Şimdi Ara

Telefon önerisi ? (Max 1500)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar 5 yaşında bir z2 kullanıcısıyım ve artık emektar çok yıprandı.
    Gerek batarya olsun(1 günü çıkarmıyor)
    Gerek dokunmatik olsun (delirmeye başladı ben ellemeden yazı yazıyor)
    Gerek kamera olsun (bozuldu iyice )

Her açıdan yeni bir telefon almak zorundayım artık telefonda ihtiyacım olan şeyler öncelikle şöyle;

Kesinlikle ön ve arka kamera 1. sırada benim için çok önemli.
    Sonrasında batarya ömrü ile büyük ekran.
    Ve stabilizasyon.

Telefonda oyun oynayan birisi değilim,sosyal medyada ve youtube'da çok takılırım kameramı çok kullanırım ve stabil olmasına çok önem veririm ( bunun içinde oyun oynamasam dahi iyi bir telefon olması gerekiyor.)

Şuan düşündüğüm XA1 Ultra ve XA1 Plus var.
    Siz ne önerirsiniz marka model olarak? ikinci el 6S bakmayı düşündüm temizlerinden fakat batarya konusunda beni üzeceğini düşünüyorum açıkçası...

Şimdiden teşekkürler dostlar

• Sony Xperia Z5 al hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kozmonot.

Sony Xperia Z5 al hocam.
    Hocam neden böyle dedin ya kafamı karıştırdın şimdi

xa1 ultranın kamerası ve stabilitesi çok daha iyi bariz bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DexterMorgan. -- 20 Ekim 2018; 21:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan.

Hocam neden böyle dedin ya kafamı karıştırdın şimdi

xa1 ultranın kamerası ve stabilitesi çok daha iyi bariz bir şekilde

Alıntıları Göster
    O da güzel cihaz tabii de bir Z serisi değil :) İşlem gücü, tasarım, ve zamanın amiral gemisi bir cihaz olan Z5 daha mantıklı sanki. Tabi sana kalmış hocam, ama incele z5'i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kozmonot.

O da güzel cihaz tabii de bir Z serisi değil :) İşlem gücü, tasarım, ve zamanın amiral gemisi bir cihaz olan Z5 daha mantıklı sanki. Tabi sana kalmış hocam, ama incele z5'i

Alıntıları Göster
    Z5 ve Z5 premium yakın arkadaşlarımda var,evet amiral gemisiydi zamanında cihazlar haklısınız fakat 5 senedir telefonda hiç oyun oynamadım. Bu sebepten çok daha düşük güç ile daha iyi performans veren x64 grafik işlemciler ve 8 çekirdek 4 aktif 4 sanal telefonlar sanırım benim için daha uygun.

Dediğim gibi benim ihtiyacım olan şey kamera şarj süresi ve stabilizasyon sanırım 3 konuda da z5 ve z5 premiumdan daha iyi bir cihaz xa1 ultra fakat şöyle bir düşünce daha oluştu xa1 ultra yerine xa1 plus daha mı iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum?

• XA1 serisi de z5 serisi de bu saatten sonra alınmaz hocam. Bütçeyi biraz daha arttır ve nokia 8 al bence. Ama yok ben illa sony alacağım dersen 2. el XZ bunlardan daha iyi bir seçim olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.