Şimdi Ara

Telefon Önerisi ACİLL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben bu sene üniversiteye başlıyorum ve beni yaklaşık 5 yıl felan idare edebilecek güzel özellikli bir telefona ihtiyacım var.Benim aklımdaki telefon Xperia Z2,ailem pahalı olduğunu düşünüyor gerçi onların bütçeye uygun bir şeyler bulsam daha iyi olurdu.Öneriniz nedir?

• Z2 iyi bir seçim olur,ama daha düşük bütçeye Lg G2,Lumia 1320,925 gibi cihazlarda seni uzun götürür,yanlız hiçbir android seni 5 yıl götürmez bunu bil,Wp yada İos almayı düşün.

Lumia 930
    Lumia 1320
    Lumia 925
    Iphone 5C'de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Z2 iyi bir seçim olur,ama daha düşük bütçeye Lg G2,Lumia 1320,925 gibi cihazlarda seni uzun götürür,yanlız hiçbir android seni 5 yıl götürmez bunu bil,Wp yada İos almayı düşün.

Lumia 930
    Lumia 1320
    Lumia 925
    Iphone 5C'de olabilir.

Arkadasa katiliyorum hocam o yuzden 5c diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar sure hicbiri etmesede yine en uzun z2 ve G3 derim,ayrica M8 in 2 gb ram olmasi bu yonden ileriye donuk eksiklik yaratir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlara katılıyorum. iPhone 5c uygun bir telefon ios uzun ömürlü bir sistem.sıkıntı yaşamazsın. f/p de en iyilerden. piyasada 1489 a bulabilirsin.

http://www.novabazar.com/Apple-iPhone-5c-Resmi-Distributor-Garantili-_258331.html#0
  • venerdi V kullanıcısına yanıt
    iPhone 5s alma ihtimalim de var aslında ama 6yı beklemeli miyim yoksa direk 5s iyi mi?
  • mademoiselle96 M kullanıcısına yanıt
    bütçem sınırlı diyorsun. 5s ile 5c arasında 500 tl fark var ki 5s tense g3 ü tavsiye ederim. iphone 6 nın ise hem fiyat hem beklenti açısından tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.
  • 5Sene kullabileceğini sanmıyorum ama epey uzun süre kullanmak istiyorsan iphone ya da lumia alman şart.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.