Şimdi Ara

TELEFON ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR + 600 TL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI - HB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
15.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 600 lira nakit fırsatından yararlanmak için son 15 gün içerisinde hbden telefon almış olmak gerekiyor.
    Yani önce SE 2 siparişi vereceğiz
    telefon siparişi onaylandıktan sonra eskiyi getir, yeniyi götür sayfasından satmak istediğimiz telefonun bilgilerini gireceğiz. ( örn: benim telefonuma 2500 lira biçti sistem )
    ardından telefonu kargolayacağız
    adamlar değerlendirecek
    bize teklif sunacak ( 2500 olmak zorunda değil, 2000 de olabilir misal)
    biz teklifi kabul edersek hesabımıza satmış olduğumuz telefonun ücretini yatıracaklar. ( 600 lirası hb'nin kendisinden olmak kaydıyla. yani adamların teklifi diyelim 2.000, siz onayladınız, hesabınıza 2600 yatacak. )

Sonuç olarak biz her halükarda SE 2 nin fiyatını kafadan ödeyeceğiz. HB'nin burada herhangi bir kaybı yok. O ürünü satıyor, 5300 lirayı alıyor. 2. el alıcısı da mutlaka fiyat kırar diye düşünüyorum. Yani sistemin ilk etapta teklif ettiği tutarı onaylamaz diye düşünüyorum. SOn olarak ibana telefon ücretinin ne zaman yatacağına dair bir taahhüt yok. 1 gün sonra da yatabilir, 1 ay sonra da . Bu da kredi kartlarında hesap kesim tarihine ödenmemesi gibi bir durumla sizi karşı karşıya bırakabilir. Tabi para yoksa, para varsa zaten adam hiç bunlarla uğraşmaz, gider apple.com.trden siparişini verir geçer.

Bana güvenilir gelmedi bu sistem.

ekleme: sistem, kullandığım telefona hediye çeki için 2500 lira, nakit için 2250 lira fiyat biçti.
    Tam bir çöp. Kazıklanmak isteyen buyursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 29 Mayıs 2020; 12:47:4 >

• telefonu alın kutuyu açmayın .cihazınıza kötü fiyat verirse iade edersiniz..

( iphone se için 3 k vermem) zaten satılmadığı için destekleniyor
  • Hocam sen teklif verirken 7 yazdığına eminmisin? 7 Plus 32 için 2400 civarı bir rakam veriyor. 7 32gb için 1800tl gösteriyor uygulama. Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olma
  • Milleti ....mek için yapılan kampanya

Diyelim ki P20 pro ya 2000 tl teklif sundu telefonu verdiniz 1250 tl den sayarlarsa ...

Böyle bir kampanya dolandırıcılıktan başka birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 29 Mayıs 2020; 13:0:52 >
  • hadi se aldık diyelim sonra telefonu gönderdik ya bahsedilen rakamı vermezlerse telefonda hata var diyip geri yollarlarsa uğraş dur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

hadi se aldık diyelim sonra telefonu gönderdik ya bahsedilen rakamı vermezlerse telefonda hata var diyip geri yollarlarsa uğraş dur
    birde sağlam verip bozuk almak var
  • Çerçevenin ekranı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB ne veriyorsa ben 2 katını veriyorum hadi hodri meydan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyrexiz -- 29 Mayıs 2020; 13:58:35 >
  • Bende de iphone 7 var ama bunu satıp SE almak mantıklı gelmedi arasında çok fark yok görüntü olarak vs iphone 11 çıkalı bile çok oldu sonuçta
  • iphone 6s 16 gb’a 990 fiyat çekti. ama bunu satıp se almak doğan şahin değişimi gibi bir şey az çok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet sağlam telefona ederinin altında fiyat veriyor ben bozuk telefon için denedim kırık açılmıyor vs. diye.
    20tl fiyat biçti fakat 600tl iphone se iadesi ile sıcak bence. Sanırım bir süre kimse 500-600 indirimle satmaz bu telefonu.
    İphone se almayı düşünen biri için gayet mantıklı.

• Slim ps4 e 900 tl fiyat verdi.Saka gibi.Kendi 4kya satıyor ama.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    901e anlaşalım ucuza gitmesin :)

• Sony z2 ye teklif yok. Asdassda...

• Bazı arkadaşlar nakit satmak istiyorumla hediye çeki istiyorumu karıştırıyor. Eğer 600 TL indirimi istiyorsanız nakit satmak istiyorum seçeneğini seçmelisiniz nakit ile hediye çeki arasında da fiyat farkı var benim telefon 6S 64gb hediye çekinde 1500 TL veriyor nakitte 1350 TL veriyor yani 1350 TL + 600 TL olacak
  • hacıfe kullanıcısına yanıt
    Aynısını benim bozuk 8 plus için yaptım, daha önce su kaçması nedeniyle servis dışında tamir gördü. 180 TL fiyat biçtiler, 600 de eklenince 780 oluyor, mantıklı geldi ama ya cihazımı almama gibi bir durumları olursa? Kafamı kurcalıyor.

• iphone6s plus 64GB ile ben de kervana katıldım. yurtdışı kayıtlı olduğu için endişeleniyordum ikinci el satmak için, para iadem onaylanınca pasaport kaydımdan düşerim gönül rahatlığı ile..
  • Ben iki sene önce 3500 TL'ye iPhone 8 64 Gb almıştım, nakit iade seçeneği + 600 TL kampanya ile bana 3075 TL iade seçeneği sundu bence gayet iyi. Ama 2.224 TL ödeme yapıp yine aynı boyutlarda olacak şekilde telefonu yenilemeye gerek var mı bilemedim, belki sırf portre modu ve daha güçlü işlemci için olabilir.

Aslında mantıklı ve gayet sıcak bir kampanya gibi, ikinci el ilan sitelerinde ölücüler ile uğraşmaktansa.
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi kafamı bi şey karıştırdı, nakit iade seçeneğinde kendisi +600 tl hesaplayarak göstermiyordur değil mi?
  • JoSeePh kullanıcısına yanıt
    kampanya sayfasında da yazıyor, nakit iadede belirtilen tutara 600TL daha eklenecek.

"iPhone SE model telefonlardan birini satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak 600 TL ayrıca müşteriye ödenecektir."
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.