Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
7.553
Cevap
95
Favori
241.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> ★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★
Giriş
    870 Mesaj
    merhaba hocam 4000 - 5000 arası suya toza dayanıklı ses kalitesi ve kamerası güzel ne önerebilirsiniz?

Redmi Note 7 modelini tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır daha iyi bir kamera daha iyi bir işlemci ile ve daha güncel bir model olmasından kaynaklı cihazı daha uzun bir zaman kullanabilirsiniz.

İthalatçı garantili bir model ile TR Distribütör garantili bir cihazın arıza yapma ihtimali aynıdır daha yüksek para veripte aldığınız bir cihazda sorunlar olabilir daha düşük bir fiyatla aldığınız üründe belki de olmaz burada biraz şans faktörü devreye giriyor.

Fakat ülkemizdeki servis ve satış sonrası destek maalesef ki kötü ekstradan para verip aldığınız TR garantili bir üründe bile kullanıcı hatası denilip işleminize son verebiliyorlar.

Şahsen tercihim garantisiz almaktan yana olurdu 1300-1400 TL aralığında RN7 modelini alıpta gidebildiği yere kadar kullanmak daha mantıklı geliyor açıkçası fakat karar ve tercih sizin.
    |
    |
    yksln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam şu an bende bu cihaza geçiş yaptım günlük telefonum olarak ön kamera konusunda konuşulanlar doğru fakat herhangi bir ısınma gözlemlemedim açıkçası fiyatına göre ( 2380 TL ) sunduğu özellikler gayet iyi sayılabilir 128 GB hafıza , Suya dayanıklılık , Çift Kamera ve Geniş Açı , P- OLED ekran , Hi-Fi vs. bir orta seviye ürün fiyatına amiral gemisi bir mdoel tercih etmek daha mantıklı cihaza 9.0 güncellemesi gelmiş fakat bir kaç sorundan dolayı geri çekilmiş güncellik noktasında 9.0 son güncellemesi olsa bile dolu bir cihaz gittiği yere kadar kullanılabilir
    |
    |
    Rammvier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam. 1300/1400 e sağlam bir yerden almak zor gibi ama araştırayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RdvnKrca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam şu an bende bu cihaza geçiş yaptım günlük telefonum olarak ön kamera konusunda konuşulanlar doğru fakat herhangi bir ısınma gözlemlemedim açıkçası fiyatına göre ( 2380 TL ) sunduğu özellikler gayet iyi sayılabilir 128 GB hafıza , Suya dayanıklılık , Çift Kamera ve Geniş Açı , P- OLED ekran , Hi-Fi vs. bir orta seviye ürün fiyatına amiral gemisi bir mdoel tercih etmek daha mantıklı cihaza 9.0 güncellemesi gelmiş fakat bir kaç sorundan dolayı geri çekilmiş güncellik noktasında 9.0 son güncellemesi olsa bile dolu bir cihaz gittiği yere kadar kullanılabilir

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba 2000 TL (+-200) bütçem mevcut.Eski telefonumuz LG G3 :) bizim ufaklık telefonu suya attı. Eşim için telefon bakıyoruz.Garanti olmazsa olmazımız. Tavsiyeniz nedir? bizi 3-4 yıl götürecek bir telefon lazım. Ayrıca Lg V30+ vatan teknosa gibi mağazalarda yok gözüküyor.alternatif olarak huawei ve xiami modellerinden öneriniz nedir, garanti olayı nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slethern -- 3 Eylül 2019; 16:26:13 >

• Yarbay
    4053 Mesaj

Merhaba Hocam ;

Belirttiğiniz fiyat aralığında ve belirttiğiniz koşullarda genellikle Samsung ve Huawei marka model telefonlar bulunabiliyor fakat Samsung modellerini pek önermiyorum , Huawei konusunda ise henüz belli olmayan sebeplerden dolayı önermem pek doğru olmaz çünkü alacak olsam kendime almam.

Alacağınız ürünün garantisiz olması sizin için sorun olmazsa forumdan yada sarı siteden veya Facebook üzerinden ;

OnePlus 7 Pro ve 7 modeline bakmanızı öneririm.
    |
    |
    fox5578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba Hocam ;

2380 TL gibi bir rakama internet üzerinden V30 + modeline erişim sağlayabilirsiniz.

Bütçeniz dahilinde garantili olarak Xiaomi Redmi Note 7 modeline bakabilirsiniz. Garanti konusunda TR garantili olanını tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
    |
    |
    slethern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba Hocam ;

Bütçeniz nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    maybe4you kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1423 Mesaj

2000-3000 arası düşünüyordum :)

|
    |

Hocam garantisiz ürün tercihiniz olursa forumdan yada sarı siteden veya Facebook üzerinden OnePlus 7 modelini düşünebilirsiniz.

|
    |
  • Binbaşı
    1423 Mesaj

Hocam fazla para vereyim sonradan başım ağrımasın diyenlerden biriyim. Zamanında hepsiburada'dan garantili lenovo Vibe p1 almıştım gayet memnunum. Artık kasmaya başladı o yüzden onun yerini güncel bir telefonla doldurmak istiyorum sadece. Yine uzun kullanmak için...

|
    |

Xiaomi tarafında belirtiğiniz gibi Mi 9T - Mi 9 SE - Redmi Note 7 modelleri tercih edilebilir.

LG tarafında V30 + modelini öneririm. Fakat güncelleme konusunda Android 10 alacağını düşünmüyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    M20 ve A20 arasında kaldım. M20 işlemci ve batarya konusunda A20 den önce, A20 de ekran kalitesi konusunda M20'den önde gibi duruyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Teşekkürler tavsiyeler için

|
    |
    Zimmerit

Bitmedi şu huawei karalama kampanyası honor 9 lite aldım pie güncellemesini aldığı gibi üzerine iki tane fix güncellemesi daha aldı mevcut modeller etkilenmeyecek ileride çıkacak modeller ise yapacakları anlaşmaya bağlı.
    |
    |

A20 modelinde HD+ bir ekran kullanılırken M20 modelinde FHD+ çözünürlük tercih edilmiş bu denklemde M20 daha alınası bir model fakat bütçenizi söylerseniz farklı model tavsiyesinde bulunanilirim.

|
    |
    guntoldu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Selam arkadaşlar telefon alcam kaç gündür inceleme yapıyorum internetteki bir çok video izledim videolarda meizu nun güncelleme almadığı vs yazıyor,Honor 10 lite, xiaomi note 7,Honor 8X , Meizu X8 modelleri arasında kaldım,note 7 ve Honor 8X diğer ikisine göre pahalı gerçi kullanma amacım Yarışmalara katılmak amacı ile kanarya üretimi yapıyorum kuşların resimleri ve videolarını çekmek ve arada oyun oynamak,sizin tavsiye görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Selam Hocam ;

Meizu konusunda dinledikleriniz doğru. İşiniz gereği daha iyi işlemcili ve daha iyi kameralı bir model tercih etmeniz daha mantıklı bir seçim olacaktır dolayısıyla Redmi Note 7 modelini tavsiye ederim.

|
    |
    KORKMAZ60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.