Şimdi Ara

teledunya konusu yok???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam.286 sayfalık teledünya konusunu bulabılen varmı?kayıp........

• konu yöneticiler tarafından kaldırılmıs
  • ilginç..tşkler..
  • Neden ucmus konu ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet niye silinmiş? iSheep yazdılarda rahatsız mı olmuşlar?
  • bu ne saçmalıktır öyle bir konu silinirmi
  • neden boyle bir sey yaptilar anlamadim.herkez bilgi paylasiminda bulunuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh yönetimi kendine yakışanı yapmış. şaşırmamak gerek.
  • arkadaşlar...teledünya topiği neden tamamen silinmiş üzgünüm...
  • degerli arkadaslar bilgilerimizi paylasacagimiz bir konu basligi acilirsa tekrar bulusabiliriz degerli arkadaslar.bilgili olan konu basligi acarsa herkezi tekrardan bu baslik altinda bulusabilir .

• forum serverlarında sorun olmuş olmasın açıklama gelmedi...
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Doğru, sonuna kadar haklısınız. Teledünya konusu tartışılacağına, saçma sapan mesajlarla, fake üyeliklerle yürüyordu konu. İyi oldu. Artık adam gibi yazsınlar...
  • yeni eklenecek HD kanallar ne durumda? Kanal D HD, SHOW HD, TV2 HD v.s. yok mu yeni kanal?
  • Niye silinmiş yahu

• Psikoz değilde, forumda işleyişten kaynaklanan denetimsizlik sorunu var.

Hal böyle olunca, manipülasyon yapmak ve kullanıcıları kandırmak için, ter türlü ucuz numaralar bu forumda yaygın bir şekilde uygulanıyor.
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    serkan hocam konu ile ilgisi yok ama sizi burada görmüşken sormak istedim teledünyaya yeni eklenen star hd kanalının hd kalitesi neden düşük? şuan show tv haber bülteni seyrediyorum sd olmasına rağmen spikerin kirpikleri bile son derece net iken star haber spikerin yüzü bulanık ve flu atv hd ise tartışmasız en iyi hd görüntüyü veriyor peki aradaki farklar nereden kaynaklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

serkan hocam konu ile ilgisi yok ama sizi burada görmüşken sormak istedim teledünyaya yeni eklenen star hd kanalının hd kalitesi neden düşük? şuan show tv haber bülteni seyrediyorum sd olmasına rağmen spikerin kirpikleri bile son derece net iken star haber spikerin yüzü bulanık ve flu atv hd ise tartışmasız en iyi hd görüntüyü veriyor peki aradaki farklar nereden kaynaklanıyor?

Birçok nedeni olabilir.

Star HD 'nin ana haber büteninde, spiker ekranda iken görüntü kalitesine bakmak lazım.

Spiker ekranda iken, görüntü kalitesi hala düşük ise, çekimde kullanılan kameraların çözünürlüğünün düşük olduğu kanısına ulaşmak gerekir.

• ergin967 kullanıcısına yanıt
    tvde mpeg filitreleri olacak digital filitreler aktif et o sorun kalkar... + keskinliği arttır... tvde o kadar fonksiyon boşuna değil... tabi 400hz ile kıyas olmaz adamlar 800hz bile yapmış... mükemmel görüntü veriyorlar...
  • quote:

newrophat @ 11 Şubat 2014; 14:29:21

adam gibi kelimesi o troller ve onların yılmaz savunucuları için en son kullanılabilecek deyim , baksana burda bile aynı psikoz devam ediyor , kendi kendisiyle 5 farklı hesaptan konuşmak nasıl bir kafa yapısıdır bilmiyorum .

Aynen çok doğru yazmışsınız. Yukarıda yazdım ama kabul de etmiyorlar. Bizi de salak sanıyorlar ya, şaşıyorum doğrusu...

quote:

serkanguzel_ @ 11 Şubat 2014; 15:00:17

Psikoz değilde, forumda işleyişten kaynaklanan denetimsizlik sorunu var.

Hal böyle olunca, manipülasyon yapmak ve kullanıcıları kandırmak için, ter türlü ucuz numaralar bu forumda yaygın bir şekilde uygulanıyor.

Üstad, o halde sıkı denetim yapmak lazım. Fake hesap kullananları tespit edip ban edeceksin ki, aklı başına gelsin.
    Aynı kişi, üç hesap açmış, birisi ban edilmiş ikisi ile devam ediyor. Kendi soruyor, kendi cevap veriyor. Bir de, kendi aralarında yazıp cevaplıyorlar.
    Hangi akıl, hangi mantık kabul eder ki bunu?...
    Yazık, gerçekten yazık...

• Tele Dünya ana konusu geri alınmıştır, hassasiyetiniz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.