Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.027
Cevap
183
Favori
521.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Fiyat uygunluğundan dolayı 9 S alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmen32

3500 TL civarına hangi telefonları tavsiye edersiniz. Oyundan ziyade , kamerası, portre modu, optik sabitleyicisi iyi olan, sesi hoparlörü düzgün.... Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam merhaba, 5 bin civarı bütçem var.

S20 FE düşünüyordum fakat, exynos işlemci ve kasanın plastik olması beni düşündürüyor. Halihazırda Huawei P9 kullanıyorum ve 5 yıl olmasına rağmen malzeme kalitesi ile hala premium telefon hissiyatını yaşatıyor bana. Başka alternatif ne olabilir? S10+ eskidi mi sizce? Fikirlerinizi ve başka öneriniz varsa bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Alıntıları Göster

Peki hocam o özelliği düşerek kamerası iyi olan, uzun süreli kullanım vaadeden 3000 - 4000 arası hangi telefonlar alınabilir. Kendim 2 yıl önce Mi 8 aldım gayet memnunum ama 2 yıldır fiyatlara bakmıyorum 3 bin TL ye 1 yıllık telefonlar Samsung M serileri alınabiliyor onu gördüm.

• gokmen32 G kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 10 Ocak 2021; 16:28:30 >

• EPICA kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 10 Ocak 2021; 16:51:59 >

• lordford50 kullanıcısına yanıt

Hocam ilginiz için teşekkür ediyorum.

-Huawei'den google servisleri nedeniyle çekiniyorum açıkçası.

-Mi10T güzel fakat parmak izi okuyucu ekranda değil, OIS yok, kablosuz şarj yok. Derseniz ki bunlar çok mu elzem ama 5 bin+ telefonda olmasını isterim.

-Ah keşke şu S20 FE plastik kasa olarak çıkmasaydı, aradığım her özellik vardı. Note 10 ve S10+'da fiyat indirimi olur mu acaba yakında?

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Fiyat indirimi olacağını sanmıyorum 1 hafta önce s10 plus 5000 idi şu an 5100
    Ben de yarın alacağım s10 plus
  • 3000 tl kadar telefon önerisi verirmisiniz? limit 3000 tl. Bu paraya alabileceğim en iyi telefon sizce nedir?
  • Merhaba arkadaşlar benim bütçem 3000 civarı en büyük önceliğim kamera ardından pil ve uzun süre kullanabilmek. Ancak araştırdığım kadarıyla bütçeyi biraz daha zorlayarak oppo reno 4 veya m51 almak kamera açısından daha mantıklı. Şuan ikisi arasında kalmış durumdayım. Bütçemi daha zorlamadan bunlara yakın kamera performansı alabileceğim cihaz tavsiyeleriniz var mıdır ve bu şekilde bütçemi zorlamak mantıklı mı sizce ?

• mutant39 M kullanıcısına yanıt

• hocam oppo reno4 ve reno4lite hakkında ne düşünüyorsunuz ? alınır mı ? uzun ömürlü olurmu?

m51 alacaktım ama çok kronik sorunu varmış pek güvenemedim.

• fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Bu fiyatlara pokox3 rakipsiz ama evet ufak tefek yazılımsal sorunlar oluyor
    Ama bu sorunlar çok büyütülecek bir şey değil yani kişiden kişiye değişir
    Bazıları aldığı performanstan dolayı bu sorunları gözardı edebiliyor
    Ben de şu an Xiaomi mi6 kullanıyorum birkaç gün içerisinde Samsung'a geçeceğim
    Samsung olarak M31 veya M31s tavsiye ederim iki cihaz arasında pek bir fark yok baktığım kadarıyla

Poco X3 aldım ve 5 gündür kullanıyorum. Genel hatlarıyla memnunum(yurt dışı cihaz). Ben Xiaomi'nin amiral gemileri hariç ilk döneminde yazılım sorunu yaşamayan cihaz hatırlamıyorum. Son 6 yılda 4 Xiaomi telefon kullandım. Çevremde çok kişi Xiaomi aldı ,ilçede "Xiaomi ile milleti tanıştıran adam" diyorlar :)

Poco X3 kutu içerisindedeki yazılımını kullanıyorum ufak tefek göze batmayacak bug harici "en sorunsuz olanlardan birisi" diyebiliyorum. Bu gözler kamera hataları , bildirim sorunları düzelmeden desteği biten , ısınıma sorunları ve restart ile feleği şaşan( Mİ 4LTE) gibi cihazlar gördü .Mi 8SE ve Mİ 5S bildiğim en kötü yazılım olanları, bildiğin stabil rom bulamıyordum.

Note lite sanırım sensör sorunu hala karşımızda.

Xiaomi yazılımda hiç idda ettikleri gibi olmadı. Babamda meizu var tık demeden çalışıyor mesela.

Bunu bilerek alıyoruz, yani" donanım"satın alıp ,kendimizi asya ve çekik gözlü kardeşlerimizin kollarına bırakıyoruz , her Xiaomi modeline böyle baktım. Kilit açılınca Arrow OS'a geçeceğim

Kutu içeriğinde yazılımı sorunsuz nadir cihazlardan POCO X3

şuanki tek bug "ekrna süresini yanlış ölçmesi. %10 şarjda 8 saat ekran süresi gösterirken %2 şarj kaldığında 7 saat ekran süresi gözüküyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 11 Ocak 2021; 23:10:54 >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
    Benim ilk cihazım mi 6 ve bir daha da muhtemelen Xiaomi almam bugün son günüm
    ben bu kadar yazılım sıkıntısı olduğunu bilmiyordum ufak tefek ama bazen çok can sıkıyor
    Ama hakkını yiyemem 3 y yıllık cihaz normal kullanımda pil yine sabah sekizden akşam 6'ya kadar götürüyor ama wi-fi kullanmak şartıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hayırlı olsun hocam
    Benim ilk cihazım mi 6 ve bir daha da muhtemelen Xiaomi almam bugün son günüm
    ben bu kadar yazılım sıkıntısı olduğunu bilmiyordum ufak tefek ama bazen çok can sıkıyor
    Ama hakkını yiyemem 3 y yıllık cihaz normal kullanımda pil yine sabah sekizden akşam 6'ya kadar götürüyor ama wi-fi kullanmak şartıyla

Ben xiaomi'yi root, rom gibi işlemleri bilen ve uğraşan insanlar için öneriyorum. Diğer kullanıcılara Huawei, samsung gibi işini yapan cihazlar almalarını tavsiye ediyorum.

Mesela benim boot kilidinin açılmasına 48 saat kaldı. Açılsa biran önce modları döşeyeceğim :)

• Apple SE 2020 /S20FE / Oppo reno 4 / realme7pro veya xiamio bu fiyatlarda bir telefon. Hangisini önerirsiniz. Oyunda oynarım foto da çekerim müzık de dinleirm. Her alanda kullanırım trlefonu ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superoid -- 12 Ocak 2021; 23:16:9 >
  • superoid S kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak fiyat belirtir misiniz
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    6kya kadar hocam
  • 2000 TL maksimum fiyat olmak şartıyla; çift hatlı bir telefon önerebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.