Şimdi Ara

telefon çaldığında yanan mini led sticker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hatırlarmısınız 2003-2005 yılalrında cep telefonunun arkadsına incecik bir led yapıştırılıyordu ve telefon çaldığında yanıyordu. sanırım telefonun yaydığı elektromanyetik alan ile çalışıyordu. ondan bulma imkanımız varmıdır sizce?

• Kardeşim 1 haftadır yoğun şekilde arıyordum buldum. Aklına gelebilecek heryere sordum ama AliExpress te buldum sipariş verdim. Sırf sana cevap verebilmek için foruma üye oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alican5567

Kardeşim 1 haftadır yoğun şekilde arıyordum buldum. Aklına gelebilecek heryere sordum ama AliExpress te buldum sipariş verdim. Sırf sana cevap verebilmek için foruma üye oldum.
    O kada rzahmete girmişsin bir de link versen zahmetin boşa gitmicekti.
  • Kardeşim şöyle anlatayım 25-30 aksesuar mağazasına mesaj attım bu ürünü bana bulabilirmisiniz şeklinde bir tanesi geri dönüş yaptı bana 40 ayrı modelde sticker attı hangilerini istediğimi sordu. Direk ürün linki vermedi vip müşteri şeklinde bir alışveriş linki attı. Tanesi 4 küsür dolara 3 tane aldım.

http://s.aliexpress.com/IzQvuu2Y satıcı ile iletişime geçerek satın alabilirsin. Pahalı biliyorum ama ben başka bir yerde bulamadım.

• Alican5567 A kullanıcısına yanıt
    bunu biraz araştırdım. şuan malum 4,5G ile çalışıyor telefonlar. bu stickerlar 2g sinyaline uyumlu olduklarından 3G sistemi geldiğinden beri kullanılamaz olmuşlar, o yüzden piyasadan kalkmış diye anlatılmıştı bana. alibaba.com da toptan satıcıların bazılarında ben de buldum ama parekende 1-2 dolara satan olsa demelik alınabilirdi.
  • Kardeşim bugün elime geçti ürünler evet iphone 6s plusta operatör ayarları ile ne kadar oynadıysamda yanmadı 😊 ama bir videoda iphone 4 yada 4s emin değilim onda yanıyordu. Ama koleksiyonluk bir 8310 um var onu çıkardım ona taktım çok güzel yanıyor zıkkım. İnat etmiştim buldum ya o yeter. Bir şekilde halledersem bilgilendiririm seni.

süpersin, keske eski telefonlarımdan olsa aldıgın yerden alırdım :D yenilerde çalışmaması çok kötü :(
  • Yinede yapıştırdım arkasına duruyor yav ben 2g sinyali ile nasıl çalıştırabilirim telefonu acaba. Yani böyle arada sırf yansın diye böyle bir durum mümkün değil mi.

• Kardeşim çözdüm olayı ispat videosunu görmeni isterdim ama nasıl atacağım sana bilmiyorum. Şebeke ayarlarından ayarladım iphone 6s plus ile çalıştı çok güzel yanıyor.

telefonunla çek kaydet telefonuna, buradan paylaşabilirsin. ama ispat etmene gerek yok inanırım ben :D

hangi işlemi yaptın onu merak ettim. onu soylersen ben de senin aldıgın yerden hemen sipariş vereyim.
  • Kardeşim Video nasıl yükleniyor buraya

• telefon çaldığında yanan mini led sticker

Mereba isikli led stickirdan bende istiyorum nerden aldiniz acaba
    VAYYYY BEH :'(

Duygulandırdınız be hocam :D Ben de heves ettim aramaya başladım bakalım neler olacak Bu arada 3g ve 4.5g versiyonlarının üretilmemesinin sebebi nedir acaba?

Teknik olarak yanlış bilmiyorsam dalganın frekansı artınca enerjisi de artıyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin, yeni teknolojiler de daha hızlı veri aktarımı için daha yüksek frekanslar kullanıyorlar, yani yapılmaması için hiçbir sebep yok, sadece anten ayarı yeterli olur gibi.

Belki de 2g sinyalleri şifresizdi ve o sayede yanıyordu ne bileyim belli bir örüntüde sinyal algılarsa. Vallaha çok ilginç zımbırtılardı ama ya sihir gibi gelirdi bana... Gerçi bazı dangalaklara daha da fazlası olmuş etraftaki radyo dalgalarıyla elektrik ürettiğini iddia eden 3-5 dallama da bu döneme geliyor.

Bu yazıyı okuyup "ulan acaba" deme ihtimali olanlar için de söyleyeyim: hayır baba üretemezsiniz, en fazla işte o ledi yakarsınız... O da en fazla.

• telefon çaldığında yanan mini led sticker

bundan bulma şansım var mı

• Yok tur kardeşim.

• konu güncel mi arkadaşlar bende bulmak istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konu 5 yıl önce açılmış ve bulmuşlar , umarım şimdi de vardı.... 2023 de konuyu tekrar açmamız telefon çaldığında yanan mini led sticker telefon çaldığında yanan mini led sticker 

• Facebook antika telefon pazarında var bunlardan.

Yanlız eski olanlar sadece 2g şebekesinde çalışıyor ve sönük yanıyormuş. Bilenler bilir önceden telefonlarda askılık takılacak bölme olurdu, oraya iple bağlanan stickerler efsaneydi, deli ışık yayardı.

Asıl bulması zor olanlar bunlar.birtane bulsam aktif olarak kullandığım sx1!e takacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.