Şimdi Ara

''telefon açılması hatalı. satıcınızla görüşün'' sorunu..lütfen yardım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
26.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ek olarak bi yazılımı mevcut değil içindekileri telefon çalışmaz durumdayken almak için.

nice müşteri aynı durumda geldi hiçbiri rehberini alamadı.
  • peki 45 mb'lik dosya yedek midir.?telefon hafızası 9 mb idi.ona güvensem formatı atıcam;ama korkuyorum )':

bi de C,system,mail dosyasının içinde neler var.notlar oraya kaydediliyo mudur acaba.?ya da notlar ve ajanda nereye kaydediliyor ):
  • Mailde mesajlar mevcut. Notlar ve ajanda da telefon hafızasına kayıt ediliyor ama neresi hatırlamıyorum. Formatta hepsi gider kısacası..

Ben yine aynı görüşteyim telefonun açılması lazım. Çeşitli kombinasyonlar deneyebilirsiniz. Hafıza kartınızı takıp kaleme basılı tutarakaçmayı deneyin. (Kaleme açılana kadar basılı tutun.)

Bu problemi ben 6630 kullanırken hiç formatla çözmedim açıkçası.
  • sabah mail dosyasını Eye kopyalamştm.akşama da mesaj ayarlarından telefon hafızasını seçmiştim.çünkü hafıza kartını seçince yavaşlıyordu mesajların açılması.değiştirdim o seçeneği.sonra smart movie yükledim,reset attım.gidiş o gidiş ): bilgisayardaki yedek hata vermişti,bazı dosyalar kopyalanamıo mu ne demişti.sizce 45mb olan dosya yedek dosyası mıdır.?ona göre format atıcam,lütfen cevap yazıın )!:
  • 45mb lık dosya nerden çıktı anlamadım.
  • Kart okuyucunuz varsa System\Mail klasörünü pcnizde bir yere kopyalayın ve hafıza kartınızdan silip kartınızı telefona takın bir normal açmayı deneyin bir de güvenli modda deneyin.(Kalem tuşuna basılı tutarak.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 23 Mart 2009; 0:58:27 >
  • arkadaşlar benim n91 telefonumda böyle bir sorun var.burada yazılan yöntemlerin hepsini denedim ama telefon hala aynı..
    yazılımda atılmıyor telefonu usbyle pc ye bağlayınca hemen kapanıyor ne yapabilirim ? yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dk_snn

arkadaşlar benim n91 telefonumda böyle bir sorun var.burada yazılan yöntemlerin hepsini denedim ama telefon hala aynı..
    yazılımda atılmıyor telefonu usbyle pc ye bağlayınca hemen kapanıyor ne yapabilirim ? yardım ederseniz sevinirim.

Hiçbiri olmadıysa servise götür ne yapacaksın başka
  • konu eski fakat başına gelen arkadaşlar için yazıyorum
    ÇÖZÜM ÇOĞU KİŞİYE KOMİK GELEBİLİR.
    BATARYA DEĞİŞİN TAMAMDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

pil değiştir.

Aynisi eşimin nokiae55 e oldu şarj makinasinu farklı taktiktan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma23

konu eski fakat başına gelen arkadaşlar için yazıyorum
    ÇÖZÜM ÇOĞU KİŞİYE KOMİK GELEBİLİR.
    BATARYA DEĞİŞİN TAMAMDIR.

Yeni bir batarya mi bulmak gerek.

• onnurnno1 O kullanıcısına yanıt
    Bende hard reset deniorum ama yine aynı hatayı veriyor ?
  • Nokia C5-03 cep telefonu yetkili servise başvurun yazısı çıkıyor telefonu açmaya çalışınca Nokia yazisindan sonra. Hafıza Kartı ve hat yok telefonda. Lütfen yardım. 2 yaşındaki Kızım telefonda bütün uygulamalara baktiktan sonra oldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.