi6 sizin ihtiyacınızı karşılar

Gene ise yariyor oyle demeyin hocam gecen j5 min hoporleri bozuldu garanti halletti 1 kurus vermedim xiaomi dandik geliyor kulaga saka bi yana en az 5.5 olcak ya 5.15 inc kucuk gelir zaten suan kullandigim 5.5 inch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 21 Aralık 2017; 22:53:29 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Gene ise yariyor oyle demeyin hocam gecen j5 min hoporleri bozuldu garanti halletti 1 kurus vermedim xiaomi dandik geliyor kulaga saka bi yana en az 5.5 olcak ya 5.15 inc kucuk gelir zaten suan kullandigim 5.5 inch

benim kulağımada dandik geliyordu kullanmaya başlayınca kulağımın deliğini kapadım

• Aekadaşlar İzmir'de HTC 10 32 gb kutusu kulaklığı her şeyi var. Geçen yıl eylülde aldım. Sadece faturasını bulamıyorum. Sizce kaça satmalıyım. Telefondan çok memnunum . Sadece nakite ihtiyacım var.
    Hocam o ilanlarda sıfır zaten GR5 2017 modeli yurtdışında honor 6X olarak geçiyor vehttps://youtu.be/iXhw0hLmqG0 şu videoyu izledikten sonra bir soğudum telefona açıkcası her telefon böyle olur gibi yorumlar var fakat ekranın bir yapışkanlı kağıdı bile bu derece zor bırakması kaliteli olmadıgının işaretçisi

• Hocam dediğiniz özelliklerin hepsini barındıran bir telefon yok maalesef fakat Sony XZ1 önerebilirim

• macsimust kullanıcısına yanıt
    1200-1300 tl ederi var telefon her ne kadar temiz olsada veya aksesuarları tam olsada faturası eksik ve alan kişinin garantiden telefonu değiştirmesi gerekse fatura isteyecekler olmadığı icin bu konuda sıkıntı olabilir bir satış sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam ya aslinda j7 pro bana gore tam ama ekrani kronik sorunlu diyolar vede narin diyorlar dogrumu

• Samsung telefonları ile pek ilgim yok hocam ama eğer kronik sorun var deniyorsa vardır ben alırım bana denk gelmez demeyin 1-2 ay gelmez 3. Ay çıkar

• rıdvan hocam o zaman garantiden fedakarlık yapıp Xiaomi mi A1 alsam memnun kalırmıyım, tavsiye edermisiniz..
    A1 değilde 5X alırsanız memnun kalırsınız hocam neden derseniz A1 de Ghost Screen sorunu var ve sar değeri 1,7
    5X ise herhangi bir ekran sorunu yok ve sar değeri 1.0 ayrıca 1100 TL ye 64/4 siyah versiyonunu 1200 tl ye ise 64/4 kırmızı modelini alabilirsiniz.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam 5x de band 20 desteği yok vodafon kullanıyorsa sıkıntı çekebilir 4.5g de.Ayrıca Global Rom 5x için yok ve çıkmayacak diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.