Şimdi Ara

Telefon kapalıyken bile şarjı bitiyor ?? (Bu Farklı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
41.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şarj konusunda onlarca konu var bende biliyorum ama benimki farklı
    Telefonum 4s şarjı çok çok az gidiyordu öyleki gece şarjı %100 olan bir telefon sabah uyanıp elime aldığımda kapanmış oluyordu ! (3g,wifi,bildirim herşey ama herşey kapalı iken hatta ekran parlaklığı bile %50 nin altında)
    Durum böyle olunca bende bataryasını değiştirdim bu sefer telefonu işe giderken cebime koyuyorum sadece saate bakmak için kullanıyorum ama sadece ve sadece 7 saat dayanıyor !!

Sorun neyden kaynaklanıyordur sizce ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ö+y=m -- 28 Temmuz 2012; 23:16:03 >

• 7 saat kullanım süren mi yoksa kullansan da kullanmasan da 7 saat mi gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

7 saat kullanım süren mi yoksa kullansan da kullanmasan da 7 saat mi gidiyor
    kullanmadan 7 saat kullanırsam 6 saat civarında gidiyor

Bu arada telefonu şarj ederken telefon acayip derecede ısınıyor acaba bu ısıdan kaynaklanan şarjı tam alamadığı için mi şarj dayanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ö+y=m -- 28 Temmuz 2012; 23:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ö+y=m

iCloud yedekleme acıksa kapat ve restore et.
    Edit: yeni İPhone olarak tanıt ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion -- 28 Temmuz 2012; 23:37:31 >
  • Telefonu iyi incelemek lazim pil biyerden bosaliyodur yazilimsal bisey olabilir servise baktirin pil degistirmek cozum degil buyuk bi sorun bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion

quote:

iCloud yedekleme acıksa kapat ve restore et.
    Edit: yeni İPhone olarak tanıt ama

Alıntıları Göster
    maalesef restore edemiyorum çünkü etkinleştirme ekranını geçemiyorum üstelik wifi de bozuk jailbreak yaparkende önce aktif edin uyarısı alıyorum bu 4s lerde aktifleştirme gevey dışında olmuyor bildiğim kadarıyla

• quote:

maalesef restore edemiyorum çünkü etkinleştirme ekranını geçemiyorum üstelik wifi de bozuk jailbreak yaparkende önce aktif edin uyarısı alıyorum bu 4s lerde aktifleştirme gevey dışında olmuyor bildiğim kadarıyla

Jbyi absinthe yerine redsnowla yaparsanız otomatik olarak aktiflesir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tr garantili ise garantiye ver normal bir durum değil. Bataryasını nasıl değiştirdin
  • quote:

Telefonunuz hic dustumu sallayin bi ses geliyomu icinden parca oynuyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

redsnow da da önce aktifleştirme istiyor bildiğim kadarıyla :S
  • quote:

Tr garantili ise garantiye ver normal bir durum değil. Bataryasını nasıl değiştirdin

maalesef tr garantili değil gevey ile kullanıyorum bataryasını netten izlediğim videodaki gibi değiştirdim kolaydı zaten
  • quote:

quote:

maalesef tr garantili değil gevey ile kullanıyorum bataryasını netten izlediğim videodaki gibi değiştirdim kolaydı zaten

Alıntıları Göster
    Donanımsal bir sorun olmalı, yoksa hiç kullanmadığın zaman bir telefonun şarjı 7 saatte bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

quote:

Telefonunuz hic dustumu sallayin bi ses geliyomu icinden parca oynuyomu

benden önce düştümü bilmiyorum ama benim elimdeyken düşmedi ve bu sorun önceden olan birşeymiş sallayınca ses gelmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

redsnow da da önce aktifleştirme istiyor bildiğim kadarıyla :S

O zaman baseband koruyarak custom fw hazırlayın sonra shift+restoreye basıp custom fwyi yükleyin iTunesden sonra redsnow 5.1.1 icin olanı indirip Jbyi yapın. (Google'da ilk dediğim seyi bulabilirsin)
    Redsnow aktiflestirme istemiyordu

• quote:

Donanımsal bir sorun olmalı, yoksa hiç kullanmadığın zaman bir telefonun şarjı 7 saatte bitmez.

donanimsal ise hangi parçadadır acaba bunu merak ediyorum
  • quote:

quote:

donanimsal ise hangi parçadadır acaba bunu merak ediyorum

Alıntıları Göster
    @gtr5000
    hocam 4s lerde custom fw yok maalesef
  • quote:

@gtr5000

Youtube'da yapan vardı ama favorilere attığım video silinmiş belki sahtedir ama bulursam eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion

quote:

@gtr5000

Youtube'da yapan vardı ama favorilere attığım video silinmiş belki sahtedir ama bulursam eklerim

Alıntıları Göster
    arkadaşlar merak edenler için söylüyorum cihazı restore ettim ama yine düzelmedi
  • quote:

arkadaşlar merak edenler için söylüyorum cihazı restore ettim ama yine düzelmedi

Alıntıları Göster
    hocam bir sorun olduğu belli benimki kapalıyken şarjı artıyor, gece kapatıp sabah açınca yaklaşık %6 7 oranında artıyor (ciddiyim) aldığınız batarya orijinal midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hocam bir sorun olduğu belli benimki kapalıyken şarjı artıyor, gece kapatıp sabah açınca yaklaşık %6 7 oranında artıyor (ciddiyim) aldığınız batarya orijinal midir ?

Alıntıları Göster
    hayır orijinal değil ama cihazım kendi orijinal bataryasında da aynı sorun vardı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.