Şimdi Ara

Teledunya kanal ayarlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çifte fırsat kampanyasındayım televizyondaki kanalların sıralamalarını duzenleyemiyor muyuz internette olumsuz cevaplar gördüm saçma değil mi arada bir suru gereksiz kanal var

Modül alınca yapabiliyorum galiba modül almanın diğer faydaları nelerdir pahalı da bi sey

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Çifte fırsat kampanyasındayım televizyondaki kanalların sıralamalarını duzenleyemiyor muyuz internette olumsuz cevaplar gördüm saçma değil mi arada bir suru gereksiz kanal var

Modül alınca yapabiliyorum galiba modül almanın diğer faydaları nelerdir pahalı da bi sey

Teşekkürler

set box'la izlerken düzenleme yapamazsınız.

ben de modül kullanyorum. modülün yaptığı için şifreyi çözmek. modülün avantajları tek kumanda ile izleyebilmeniz. bir de isterseniz kanalları sıralayabilimek. dezavantajı kanal geçişleri çok hızlı değil diyecektim ama yeni verilen set box'larda çok hızlı değil. bir de dezavantajı modül için teknik destek verilmemesi. set box'ta yaşanan sıkıntıda teknik destek güncelleme hizmeti verilebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Çifte fırsat kampanyasındayım televizyondaki kanalların sıralamalarını duzenleyemiyor muyuz internette olumsuz cevaplar gördüm saçma değil mi arada bir suru gereksiz kanal var

Teşekkürler

set box'la izlerken düzenleme yapamazsınız.

ben de modül kullanyorum. modülün yaptığı için şifreyi çözmek. modülün avantajları tek kumanda ile izleyebilmeniz. bir de isterseniz kanalları sıralayabilimek. dezavantajı kanal geçişleri çok hızlı değil diyecektim ama yeni verilen set box'larda çok hızlı değil. bir de dezavantajı modül için teknik destek verilmemesi. set box'ta yaşanan sıkıntıda teknik destek güncelleme hizmeti verilebiliyor.

Anladım, var mı önerdiğiniz bi modül

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ardelis A kullanıcısına yanıt
    garantili satan bir yerden alın marka fark etmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.