Şimdi Ara

telefon seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kız kardeşime telefon alacağım. 1 ay gibi bir sürem var. telefon sağlam olmalı, şarjı uzun gitmeli. kamerayı kullanan biri değil kardeşim. internette çok işi oluyor ve sürekli internette geziniyor. oyun da oynamıyor. yani alacağı telefonun en iyi vazifesi sörfte sorun olması telefonluk görevinde çekmeme gibi sorunu olmasın ve bataryası uzun gitsin. aklıma vibe p1m yatıyor ama daha başka seçenekler varsa onları da söyleyin. lenovo kullananlar nasıl o telefonlar yorumları biraz okudum iyi diyorlar genelde ama?

• lenovo k5 note

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen K5 Note aldım bende. Batarya konusunu şöyle izah edeyim. İlk 2 gün telefonu kurcalarken baya hızlı tükendi. Fakat çok uygulama falan yüklemiştim :D

Şuan sabahtan beridir bir fiil 4g açık. Her zamanki kullanım şeklindeyim. %88 kalan pil :D Eski telefonumda %40 şarj gitmişti. Batarya konusunda iyi olduğunu buradan bellidir, benim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

lenovo k5 note

quote:

hero4262321
    dediğiniz telefona baktım, güzel görünüyor şeklini de sevdim fakat fiyatı yüksek. Kardeşime alacağım ve o kadar param yok. olsa 100 daha ekleyip vibe p1 alırım o şarjda uçmuş. K% Note değil de düz K5 nasıl biliyor musunuz? Bir de vibe S1 lite dı sanırım onun da şekli hoş da batarya küçük gibi 2750 mah. nasıldır acaba. vibe p1m i hem batarya 4000 mah diye hem de fiyata göre uuygun diye almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

lenovo k5 note

quote:

hero4262321
    dediğiniz telefona baktım, güzel görünüyor şeklini de sevdim fakat fiyatı yüksek. Kardeşime alacağım ve o kadar param yok. olsa 100 daha ekleyip vibe p1 alırım o şarjda uçmuş. K% Note değil de düz K5 nasıl biliyor musunuz? Bir de vibe S1 lite dı sanırım onun da şekli hoş da batarya küçük gibi 2750 mah. nasıldır acaba. vibe p1m i hem batarya 4000 mah diye hem de fiyata göre uuygun diye almayı düşünüyorum.

Düz k5 in pil ömrü:3000mah internet hızıda iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-k5-akilli-telefon-gold.html
    bu linkte öyle olduğunu sööylemiş o yüzden dedim.
    benim sarj konusunda bu telefonla merak ettiğim şu. %100 de prizden çekip telefonun şarjı bitene kadar chrome da face de instada gezinsem ama bir saniye bile telefondan ayrılmadan. 6-6.30 saat gider mi?
    benim s4 miini var ve bu şekilde 4 saat 5-6 dakikaya zor ulaşıyor dolayısıyla yoğun kullanımda beni ancak sabah 8 den öğleyin 2 ye kadar idare ediyor. Alacağım telefon bu şekilde sabah 8 den aksam 8 e idare etmeli diye düşünüyorum. En kral özellikleri olsun hadi 20 çekirdek 10 gb ram 50 mp kamera 10k ekran 5+1 hoparlör olsun sonunda bu telefon 3 saat sonra ölecekse elimde o kadar özelliğin ne önemi var ki orta seviye bir telefonun yapacağı iş benim her işimi görüyor ama benim için telefonluk özelliği olan akıllı telefon lazım.
  • K5 note 32 gb 5 saati çıkarır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hero4262321 kullanıcısına yanıt
    o zaman kardeşim için zayıf kalır en iyisi vibe p1m almak gibi duruyor. çok da şık telefon k5 her özelliği güzel de batarya biraz daha iyi olsaymış keşke. Teşekkür ederim bilgi için.
  • Ascani A kullanıcısına yanıt
    vibe p1m aldım memnunum. güzelmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.