Şimdi Ara

telefon alacam kararsızım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: arthur90

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

LG G2ye güncelleme gelir. Ama yine de fazla ilgilenilmeyeceğini söylediler. Nexus 5te de büyük ihtimal batarya sorunu çıkacak.
    Ben olsam güncellemeye o kadar takılmam, gelir ama gelmezse bile mutlaka rom çıkar. Kasa biraz tipsiz doğrudur ama ekranın kalitesinden garip şeklini farketmedim bile ben

hocam benim arkdaşım aldı telefon gerçek ekran olsun ve hız olsun çok güzel sorunu yok ama şarjı dayanmıyor çocuğun günde 2 defa şarja takıyor kasa olarak defalarca baktım hoş değil tuşları arkaya koyması alışamadım bile

O telefonla günde 2 kere şarja takıyorsan (3000 mah) note 3 dışında başka bir telefonla(2000-2500 mah) 3-4 defa takarsın. Ama tipini beğenmediysen zorlamaya gerek yok.
    Önceliğini batarya tut bence, 1080p ekranlar yanar döner işlemciler için 3000 mah şart. Telefon istediği kadar kral olsun, bataryası düşükse çöptür. Arkadaş htc one aldı, şarjım bitiyor diye oyun oynayamıyor. Ne anlamı kaldı ki?

haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

bencede g2 al ama güncelleme önemli ise sizin için nexus5 i bekleyin derim Xperia Z ye gelince onada güncelleme konusunda fazla güvenmeyin 4.4 verir sony daha da uğraşmaz(örn:Xperia S bir senede unutuldu) siz nexus5 bekleyin bence

nexus 5 aralık 15inden önce gelirse olabilir
  • quote:

bencede g2 al ama güncelleme önemli ise sizin için nexus5 i bekleyin derim Xperia Z ye gelince onada güncelleme konusunda fazla güvenmeyin 4.4 verir sony daha da uğraşmaz(örn:Xperia S bir senede unutuldu) siz nexus5 bekleyin bence

bence hocam android 5 i de verip öyle keser sony en çok sattığı telefon xperia z kolay kolay vazgeçmez
  • arthur90 kullanıcısına yanıt
    bu 4.4 ü xperia s e xperia ion a vermedi daha geçen sene çıkmış çıkmış cihazlar hepsi xperia z nin üstüne z1 ve z ultra çıktı birde bana kalırsa 4.4 ü verirler bide fix güncellemesi alır 3-5 tane sonrada desteği keser diye tahmin ediyorum haklı çıkmam inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 27 Kasım 2013; 7:09:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu 4.4 ü xperia s e xperia ion a vermedi daha geçen sene çıkmış çıkmış cihazlar hepsi xperia z nin üstüne z1 ve z ultra çıktı birde bana kalırsa 4.4 ü verirler bide fix güncellemesi alır 3-5 tane sonrada desteği keser diye tahmin ediyorum haklı çıkmam inş

sony işi belli olmaz ama bana kalırsa verir en çok satan telefonu z oldu
  • arthur90 kullanıcısına yanıt
    Bende şahsen Xperia Z kullanıyorum alalı 4 ay oldu 2 ay takip ettim burda sessizce izleyerek ondan sonra telefoncuya gittim direk adama dedim bana bi tane xperia z ver diye..

İnternetim sürekli acık viber tango whatsaapp hepsini kullanıyorumm oyunda oynuyorum cogu zaman
     telefon alacam kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 27 Kasım 2013; 12:16:48 >
  • G2 almanı tavsiye ederim.

• ben xperia z kullanıyorum fazlasıyla memnunum
    xperia z-z1 g2 s4 5s hepsi belli kalitede ve senin işini fazlasıyla görecek telefonlar içine hangisi siniyorsa onu al pişman olmayacaksındır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

ben xperia z kullanıyorum fazlasıyla memnunum
    xperia z-z1 g2 s4 5s hepsi belli kalitede ve senin işini fazlasıyla görecek telefonlar içine hangisi siniyorsa onu al pişman olmayacaksındır zaten

aralığın 10 a kadar beklerim z1mini çıkarsa alırım lg nexus5 olmazsa xz siyah renk alacam
  • arkadaşlar xperia z ve z1, lg nexus 5 arasında kaldım ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.