Şimdi Ara

Telefon Ölümüne Kasıyor [Galaxy Ace]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon menü geçişlerinde bile aşırı kasıyor sürekli ram'i silmem gerekiyor artık dayanılmaz hale geldi , gereksiz herşeyi sildim 5-6 tane uygulama kaldı sadece facebook-twitter falan temel uygulamalar kaldı ama dediğim gibi aşırı kasıyor.Ayrıca telefonun garantisi devam ettiği için root edemem , sizce ne yapmalıyım anlatırsanız sevinirim.

• Arkadaşlar yardım edebilecek yokmu gerçekten sorunlar çok kötü.
  • Uuup
  • Aramıza hoşgeldin
  • kurtulmanın tek yolu atmak, kıyamıyorsan satmak.

6 aya yakın kullandım ilk android cihazımdı kullanmak denilebilirse
  • ram booster diye bir uygulama var onu yükle dene
  • Menùde kasmak nedir ya bir oyunda falan kassa hadi neyse direk menü , cevaplar icin saolun arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düzeldimi sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsons

düzeldimi sorun

Yok işe yaramıyor program malesef , küçük farklar var ama sorunu tamamen çözmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona reset felan attınmı fabrika ayarlarına döndür
  • Ne kadar süredir kullandığınız önemli, android sistemde uygulama kalıntıları kalır ve bir süre sonra sistem şişer ki ace ram konusunda ortalama bir seviyede, wipe atabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks

Ne kadar süredir kullandığınız önemli, android sistemde uygulama kalıntıları kalır ve bir süre sonra sistem şişer ki ace ram konusunda ortalama bir seviyede, wipe atabilirsiniz..

Mayıs 2012 civarında aldım arkadaşım.Buarada hard reset garantiyi etkiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitedEdition -- 31 Ocak 2013; 13:06:38 >
  • quote:

telefona reset felan attınmı fabrika ayarlarına döndür

Ayarlardaki gizlilik bölümünden fabrika ayarlarına döndürdüm fayda etmedi ve birde rootsuz uygulamaları sd karta atma dosyası mı ne var onu yaptım gerçekten sd karta atıyor ama yinede kasma problemi devam ediyor kanser olacam okadar yavaş çalışıyor ki kullanamaz oldum 1 ay kadar önce böyle sorunları yoktu benim istediğim menüde ve basit şeylerde kasmasın yeter oyunlardan ümidi zaten kestim kesmesem bile adam gibi oyun yok ama onları bile yüklemiyorum , ya ben angry birds oynayamayacaksam , angry birdsi bırak menüde adam gibi gezemeyeceksem ne cacığa yarıyor bu android arkadaş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitedEdition -- 31 Ocak 2013; 13:15:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LimitedEdition

quote:

Ayarlardaki gizlilik bölümünden fabrika ayarlarına döndürdüm fayda etmedi ve birde rootsuz uygulamaları sd karta atma dosyası mı ne var onu yaptım gerçekten sd karta atıyor ama yinede kasma problemi devam ediyor kanser olacam okadar yavaş çalışıyor ki kullanamaz oldum 1 ay kadar önce böyle sorunları yoktu benim istediğim menüde ve basit şeylerde kasmasın yeter oyunlardan ümidi zaten kestim kesmesem bile adam gibi oyun yok ama onları bile yüklemiyorum , ya ben angry birds oynayamayacaksam , angry birdsi bırak menüde adam gibi gezemeyeceksem ne cacığa yarıyor bu android arkadaş ya

Hocam aynen bende 7 aydır kullanıyorum telefon çok yavaşladı , acaba benmi abartıyorum dedim pedere verdiğim samsung f480 e baktım ikisinde aynı anda rehbere ve menü dönüşe bastım f 480 daha hızlı Clean master diye bir program kur faydasını görürsün gereksiz herşeyi siliyor , ram booster benim telefonu dahada kastı , bence dışardan bir custom rom attırabilirsin böyle kullanmak gerçekten işkence , ben satıcam büyük ihtimalle...

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

quote:

Orijinalden alıntı: LimitedEdition

quote:

Hocam aynen bende 7 aydır kullanıyorum telefon çok yavaşladı , acaba benmi abartıyorum dedim pedere verdiğim samsung f480 e baktım ikisinde aynı anda rehbere ve menü dönüşe bastım f 480 daha hızlı Clean master diye bir program kur faydasını görürsün gereksiz herşeyi siliyor , ram booster benim telefonu dahada kastı , bence dışardan bir custom rom attırabilirsin böyle kullanmak gerçekten işkence , ben satıcam büyük ihtimalle...

Büyük ihtimal satamam çünkü alıcı çıkacağını sanmam ve telefon hediye olduğu için satmayı düşünmüyorum , hatalar devam ederse rom attıracağım büyük ihtimal.Birde telefona 2.3.6 yükleyince sorunlar oldu tesadüfmü oldu anlamadım 2.3.5 gayet iyiydi .İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitedEdition -- 31 Ocak 2013; 13:37:41 >

• Telefonu güvenli modda açmayı deneyin eğer aynı sorun olmazsa, problem uygulamalardadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks

Telefonu güvenli modda açmayı deneyin eğer aynı sorun olmazsa, problem uygulamalardadır

Hocam dediğinizi yaptım değişik bir ekran çıktı anlamadım birşey nasıl kapatacağım bu ekranı pili söktüm taktım yine aynı ekran çıktı ne yapmalıyım.

Edit: reboot yaptım telefona zararı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitedEdition -- 1 Şubat 2013; 0:43:22 >
  • aynı sorun annemdede vardı fabrıka ayarına donduk duzeldı galaxy acelere fazla bişey yüklemye gelmiyor hemen kasmya baslıyor sonucta 250 mb ram var
  • o tele para verilmez yazık.
  • bende galaxy pro var bendede menü geçişleri arasında bazen kasma oluyor. genelde internete bağlandığım zaman çok kasıyor. param olsa kırar atarım telefonu babalar gibi iphone alırım. Lanet olası samsung !!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.