Şimdi Ara

Telefon bir anda donup kasmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

N915F Galaxy Note Edge kullanıyorum arkadaşlar dün lenovo tabletimin şarj aletine takdıktan sonra bir anda kendini resetleyip download moda aldı.Pilini takıp çıkardım inanılmaz düzeyde kasma donalar başladı,bir anda uygulamada aramada rastegele donup kalıyor çağrıları açmıyorum yeniden bile başlatamıyorum tek çözüm pili tak çıkar son iki günde yaklaşık 25 kere sökmüşümdür.

Hard reset attım iki kez zorla attı hep download modda takıldı,zar zor reset attı uzun süre samsung yazısı kaldı telefonun garantsi mevcut fakat bir anda nasıl oldu anlayamadım.

Sizce yazılımsal veya donanımsal bir problem mi var,garanti mevcutt.

• Garantiye yollayın direk
  • Omer1852 kullanıcısına yanıt
    Hocam içinde rusya romu var resmi,garantide problem olur mu android 6 daha erken geldiği için yüklemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam romu silin bence tekrar deneyin inşallah anlamazlar sıkıntı çıkarıp ücret isteyebilirler knox yüzünden anlaşılıyor diye biliyorum :/

• Omer1852 kullanıcısına yanıt
    Hocam samsungun orjinal romu sadece rusyaya ait knox sayaci 0 gosteriyor bem yinede TR donucem.

Servis olarak genpa mi yoksa samsung tr ye mi vereyim hangisinin kalitesi daha iyidir sizce ?

• Hocam o zaman şanslısınız Kesin bişey diyemiycem hocam ama ben samsungu aradığım da hemen ilgilenmişlerdi genpa hakkın da bi bilgim yok maalesef ama yüksek ihtimal telefona yeni yazılım vb şeyler yaparlar olmassa değiştirirler ki inşallah değiştirirler telefonu sizin açınızdan daha iyi olur
  • Tekrardan merhaba,

Telefonum serviste kamerasında otofokus problemi ve %10-15te kapandığınıda bildirmiştim,kamera ve batarya değişecekmiş ayrıca anakartda değişicek diye bildirdi arkadaş telefonun bütün içi değişiyor Samsung böyle durumlarda bile değişim pek vermiyor dedi ilginç kasayıda değiştirse yenilencek herşey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.