Şimdi Ara

TELEFON ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR + 600 TL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI - HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
15.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburada da eskiyi getir yeniyi götür kampanyası uzunca bir süredir vardı, ancak dün gece iphone se 2020 modeli için ek +600 tl daha çek veriyor bu sayede kampanyada fırsata dönüşüyor. Şöyle ki;

bendeki cihaz iphone 7 32gb silver 2 senelik bir cihaz, ikinci el piyasası 2200-2500 civarlarında sarı sitede. telefonuma toplam da 2400 fiyat verdiler 600 tl çek dahil. Yani 2900 daha ek ödeme yaptım ve iphone se 2020 siparişi verdim.

Bu konuyu değerli forumdaşlarımla bi tartışalım, iphone se 2020 modelini zaten bekliyorduk f/p anlamında güzel bir cihaz, telefonumu da 2900 tl verip yenileyebileceğimi düşününce ben mantıklı buldum aldım.

benim gibi başka deneyen var mı? yada vermeyi düşünen? size ne kadar fiyat verdiler, bunları paylaşabilirseniz çok sevinirim

https://www.hepsiburada.com/staticpage/343997297215565

arkadaşlar ben biraz alırken eksik bilgi eklemişim burdan süreci anlatayım,

şimdi kampanyaya girdiğinizde size çekle mi yoksa cash back olarak mı diye soruyo,

ben cashback seçtim, yani iphone se 2020 yi direkt 5300 tl ödeme olarak aldım. orda diyo ki ortalama teklif fiyatı bu, siz telefonu satın alın bize diğer cihazı yollayın bizde size onun ödemesini yapalım demek istiyor yani. ben verilerim olduğu için yeni gelen telefonuma bunları aktarmış olucam, işim bittiğinde de eski telefonumu yollayıp orda belirttikleri tutarımı onlardan alıcam

diğer sistem çek sistemi, siz teli yolluyorsunuz bakıyorlar inceleniyo ona göre diyolar ki bu kadar eder, size o tutar çek veriyorlar sizde ondan sonra telefonu o çek + eksik kalan nakit tutarınızı vererek alıyorsunuz

yani yöntem bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitatlii -- 29 Mayıs 2020; 11:11:51 >

• Sıcak fırsatlar ailesi mesaiye erken başlıyor :D sayfalarca konuşulmuş bile.

Arkadaşlar ben size biraz durum kritiği yapayım belki faydalı olur.

Şimdi öncelikle iphone se önceki modeldende bildiğiniz gibi kasanın genelde son cihazı oluyor ve sonra o kasayı kullanmıyorlar yeni nesillerde. Bugün bile baktığımızda önceki se çok iyi şekilde kullanılmaya devam ediyor ben en sağlam modellerden biri olduğunu düşünüyorum, muhtemelen bu 2. modelde öyle olacak.

Evet çerçeve kalın ve eski katılıyorum ama bu boyutta bu kadar güçlü bir cihaz bulmanızın imkanı yok ilk bunu kabul etmek lazım, küçük boyutta telefon sevenler için gayet iyi.

iphone 11'in 7300 liraya satıldığı bir dönemdeyken 5300 fiyat gelmesine çokta şaşırmamıştım doğrusu. Ki gene diğer telefonlara baktığınızda yazılan rakamlar artık çokta göze batmıyor.

Ama kendinize şunu sormanızı isterim, gerçekten ihtiyacınız var mı? Elinizdeki telefonun pilini değiştirip, varsa eksiklerini giderebiliyorsanız ve size günün sonunda yetiyorsa bence çokta düşünmeyin derim çünkü son yıllarda üretilen cihazlar zaten günümüz uygulamalarına rahatça yetişebiliyorlar. E 4.7 inçle kimseninde günümüz koşullarında alıp, PUBG oynayacağını düşünmüyorum, bakan arkadaşlar muhtemelen güncel bir sürüme geçmek için bakıyorlardır.

Amerikada 400 Dolar olan telefonun fiyatı dolar kuruna 7 desek 2800 liraya geliyor, gerisi vergi. Telefonlarda vergi maalesef çok yüksek. Uygun denilen fiyatlara telefon alırsanız paranızın çoğu vergiye gidiyor. Ki Amerika'da zaten cashback ile saydıkları miktarlarda telefonu düşünmeden değiştirebileceğiniz oranda zaten.

Neyse bir TR şartlarına ve şu anki indirime dönelim:
    Hepsiburada ve birçok yer zaten bunu yapıyordu uzun süre, tabiki komik rakamlar öneriyorlar pek mantığı yok bizler için, adam oradan da parayı kazanıyor. Sadece ufak bir 600tl koymuş, belki oradan doğru bir modelle indirimden maksimum yararlanma ihtimaliniz olabilir diye düşünüyorum, illede ben telefonumu değiştireceğim diyen dostlar için.

Tabi telefonunuzda bir sorun olmamasına dikkat edin, çünkü siz hiç sorun yokmuş gibi bilgileri girer "aa iyi 2000 veriyor" diyip gönderirseniz, onlarda sorunu bulurlarsa güzelce fiyatı 1000 liraya kırarlar sizin 600 tl olur eksi 400tl, sizde ucuza telefon verdiğinizle kalırsınız, çünkü siz ilk cihazı satın alıyorsunuz. (rakamlar tamamen örnek)

Peki bu kime en sıcak fırsat olur:
    çok yüksek ihtimalle hepsiburada'nında baz aldığı iphone 7 32gb kullanan arkadaşlar için en mantıklı duruyor, zaten reklamı en yüksek faydayı sağlayan ürünle yaptığını düşünürsek kolay bir çıkarım. Diğer modellerde muhtemelen ya hepsiburada az fiyat önerdiği yada siz daha yeni telefonu onlara ucuza verdiğiniz için kayıplarınız olacaktır.

Iphone 7 (32gb) HB fiyatı - 3.300
    Iphone 7 (32gb) HB cashback 1800 + 600

Iphone se (64gb) HB fiyatı 5300

Sizde elinizdeki cihaza göre hesaplayın bakın duruma.

İşin özünde tabiki hepsiburada kazançlı çıkıyor, hem ürün satıyor hemde sizin sattığınız cihazdan kar ediyor. 2. el satışla, ölücülerle falan uğraşmak istemeyen elinde doğru modeli olan arkadaşlar cihazlarının piyasasına baktıktan sonra karar verebilir ama benim önerim elinizdeki cihaz muhtemelen yetiyordur ve bunu aldığınızda dünya daha güzel bir yer olmaz sizin için, buna bütçe ayırana kadar kendinize bilgisayar, foto makinesi, ses sistemi falan bakın derim, cebinizdeki paradan faydalanmış olursunuz, boşuna durduk yere bu kadar vergi ödemeye gerek yok.

Sıcak fırsat mı ? Meh... doğru cihazı olana ılık işte :)
  • 2000tlye aldığım Xiaomi Note7'ye 750tl fiyat biçti.Şaka gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DieForMC D kullanıcısına yanıt
    hocam zaten olay +600 tl vermesi, onla birlikte mi 750 tl ? yoksa o dahil 1350 tl oluyorsa güzel fiyat ben mi yanlış düşünüyorum?
  • Hem se modelini almanız hemde kendi cihazınızı nakit olarak vermeniz gerekiyor dikkat hediye çeki isterseniz kampanyadan faydalanamazsınız.
    Ayrıca nakit alımda fiyatlar farklı örneğin iphone 7 32 gb modeline hediye çeki olarak 1.999 tl fiyat verirken nakit seçeneğinde fiyatı 1.799 tl ye düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oralet82 -- 29 Mayıs 2020; 12:46:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece iPhone içinmi bu 600 TL yoksa tüm telefonlarda geçerli mi. Ekranı kırık bir general Mobile telefonum var 200 TL biciyo. 600 TL alırsam çok sıcak fırsat.

• cellojn kullanıcısına yanıt
    tüm cihazlar için olması lazım hocam eski iphone modelleri diye belirtilmemiş, yukarda arkadaş redmi note 7 yi denemiş, sizde bi dener misiniz?
  • Diyelimki telefonumu onaylamadı ne olacak sonra? Ya da daha az para verdi?

• Iyi guzelde Se alinmaz.4.7 inc gunumuzde yeterli degil kaldi ki cerceveler medeniyet ilan etmis.Bedava olmasi lazim su telefonu kullanmak icin birde 5k istiyorlar kesinlikle etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordpeyniri

Diyelimki telefonumu onaylamadı ne olacak sonra? Ya da daha az para verdi?
    Ben de aynı soruyu yazmak için geldim. Önce telefonu alacağız, sonra nakit almak istiyorum diyeceğiz ama ya teklif ettiği tutardan daha az bir fiyat verirse veya almak istemezse?

• Temiz LG3 50 tl PS3 75tl
    çöpe atarım bunlara vermem
  • 1500 liraya max 1 haftada satacağım cihaza 720₺ verdi.

• polyo kullanıcısına yanıt
    hocam + 600 tl de çek veriyor mu ? önemli olanı zaten o kısım, lg g3 ü toplamda 650 tl ye satıyorsa mantıklı bi teklif değil mi
  • arkadaşlar 64 6s'e 1500 lira fiyat biçti. Cihaz gerçekten temiz ve sorunu yok. Şimdi bu cihazı nereye göndereceğiz ve 2100 lira indirimle mi alacağız?
  • arkadaşlar ben biraz alırken eksik bilgi eklemişim burdan süreci anlatayım,

şimdi kampanyaya girdiğinizde size çekle mi yoksa cash back olarak mı diye soruyo,

ben cashback seçtim, yani iphone se 2020 yi direkt 5300 tl ödeme olarak aldım. orda diyo ki ortalama teklif fiyatı bu, siz telefonu satın alın bize diğer cihazı yollayın bizde size onun ödemesini yapalım demek istiyor yani. ben verilerim olduğu için yeni gelen telefonuma bunları aktarmış olucam, işim bittiğinde de eski telefonumu yollayıp orda belirttikleri tutarımı onlardan alıcam

diğer sistem çek sistemi, siz teli yolluyorsunuz bakıyorlar inceleniyo ona göre diyolar ki bu kadar eder, size o tutar çek veriyorlar sizde ondan sonra telefonu o çek + eksik kalan nakit tutarınızı vererek alıyorsunuz

yani yöntem bu
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    benim 128gb 6s'ime 1150 tl fiyat biçti, 64 seçeyim dedim 1250 tlye çıktı nasıl saçmalık bu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitatlii

arkadaşlar ben biraz alırken eksik bilgi eklemişim burdan süreci anlatayım,

yani yöntem bu
    Hocam aldığınız üyelikle 6s 16gb sorgulaması yapar mısınız? Bende 990 tl verdi sizde 1600 tl çıkması lazım eğer kampanya doğruysa.

• malitatlii kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı düzeltin derim.

• redmi note 8'e 750 tl fiyat biçtiler
  • Noo Pasaran N kullanıcısına yanıt
    14 gün iade süresi var açmam telefonu baktım sıkıntı çıkıyor iade ederim, zaten 7 veya 8 alıcaktım. Güzel olur inşallah.

• benim 6s 64 gb telefonuma 1500 tl fiyat verdi şimdi bu verdiği fiyat 1500+600 şeklinde mi olucak ben yeni telefon alırken. Yoksa o fiyat hediye çeki işlenmiş haldeki fiyatı mı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.